پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
یک،دو،سه امتحان میشه...
به نام خدا
سلام به بچه های گل ایمنی...و همه بچه های گل انجمن...
به پیشنهاد من واستقبال کم نظیربچه های تاپیک مطالعه گروهی ارشد ایمنی 93!!! ازونجایی که تا کمترازدوماه دیگه جمع دوستانه ما پراکنده میشه ودیگه تاپیک مطالعه درش تخته میشه، تصمیم گرفتیم یه تاپیک جدید با این عنوان افتتاح کنیم تا بعد کنکور آواره نشیم...ودوستیمون پابرجابمونه...من که این جمع روخیلی دوس دارم وروزای خوبی روکنارشون سپری کردم روزایی که اگه شمابچه های گل نبودین باناراحتی،استرس کنکورو... سپری میشد...
خلاصه اینکه دوس دارم بعد کنکورهم دورهم جمع بشیم حالا چه قبول بشیم چه نشیم...ازحال هم باخبربشیم حتی اینجامیتونیم تبادل اطلاعات کنیم تو هر زمینه ای...و ازهمه مهمترخسگی کنکورازتنمون دربیاد وخوش باشیم دورهم...
از الانم اینجا سبدگذاشتم تابعداکسی جا نزنه...حالاهرکی پایه س بسم الله...
بچه های گل انجمن اینجا متعلق به همه شماست و به گروه خاصی تعلق نداره...خوشحال میشیم تو جکع ما حضور داشته باشین:28::28::28::28:

آخرین ویرایش:

saaabaaa

New member
چه فکر خوبی آسمون جووون.من که هستم:bunnyearsmiley::thanks::smilies-azardl (113

eeeeeeehsan

New member
بچه ها توکل به خدا ایشالا.. همگی قبولیم.

فقط امیدوارم این تاپیک هم مثل تاپیک مطالعه گروهیمون سرحال و گرم بره جلو..
:heart: :riz304:

آسمون

New member
خب بالاخره تموم شد...
دوست خوبم؟کنکورتوخوب دادی؟بد دادی؟متوسط بود؟قبول نمیشی؟دیگه گذشت و مهم نیس چه فکری بکنی...من پارسال بعدکنکورتاچندماه ازسایت بدم میومدیاد کنکورم میفتادم اما الان پیشنهادم به همه اینه که فکراو ناراحتیا روکناربذارین.روزای قشنگ جوونی روبه اندازه کافی بخاطر کنکور هدر دادیم!وقتشه ازلحظه هامون لذت ببریییییم
هرکی باحرفم موافقه بزنه قدش

eeeeeeehsan

New member
خب بالاخره تموم شد...
دوست خوبم؟کنکورتوخوب دادی؟بد دادی؟متوسط بود؟قبول نمیشی؟دیگه گذشت و مهم نیس چه فکری بکنی...من پارسال بعدکنکورتاچندماه ازسایت بدم میومدیاد کنکورم میفتادم اما الان پیشنهادم به همه اینه که فکراو ناراحتیا روکناربذارین.روزای قشنگ جوونی روبه اندازه کافی بخاطر کنکور هدر دادیم!وقتشه ازلحظه هامون لذت ببریییییم
هرکی باحرفم موافقه بزنه قدش

نفست از جای گرم در میاداااا!!!
باوشه، وزارت علوم به رخ ما بکش و آبجیت رو به رخ ما بکش و جوونیت رو به رخ ما بکش و . . . .
عب نداره، ما هم خدایی داریم!
22.gif

قدش هم نمیتونم بزنم، اسلام به خطر میافته!
N_aggressive%20(21).gif

آسمون

New member
من برا خوش بودن چن تانظر دارم هرکی نظری داره که بیشتربهمون خوش بگذره بگه
اول اینکه واسه هرشب یه برنامه داشته باشیم مثلا یه شب شب اعتراف کردن باشه(هرکی یه اعتراف ازدوران مطالعه گروهی یاهرچی دوس داش بکنه)
یه شب صندلی داغ کوچولوبذاریم واسه خودمون!یه شب شب شعربذاریم یه شب خاطره بگیم یه شب ازعشق بحرفیم!یه شب از اتفاقای خوب زندگی بحرفیم یه شب ازخدابگیم خلاصه یه گپ دوستانه داشته باشیم،هرچقدم دوس دارین اسپم بذارین حلالتون باشه اینجاتاپیک عشق وحاله...
احسانم هرشب زحمت بکشه یه آهنگ توپ بذاره واسه دان...همزمان بگوشیم!!!
خب اینا نظرمن بود منتظرنظرای خوشگلتون هسم
وعده دیدارما فرداشب

eeeeeeehsan

New member
پیشنـهادات عالین،
من نظرم اینه با صندلی داغ شروع کنیم.
آهنگ و کلیپ و اینا هم من پایم، چشم.

آسمون

New member
آقا اینم بگم اگه emmyحرف نزنه دراینجاروتخته میکنم به شخصه!
خب پس اول خودت بیابشین روصندلی من تاچن شب سرعت نتم پایینه فعلا...!!!!

eeeeeeehsan

New member
منم هستم........دوستان من خسته نباشن..........:4d564ad6:

کنکور چطور بود میثاق؟؟
چرا نظر ندادی اونجا؟

آقا اینم بگم اگه emmyحرف نزنه دراینجاروتخته میکنم به شخصه!
خب پس اول خودت بیابشین روصندلی من تاچن شب سرعت نتم پایینه فعلا...!!!!

emmy من باهاش صحبت کردم قول داده بیاد، مگه نه امی؟؟

صدات قطع و وصل شد، نشنیـدم چی گفتی، وااات؟؟ :whistle:
صندلی داغ پیشـنهاد خودت بوده، اول خودت بشیـن تا دیگه از این پیشنـهادا ندی!
N_aggressive%20(27).gif

kolouche

New member
هااااااااا..... منم با نظرات موافقم..... خوراکیای هر شبم با من.... :4d564ad6:
این emmy هم اگه حرف نزنه آسمون جون من همین وسط خودمو حلق آویز میکنم.... میاد رگباری پستا رو لایک میکنه ی کلمه نمیگه.... :sdasdasd:

kolouche

New member
جد جان هم یکی بگه بیاد .... ننه بزرگا رو ول کنه.... اگرم اون دنیاست ی شب بیاد... امشب شب جمعست ... روحا آزادن... الان حس میکنمش اینجا....:ad54ad:

آخرین ویرایش:

somaye 21

New member
من برا خوش بودن چن تانظر دارم هرکی نظری داره که بیشتربهمون خوش بگذره بگه
اول اینکه واسه هرشب یه برنامه داشته باشیم مثلا یه شب شب اعتراف کردن باشه(هرکی یه اعتراف ازدوران مطالعه گروهی یاهرچی دوس داش بکنه)
یه شب صندلی داغ کوچولوبذاریم واسه خودمون!یه شب شب شعربذاریم یه شب خاطره بگیم یه شب ازعشق بحرفیم!یه شب از اتفاقای خوب زندگی بحرفیم یه شب ازخدابگیم خلاصه یه گپ دوستانه داشته باشیم،هرچقدم دوس دارین اسپم بذارین حلالتون باشه اینجاتاپیک عشق وحاله...
احسانم هرشب زحمت بکشه یه آهنگ توپ بذاره واسه دان...همزمان بگوشیم!!!
خب اینا نظرمن بود منتظرنظرای خوشگلتون هسم
وعده دیدارما فرداشب

من که تازه اومدم
میتونم بیام تو جمعتون؟؟؟:sad:

آسمون

New member
من که تازه اومدم
میتونم بیام تو جمعتون؟؟؟:sad:

به جمع ماخوش اومدی عزیزم در اینجاروبه همه بازه...
همینجا ازهمه بچه های گل ایمنی خاهشمندم تا اینجاکه تشریف میارین یه پستم بذاریم اسپم هم قبول میکنم طرف قرار داد بیمه های لایک امتیاز ابراز وجود شکلک و...
خیلی ازبچه ها این آخراکم لطف شدن من خودمم زبونم کوتاس...امابعداین هرکی نیاد کتک داره ها
جد بزرگم دیشب اومد بخابم گف به کلوچه بگو همین روزامیام دنبالش!!!!کلوچه خاسی بری منم باخودت ببر!

آسمون

New member
کنکور چطور بود میثاق؟؟
چرا نظر ندادی اونجا؟

emmy من باهاش صحبت کردم قول داده بیاد، مگه نه امی؟؟

صدات قطع و وصل شد، نشنیـدم چی گفتی، وااات؟؟ :whistle:
صندلی داغ پیشـنهاد خودت بوده، اول خودت بشیـن تا دیگه از این پیشنـهادا ندی!
N_aggressive%20(27).gif

eeeeeeehsan; صندلی داغ پیشـنهاد خودت بوده، اول خودت بشیـن تا دیگه از این پیشنـهادا ندی! [IMG گفت:
http://forum.p30world.com/images/New-smile/N_aggressive%20(27).gif[/IMG]

إوا!!!!!!من فقط پیشنهاد دادم آقا،هرچندالان بشینم راحت تره تابعد...بخاطر روی گل شما اگه نتم یاری کنه قبوله!

بالا