مشورت در مورد دندانپزشکی

سلام دوستان عزیز ببخشید مزاحم وقتتون میشم
راستش من 27 سالمه متاهلم و مهندسی تکنولوژی معماری دارم در ضمن معلم هم هستم چند وقته که فکرم خیلی مشغوله که برم دندانپزشکی آخه به نظرم میاد خوب پول توش باشه میخواستم دوستان منو راهنمایی کنن که چکار کنم بعضی ها میگن که واست خیلی دیره و از سنم گذشته خودم هم نمیدونم درس هاشون چه جوریه سخته یا آسونه و می تونم بکشم یا نه لطفا راهنمایی کنید برم یا نه؟؟؟!!!
چند تا سوال هم دارم؟؟؟
1- دستیاری دندانپزشکی همان دکترای عمومی دندان پزشکی است؟
2- میگن دکترای عمومی دندان پزشکی 6 سال طول میکشه درسته؟ دکترای تخصصی دندانپزشکی (اگه اسمش همین باشه) چه گرایش هایی داره و هر کدام چند سال طول میکشه؟
3- آیا کنکور دانشگاه آزاد دندانپزشکی دفترچه جداگانه داره؟ از کجا میتونم دانلود کنم دفترچه؟ چه موقع ثبت نامشه؟ چه موقع کنکورشه؟ و منابع چیه؟
مرسی
.
.
.
((خیلی سر دو راهی قرار گرفتم که برم دنداپزشکی یا نه ))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

sepid71

New member
بله 6 ساله
دفترچه اش فرق داره باید دفترچه پزشکی دانشگاه ازاد رو بگیری...زمان ما ک کنکور پزشکی و غیرپزشکیش دفترچه اش و روزاش جدا بود و زمانشم اواخر تیر هست یا اولیل مرداد...البته الان شاید یکی شده باشه یا سراسری فک میکنم
منابع هم ک سه سال دبیرستان وپیش دانشگاهیه دیگه
اون سوالات درمورد تخصص های دندون هم من دقیق اسمشونو نمیدونم !

sepid71

New member
راستش من خودمم این فکر تو سرم بود ک برا دندون بخونم ولی دقیقا بخاطر سن و اینا منصرف شدم فعلا ! البته من خیلی سنم کمتر از شماست !!!
بعدم علاقه شرطه .......صرفه اینکه شما بگید چون پول توشه من برم فلان رشته بنطرم درست نیست

sepid71

New member
خب در کل چون رشتت تجربی نبوده برات سخته قبول شدن ! خیلی سخت !

بالا