پاسخ تشریحی سوالات کنکور ارشد آمار زیستی ( دو سال اخیر به همت خود شما )

biosta

Well-known member
با سلام
پیرو درخواست دوستان این تاپیک ایجاد شد تا که راه حل تشریحی سوالات کنکور ارشد آمار زیستی
سال91 وهمچنین 92 را در صورتی که تمایل داشتید و وقت داشتید
با گرفتن عکس یا اکسن در این تاپیک قرار دهید.

biosta

Well-known member
برای تست های سالهای قبل نیز کتابی که در لینک زیر گذاشته شده را پیشنهاد می کنم .
مجموعه آزمون هاي کارشناسي ارشد آمار زيستي همراه با پاسخ تشريحي

سال و نوبت چاپ :
اول/ 1391

arshadamarzisti-copy-3.gif

آخرین ویرایش:

faAl

New member
بسم الله
سلام دوستان :riz277:
توی انجمن ها برای بچه های داوطلب ارشد آمار زیستی که توی این 8 هفته هر کی که سوالات دو سال اخیر رو که حل میکنه پاسخ خای تشریحی شو بصورت عکس یا اسکن برای من ایمیل کنه بعد من نهایتا آخر هفته حل سوالات رو مرتب شده در اختیار همه قرار میدم
مزیتاش اینه که هیچ سوال بی جوابی برای کسی نمیمونه و کسانی هم که یه کم عقب تر هستن و نمیرسن سوالا رو حل کنند یا گیرهای کوچک دارند ،راحت تر به جواب تشریحی سوالای سالهای قبل دسترسی پیدا میکنن

راه کارمم اینه مثلا آقای کیانی یه عکس برای من میفرسته که روش نوشته " پاسخ تشریحی سوال 15 سال 92" و .... منم اینها رو مرتب میکنم و آخر هفته و توی فروم های آمار زیستی و از طریق ایمیل در اختیار همه میگذاریم
خب یالا شروع کنید چون اصلا وقت نداریم در ضمن لطف کنید توی محل امضا خودتون این لینک رو بزارید تا همه متوجه این تاپیک بشوند
فک نکنید یادم رفت این هم ایمیلم:ph34r-smiley:
1amari@chmail.ir
موفق باشید:riz304:

آخرین ویرایش:

sungirl0077

New member
لطفا بگین چه سوالاتی تاحالا جوابش به دستتون رسیده که ما بقبه رو حل کنیم

faAl

New member
لطفا بگین چه سوالاتی تاحالا جوابش به دستتون رسیده که ما بقبه رو حل کنیم

سلام
ممنون که توجه دارید سوالات دوسال قبل رو قراره حل کنیم تا الان فعلا هیچ سوالی حل نشده!!!!!
به محض اینکه سوالاتی به من برسه گزارش میکنم که کسی دوباره روی اون سوالا وقت نزاره

و من الله التوفیق

mahan1831

New member
سلام و خسته نباشيد به همه
بچه ها هر 10 سوال رياضي كنكور 92 عينا(تاكيد ميكنم عينا ) در كتاب جورج توماس هست
بازم اگه كسي ميخواد، جواب تشريحي رو براش بفرستم

mavi

New member
سلام دوستان من کتاب سوالات ازمون رو تا سال 87-88دارم ممنون میشم اگه کسی بتونه بقیش رو برام بفرسته
niloo1313@yahoo.com

- - - Updated - - -

سلام دوستان من کتاب سوالات ازمون رو تا سال 87-88دارم ممنون میشم اگه کسی بتونه بقیش رو برام بفرسته
niloo1313@yahoo.com

- - - Updated - - -

niloo1313@yahoo.com

mavi

New member
سلام بله کتاب جامعه نگر،من موفق نشدم ببینم لطفا میشه بگین تو کدوم بخش از سایت گذاشتن.ممنون میشم

بالا