دوستانی که در آزمونهای زبان انگلیسی نمره قبولی گرفتند:

varia

Well-known member
دوستانی که نمره قبولی در آزمونهای زبان انگلیسی گرفتند هر کاربری در یک پست آزمونی که شرکت کرده، منابعی که خونده و توصیه میکنه، سطح زبان خودش و اگه میشه نمره قبولیشو بگه::

ممنون دوستان.

Hamidvet

New member
دوستانی که نمره قبولی در آزمونهای زبان انگلیسی گرفتند هر کاربری در یک پست آزمونی که شرکت کرده، منابعی که خونده و توصیه میکنه، سطح زبان خودش و اگه میشه نمره قبولیشو بگه::

ممنون دوستان.

من آذرماه آزمون زبان msrt رو شرکت کردم و نمرم 84 از 100 شد؛

منابعی که خوندم :

لیسنینگ : TOEFL Kit Preparation Workbook و TOEFL Actual Tests (انتشارات ابتدا)

Grammar : کتاب English Grammar Digest رو کار کردم (البته سطح نسبتا بالاتری رو نسبت به تست های آزمون msrt آموزش میده!) + تست های گرامر دوتا کتاب بالا (که خیلی خیلی کمکم کردن محدوده سوالات گرامر دستم بیاد)

Reading : کتاب Essential Reading Comprehension Tests for the Candidates of TOEFL - ترجمه سیامک بابائی (انتشارات دانشگاه کاشان)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

sanaz d

New member
من تاحالا فقط ام اچ ال ای میدادم سوالاش خیلی سخت تر از ام اس ارتی بود ینی وقتی سولای لیسنینگ ام اس ارتیو دیدیم از خنده رودبور شدم کپ کتاپ کیت بود

l.rhb

New member
دوستان کسی میتونه منو درخصوص این آزمون زبان راهنمایی کنه؟اینکه شرایط شرکت تو این آزمون چیه؟بیشتر کیا شرکت میکنن؟زمان ثبت نامش کیه و آزمونش چه موقع برگزار میشه؟

l.rhb

New member
من دو سال پیش تا ترم ده تافل پیش رفتم اما بخاطر پاره ای موارد دیگه نتونستم برم.الان که مطمئنم ارشد قبول میشم و اینکه دارم واسه ی دکتری و مدرک زبان برنامه ریزی میکنم در واقع میخوام پیگیر بشم که چطور میتونم بدون اینکه زبان برم مدرک تافلمو یا هر مدرک دیگه ای از زبان رو بگیرم؟از طرفی زبانم خیلی خوبه...ممنون اگه منو راهنمایی کنید؟

l.rhb

New member
دوستان این آزمون هم مثل آزمون های دیگه از پهار سطح شنیدار و گفتار و ...تشکیل شده؟کسی که قبول میشه مصاحبه داره؟

senior

New member
دوستان این آزمون هم مثل آزمون های دیگه از پهار سطح شنیدار و گفتار و ...تشکیل شده؟کسی که قبول میشه مصاحبه داره؟

البته من نباید جواب بدم چون نوشتید اونایی که قبول شدن جواب بدن ولی خوب دیگه چکار کنیم؟
این آزمون msrt و mhle از سه بخش تشکیل شده اسپیکینگ نداره گرامر و لفت و لیسینینگ هست
مصاحبه نداره مصاحبه مال آطمون دکتراست
موفق باشین

varia

Well-known member
من پارسال هردو آزمونmsrt و mhle شرکت کردم. بیس زبانمم متوسط مایل به پایین بود. طول سال 504 و 400لغت رو میخوندم ولی برا آزمون دو هفته بکوب خوندم! ولی نتونستم بالا 50 بیارم و با همون نمره دکتری ثبت نام کردم.

برایmsrt=46 و براmhle=49 شد نمرم.

اون دو هفته هم فقط لانگمن خوندم و نمونه سوال هارو بررسی کردم.

ROJO

New member
دوستان عزیز
انشاءالله بعد از قبولی تجربیاتتون رو توی این تاپیک هم بگید:riz304:

http://forum.oloompezeshki.com/thread12660.html

Listening Comprehension19
Structure 35
Reading Comprehension 18

Total Score 72

PASS 

شرایط امتحان و خودم زیاد خوب نبود، دانشگاه ایران امتحان بود ساعت 9، من حدود ی ربع به 9 رسیدم رفتم ک برم تو بدون کارت ورود ب جلسه (یادم رفته بود پرینت بگیرم هههه سرخوشم دیگه) دیگه تا اقاهه اومد برام پرینت بگیره صدای قران قبل از جلسه میومد، دیگه من گرفتم و بدو بدو رفتم بالا، تا صندلیمو پیدا کردم قلبم داشت میپرید بیرون هنوز ک شروع شد. راهروش یکم تاریک بود صدای پخش خفه بود کیفیت صدا افتضاح... ساعتم من فراموش کرده بودم ببرم یکی دوبار ازین خانوم مراقبه پرسیدم دیدم خوشش نمیاد دیگه نپرسیدم:dadad4: مدیریت زمان نداشتم.خلاصه امتحان تموم شد و برداشتیم رفتیم :)) تو اتوبوسم با یکی از بچه های شهید بهشتی سوالارو چک کردیم :)
راستی برخورد مسئولینم در کل خوب بود مخصوصا اون اقایی ک واسم پرینت گرفت خدا خیرش دهاد :)
درضمن ایس تی و کیک دادن:25r30wi:

Farzan

New member
آفرین ??????
ولی هر ۴ ریدینگ دوره ۳۱ ام خییییلی اسون بود ........ متن اول
The human liver is composed of three parts: the right lobe (the largest), the left lobe, and two small lobes that are located behind the right lobe. Each lobe is composed of small, multisided units called lobules. Most livers have between 50,000 and 100,000 lobules. The essential work in each lobule is performed by a bundle of liver cells that surround the central vein found in each lobule. These bundles, often called sheets, are separated by cavities known as sinusoids. It is the presence of these sinusoids that accounts for the liver‟s somewhat spongy texture and its ability to absorb large amounts of blood.

آخرین ویرایش:

IL-2

Well-known member
دوستان ام اس آر تی از ام اچ ال ای سخت تره؟
بهداشت ام اس آر تی رو قبول میکنه؟

آخرین ویرایش:

Farzan

New member
سخت تر هست ولی همینکه احتمال تکراری بودن سوالهاش بالاست و نمونه سوالهاش هم بیرون هست کارو خیلی راحتتر میکنه ...

ROJO

New member
آفرین 👌
ولی هر ۴ ریدینگ دوره ۳۱ ام خییییلی اسون بود یکی از دوستام خیلی استرس داشت با مکافات موضوعات و ازش پرسیدم و تونستم هر چهار ریدینگ و براش با سرچ پیدا کنم هرکی خواست میل کنم..

اره اسون بود، من وقت کم اوردم ی ریدینگشو نخونده بودم

اولین ازمونم بود امیدوارم اخریشم بوده باشه :) هرچند احتمالا از همینم استفاده نکنم ...فعلا برنامه ای برا شرکت دکترا ندارم

Hamidvet

New member
اره اسون بود، من وقت کم اوردم ی ریدینگشو نخونده بودم

اولین ازمونم بود امیدوارم اخریشم بوده باشه :) هرچند احتمالا از همینم استفاده نکنم ...فعلا برنامه ای برا شرکت دکترا ندارم

تبررررررریک میگم ROJO!

خیلی نمرت عالی شده (البته هنوز با نمره من اختلاف داری هههههه :a2d3:)

پس اگر برای دکترا نمیخای پس واسه چی شرکت کردی؟ تفننی؟ .. :bunnyearsmiley:

ROJO

New member
تبررررررریک میگم ROJO!

خیلی نمرت عالی شده (البته هنوز با نمره من اختلاف داری هههههه :a2d3:)

پس اگر برای دکترا نمیخای پس واسه چی شرکت کردی؟ تفننی؟ .. :bunnyearsmiley:

ممنون
اولش ک اون تاپیکو شروع کردم واسم مهم بود چون میخواستم دکترا شرکت کنم ولی چند هفته بعد تب دکترام فروکش کرد(فک کنم کامنتامو دیده باشی و هدفمو کموبیش بدونی), زمان ثبتنامم مردد بودم ولی گفتم چرا شرکت نکنم ببینم چجوریاس...

یکم کارام راست و ریست بشه تاپیک تافلو ان شاالله استارت میزنم

Hamidvet

New member
ممنون
اولش ک اون تاپیکو شروع کردم واسم مهم بود چون میخواستم دکترا شرکت کنم ولی چند هفته بعد تب دکترام فروکش کرد(فک کنم کامنتامو دیده باشی و هدفمو کموبیش بدونی), زمان ثبتنامم مردد بودم ولی گفتم چرا شرکت نکنم ببینم چجوریاس...

یکم کارام راست و ریست بشه تاپیک تافلو ان شاالله استارت میزنم

به به تافل! آره دیده بودم کامنت هات رو ... بهرحال خیلی ها الان نظرشون اونی هست که شما میخای ادامه بدی از جمله خودم

ان شالله هرجا هستی و در هر مسیری کامیاب باشی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

خزر

New member
سلام
من آزمون Msrt شهریور رو شرکت کردم ۵۱ شدم
زیاد نمرم خوب نیست ولی برای شرکت در دکتری کفایت میکنه
خواستم مجددا شرکت کنم برای نمره بالاتر ولی با اساتید و دکتری رشته خوم صحبت کردم که فرمودند همین نمره کافیه و زیاد وقتتو روی زبان نزار
پارسال هم دوس خودم با نمره زبان ۵۱ دکتری تهران قبول شد
برای همه آرزوی موفقیت دارم:rose:

بالا