پذیرفته شدگان مرحله ی اول هفتمین دوره آزمون لیسانس به پزشکی

elahe21

New member
سلام دوستان
شما فکر می کنید منظورشون از این بند چیه؟!:smiliess (15):
مصاحبه ساختارمند ايستگاهي

آخرین ویرایش:

arez

New member
یعنی چی هر روز یه قانون میذارن اخه که 20 نفر اعلام شده بعدا حداکثر میشن 10 نفر ....مریضن اینا بخدا.....

naeemeh

New member
سلام. ممنون از تبریکات...دوستان خدارو شکر من و دوستم الهه جان که برای این ازمون با هم شروع کردیم به خوندن و حالا خدارو شکر مرحله ی اول رو قبول شدیم و ازتون میخوایم برامون دعا کنید مصاحبه رو قبول بشیم.
برای همه تون ارزوی موفقیت داریم، و اگه مصاحبه رو قبول بشیم بهتون قول میدیم با تمام انرژی در خدمت شما هستیم.:heart::bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

afsane1370

New member
سلام. ممنون از تبریکات...دوستان خدارو شکر من و دوستم الهه جان که برای این ازمون با هم شروع کردیم به خوندن و حالا خدارو شکر مرحله ی اول رو قبول شدیم و ازتون میخوایم برامون دعا کنید مصاحبه رو قبول بشیم.
برای همه تون ارزوی موفقیت داریم، و اگه مصاحبه رو قبول بشیم بهتون قول میدیم با تمام انرژی در خدمت شما هستیم.:heart::bunnyearsmiley:

Aziiiizam tabrik ishallla movafagh bashid

elahe21

New member

:rose::28:

sodoko

New member
سلام به همه دوستان من اصلا به این نتایج ایمان ندارم فک میکنم کمتر کسی به اندازه من تلاش کرده باشه نزدیک دوسال برا ی ازمون الکی وقت صرف کردم اخرشم هیجی به هیجی!!!! اگه راست میگن بذارن تا هرکی کارنامه خودشو ببینه تا خیال همه راحت بشه !!زنگ زدم گفتم من اعتراض دارم گفتن اعتراض وارد نیست!!!!!!!!!!!!!! اگه بی انصافی کرده باشن ب خدا من ازشون نمیگذرم که با سرنوشت ماها بازی میکنن ارشدم ندادم !!!

arez

New member
سلام به همه دوستان من اصلا به این نتایج ایمان ندارم فک میکنم کمتر کسی به اندازه من تلاش کرده باشه نزدیک دوسال برا ی ازمون الکی وقت صرف کردم اخرشم هیجی به هیجی!!!! اگه راست میگن بذارن تا هرکی کارنامه خودشو ببینه تا خیال همه راحت بشه !!زنگ زدم گفتم من اعتراض دارم گفتن اعتراض وارد نیست!!!!!!!!!!!!!! اگه بی انصافی کرده باشن ب خدا من ازشون نمیگذرم که با سرنوشت ماها بازی میکنن ارشدم ندادم !!!

من از حق معدل الف که ارشد بدون کنکورو شامل میشد گذشتم خدا شاهده هر درسیو از چندین منبع خونده بودم....اصلا چرا 20 نفر اعلام کردن.....تو مصاحبه چطوری میخوان فقط 10 نفر بردارن وقتی حتی ترتیب رتبه این 20 نفر معلوم نیست

sodoko

New member
به خدا اگه ارشد میدادم با این درسی که خونده بودم حتما جز نفرلت اول بودم همه دوستام رفتن ارشد من الکی دلمو به این ازمون خوش کردم غافل ازاینکه؟؟به نظرتون اعتراض کنیم کارنامه میدن؟؟

arez

New member
به خدا اگه ارشد میدادم با این درسی که خونده بودم حتما جز نفرلت اول بودم همه دوستام رفتن ارشد من الکی دلمو به این ازمون خوش کردم غافل ازاینکه؟؟به نظرتون اعتراض کنیم کارنامه میدن؟؟

بیاین اعتراض کنیم کارنامه بدن ببینیم چند درصد زذیم و نفر چندم شدیم ببینیم شاید 21 شدیم ما ببینیم 1 سال بخونیم یا نه زیادی خنگ بودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sodoko

New member
منم موافقم برا اعتراض هرکاری لاغزمه حاضرم بکنم این شماره روبهم دادن برااعتراض 81633760

arez

New member
اینجوری نه ...اونایی که خواستار این هستن که اعتراض بدن جمع شن یجا .....هر سال کارنامه ندادن ولی هر سال سر موعد ثبت نام کردن...هر سال سوالا اینهمه مسخره نبود..هر سال همون قد که گفته بودن برمیداشتن نه 2 برابرش که بعدا نصف شه .پس امسال همچی متفاوت بوده کارنامه رو هم بدن تا متفاوت بودنش نمودار شه دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

afsane1370

New member
اینجوری نه ...اونایی که خواستار این هستن که اعتراض بدن جمع شن یجا .....هر سال کارنامه ندادن ولی هر سال سر موعد ثبت نام کردن...هر سال سوالا اینهمه مسخره نبود..هر سال همون قد که گفته بودن برمیداشتن نه 2 برابرش که بعدا نصف شه .پس امسال همچی متفاوت بوده کارنامه رو هم بدن تا متفاوت بودنش نمودار شه دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم موافقم اگه جای قرار شد بگید باهم جم شیم.. ولی پارسال نداده بودن ب بچه ها.
دقیقا منم ارشد استریتمو گذاشتمو واس این...

arez

New member
منم موافقم اگه جای قرار شد بگید باهم جم شیم.. ولی پارسال نداده بودن ب بچه ها.
دقیقا منم ارشد استریتمو گذاشتمو واس این...
یه متن اتراض اماده کنیم با اسم و همچی تعدادمون زیاد باشه ...ببریم تهران اعتراضمونو بدیم

ماهور

New member
سلام دوستان اول تبریک به قبول شده ها. من واقعا متعجبم که دو سال و هشت ماه درس خوندم نه تعطیل داشتم نه تفریح مدرک زبانم رو هم گرفتم 3 ماه آخررو فقط تست کار کردم پارسال که قبول نشدم اما امسال مطمئن بودم 166 تا سوال رو با جواباشو یادمه حتما اونایی که قبول شدن یا 200 زدن یا الله اعلم.

بالا