ضرایب دروس در کنکور بیوتکنولوژی پزشکی 94

به نظر شما ضرایب دروس در کنکور بیوتکنولوژی 94 چگونه خواه

• مجموع رای دهندگان
    0

Pr.reza

New member
به نظر شما ضرایب دروس در کنکور بیوتکنولوژی 94 چگونه خواهد بود؟

Pr.reza

New member
به نظر من که نیاز به اصلاح داره و ضرایب جدیدی باید تعیین بشه
البته اگه میخواستن این کارو بکنن باید زودتر اعلام میکردن نه اینکه مثل سال گذشته 2 ماه مونده اعلام کنن

فکر کنم همون ضرایب مثل سال قبل بشه

mortaza

New member
من از اعضای بورد پر سیدم ظاهرا اوایل اردیبهشت مشخص میشه

cyavash

New member
سلام...آیین نامه اول دکترای رشته بیوتکنولوژی مربوط به سال 86 بود که نحوه امتحان و ضرایب دروس و سرفصل ها را تا سال 91 مشخص میکرد...آیی نامه جدید در 91/12/8 توسط وزرات بهداشت تدوین شد و ظاهراً ابلاغ هم شده...که نتیجه یکی از اون بندها تغییر ناگهانی ضرایب و اون مصیبت پارسال بود که خیلی ها متضرر شدن..بنابراین بعیده که ضرایب به روال قبلی برگرده مکه اینکه آیی نامه اصلاح بشه که بازهم بعیده.....البته ما هنوز (ورودی92) سرفصل قبلی رو داریم پاس میکنیم...سرفصل های جدید به نظرم خیلی بهتر شدن...لینک آیین نامه : انستیتو پاستور ایران - برنامه هاي درسي و سر فصل دروس

Bio_tech

New member
سلام...آیین نامه اول دکترای رشته بیوتکنولوژی مربوط به سال 86 بود که نحوه امتحان و ضرایب دروس و سرفصل ها را تا سال 91 مشخص میکرد...آیی نامه جدید در 91/12/8 توسط وزرات بهداشت تدوین شد و ظاهراً ابلاغ هم شده...که نتیجه یکی از اون بندها تغییر ناگهانی ضرایب و اون مصیبت پارسال بود که خیلی ها متضرر شدن..بنابراین بعیده که ضرایب به روال قبلی برگرده مکه اینکه آیی نامه اصلاح بشه که بازهم بعیده.....البته ما هنوز (ورودی92) سرفصل قبلی رو داریم پاس میکنیم...سرفصل های جدید به نظرم خیلی بهتر شدن...لینک آیین نامه : انستیتو پاستور ایران - برنامه هاي درسي و سر فصل دروس

سلام
دوست عزیز مگه سال قبل بر اساس آیین نامه 91 عمل کردن؟
اون چیزی که شاهدش بودیم حدود 15 سوال ژنتیک و 15 سوال میکروب در زمره سوالات درس بیولوژی بود!
اگر هم طبق سر فصل نگاه کنیم در سر فصل درس بیولوژی ژنتیک به چشم نمیخوره!!!
اگرچه مکانیسم های مولکولی عوامل بیماری زا جزو سرفصل درس بیولوژیه اما این فقط یه قسمت کوچک از سر فصل درس بیولوژی هست و در آزمون استاندارد طرح 15 سوال (میکروب) از این قسمت غیر منطقی به نظر میاد

امیدوارم مسئولین محترم وزارت بهداشت مشکل پیش آمده در آزمون دکتری بیوتکنولوژی پزشکی سال گذشته رو مورد بررسی قرار بدن و نتیجه رو هر چه زودتر به داوطلبان سال 94 اعلام کنن
چراکه سال گذشته قطعاً بسیاری از داوطلبین احساس خوبی نسبت به آزمون برگزار شده و نتیجه اون نداشتند

آخرین ویرایش:
سلام چرا مدت هاست گروه بیوتکنولوژِی تغییری نکرده. چرا اینقدر سوت و کور...؟
کسی نمیخواد امسال(آبان) دکترای بیوتکنولوژی پزشکی شرکت کنه؟؟؟
هر کی هست و دوست داره با یکی همراه بشه تا مرحله آخر؛ بگه یاعلی وبیاد اینجا اعلام کنه پَ...
منتظرم شدید:New (6):

آخرین ویرایش:

R.B

New member
سلام دوستان
مطابق با اطلاعیه جدید وزارت بهداشت در خصوص کنکور دکترای بیوتکنولوژی پزشکی 94-93،ضرایب دروس این رشته مثل سال قبل می باشد:
سلولی و مولکولی:5 ایمونولوژی و بیوشیمی:2 بیوانفورماتیک:1

mortaza

New member
دوستان من احتمال میدم آزمون دکترا هم مثل آزمون ارشد یه مقدار روش برگزاریش عوض بشه با تو جه به این که زمانش رو هم کشیدن جلو. یعنی اول آزمون کتبی و مصاحبه باشه بعد رتبه ها بیاد بعد دانشگاه ها رو انتخاب کنیم. من خودم دعا میکنم این طور بشه چون وقتی میری مصاحبه عین بازجویی ازت می پرسن چرا فلان دانشگاه رو اول زدی چرا اون یکی رو آخر زدی

اگه این طور بشه خیلی خوبه واقعا!
آقا مرتضی گفتید زمان آزمون را کشیدند جلو؟؟ میدونید کی شده؟
کسی اطلاع داره؟

آخرین ویرایش:
بالا