# پاتوق هماتولوژی #

maxin

Well-known member
سلام !
این پاتوق مخصوص بچهای هماتولوژیه ((:)
امیدوارم همه سر بزنید اینجا،بیاید پرچمو ببرید بالا! اینطوری زودتر دوستای هم رشته ای پیدا میشن،و گپ می زنید! ((:)

91019_onesmiley1.gif
645819_pillowtalk.gif

شفق بانو

New member
سلام
به به جه تابيكي/مرسي داداش مكسين
من فقط براتون ارزوي موفقيت ميكنم /اميدوارم همكي قبول بشين:auizz3ffy9vla57584x:riz304::a2d3::a2d3:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

biology89

New member
:auizz3ffy9vla57584x پرچم بالاست!
امیدوارم اونایی که تالاش میکنن نتیجه تلاششون رو ببینن.
خیلی تاپیکه خوبیه.ایشاا... پررونق باشه

Z0HRE

New member
کنکوریا کمتر میان البته حق دارن...ماها ک فعلا کنکور نداریم میایم!ایشالا همشون قبول شن...

راستی کیا سال دیگ کنکورین؟از کی شروع میکنید؟

من ک صفر صفرم:65d6a5d6s:

Z0HRE

New member
راستی یک سوال بنظرتون ازمونهای س.ن.ا بهتره یا خ.ل.ی.ل.ی؟

جامعه اماریه کدوم بیشتره؟

آخرین ویرایش:
منم فک کنم بمونم برا سال بعد.به نظرتون چیا بخونیم که بتونیم برا سال بعد خوب جمعو جور بکنیم

biology89

New member
منم میخوام سال دیگه کنکور بدم!درحال حاضرم دنباله جمع آوری منابعم:smiliess (8):
بچه ها باهم شرو کنیم که انگیزمون بیشتر بشه

Z0HRE

New member
منم ایشالا برا سال بعد میخوام کنکور بدم:smilies-azardl (113...منابع رو تقریبا جمع کردم اما خون خیلی سخته نمیدونم چطوری بخونمش:14::14::14:

آخرین ویرایش:

biology89

New member
منم چون رشته کارشناسیم غیر مرتبط سختمه ولی وقتی هنری رو میخونم با اینکه خیلی چیزاشو نمیفهمم صفا میکنم:thumbsupsmileyanim:
چه منابعی رو گرفتی عزیزم؟

آخرین ویرایش:

Z0HRE

New member
اخه لایتنر خیلی طول میکشه :j58r36j3gcr4suxymupفکر کنین هنری رو لایتنر کنیم:shocked::shocked::shocked:

Z0HRE

New member
منم چون رشته کارشناسیم غیر مرطبته سختمه ولی وقتی هنری رو میخونم با اینکه خیلی چیزاشو نمیفهمم صفا میکنم:thumbsupsmileyanim:
چه منابعی رو گرفتی عزیزم؟

برای خون:هنری.بانک خون گل افشان.سالی رادمن.هافبراند

برای ایمنی:ابوالعباس

برای سلولی مولکولی:لودیش

برای بیوشیمی:نجات شکوهی

برای زبان هم لزگی و چندتا کتاب لغت

Z0HRE

New member
ولی خداییش اونقد ک هماتو منابع داره بقیه ی رشته ها ندارن...تازه از امسال هم خون شناسی دکتر طبرستانی به منابع اضافه شده...

البته کسانی ک امسال کنکور میدن نخوندن این کتاب و ولی فک کنم ماها باید بخونیمش چون رقبامون احتمالا میخوننش
:dadad4:

biology89

New member
ولی خداییش اونقد ک هماتو منابع داره بقیه ی رشته ها ندارن...تازه از امسال هم خون شناسی دکتر طبرستانی به منابع اضافه شده...

البته کسانی ک امسال کنکور میدن نخوندن این کتاب و ولی فک کنم ماها باید بخونیمش چون رقبامون احتمالا میخوننش
:dadad4:
خیلی هم حجمش زیاده:5:

- - - Updated - - -

نکاتی رو ک مهم هستن و فراموش میشن....گرچه این کتابا همش نکته هستش...ولی باید براشون یه فکری کرد بلاخره.
خلاصشم به نظر من نمیشه کرد!حالا باید از بچه ها بپرسیم چیکار میکنن

biology89

New member
برای خون:هنری.بانک خون گل افشان.سالی رادمن.هافبراند

برای ایمنی:ابوالعباس

برای سلولی مولکولی:لودیش

برای بیوشیمی:نجات شکوهی

برای زبان هم لزگی و چندتا کتاب لغت

اسم کامل کتاب هافبراند و سالی رادمن و مترجماشو میشه بگی؟

Z0HRE

New member
اسم کامل کتاب هافبران و سالی رادمن و مترجماشو میشه بگی؟

اسمشون همونه...بانک خون سالی رادمن ...ضروریات خونشناسی هافبراند(البته رو کتاب من نوشته موس و هافبراند)..من این دوتا کتاب رو پارسال از نمایشگاه کتاب گرفتم..مترجماشون یادم نی بعدا نگاه میکنم میگم بهت

biology89

New member
اسمشون همونه...بانک خون سالی رادمن ...ضروریات خونشناسی هافبراند(البته رو کتاب من نوشته موس و هافبراند)..من این دوتا کتاب رو پارسال از نمایشگاه کتاب گرفتم..مترجماشون یادم نی بعدا نگاه میکنم میگم بهت

مرسی عزیزم.لطف میکنی:riz304:

بالا