داوطلبان دوره ی هشتم آزمون کارشناسی به پزشکی

SOOBASA

New member
دوستان عزیزسلام
سال نو رو بهتون تبریک میگم
این تاپیک رو به عنوان محلی برای مشورت و همچنین انجام هماهنگی های لازم برای ادامه ی این آزمون تاسیس کردیم
امیدواریم که سال دیگه ،همین موقع ،خوشحال باشیم از به بار نشستن زحماتمون:)

آخرین ویرایش:

nicky.mhaeri

New member
دوستان عزیزی که هدف گذاریتون بر روی این آزمون هست حالا چه برای ازمون دوره هشتم چه نهم ... حرکتی که قرار ِ انجام بدیم لازمه اش اول از همه داشتم یه کانال ارتباطی قوی بین بچه ها هستش و ثانیا این که تکلیف این آزمون برای همیشه (حداقل تا دوره ی دهم)معلوم بشه نه اینکه امسال به هزار زحمت برگزار بشه و دوباره سال بعدش همین وضعیت باشه.
از همه ی دوستانی که تمایل به برگزاری این ازمون دارند خواهش میکنیم که برای جمع اوری امضا برای متنی که اولین روز پس از باز شدن دانشگاه ها (انشاالله)میذارم همکاری کنن و استلال این نباشه که ((بقیه ))هستن هر یه امضا و نامه ای که از طرف ریاست دانشکده و اساتید سرشناس دانشگاهتون باشه میتونه کار همه ی ما رو برای متعاقد کردن معاونت اموزشی علوم پزشکی تهران راحت تر کنه.
باز هم از همتون خواهش میکنم که برای برگزاری این ازمون دلسرد نشین،و در مقابل خواسته ی خودتون برای رسیدن به پزشکی سربلند باشین که برای رسیدن به این هدف تمام تلاشتون رو کردین ،میدونم ظرفییت این ازمون کمه و سوالات بعضا سخت هستن ولی میدونم و میدونین اگر با همه توان براش زحمت بکشیم ،بهش میرسیم

goldan

New member
سلام.من جزو شرکت کنندگان دوره هفتم بودم درصد زیادی بهتون اطمینان میدم که به اندازه ی سهمم مثه بقیه بچه ها واسه برگزارشدن دوره بعد تلاش کنم حالا چه قبول بشم و چه خدای نکرده... .دوستانی که پیشنهاد جمع آوری امضا از اساتید را داده اید.لطفا مشخص کنید که شهرستانی ها بعداز جمع کردن امضا باید چیکار کنن و چطوری اونارو به دست کسایی که قراره برن تهران یونی برسونن؟آدرس میدید پست میکنیم؟واینکه لطفا هماهنگ باشیم با بقیه بچه ها تا فرضا از یک دانشگاه 2نفر نرن امضا جمع کنن.پیشنهاد دیگه م اینه که ازاساتید هر دانشگاهی میشه امضا جمع کرد ولزوما نباید علوم پزشکی باشه که شاید اتفاقا اگه نباشه هم بیشتربراشون مهم باشه.

elahe21

New member
سلام.من جزو شرکت کنندگان دوره هفتم بودم درصد زیادی بهتون اطمینان میدم که به اندازه ی سهمم مثه بقیه بچه ها واسه برگزارشدن دوره بعد تلاش کنم حالا چه قبول بشم و چه خدای نکرده... .دوستانی که پیشنهاد جمع آوری امضا از اساتید را داده اید.لطفا مشخص کنید که شهرستانی ها بعداز جمع کردن امضا باید چیکار کنن و چطوری اونارو به دست کسایی که قراره برن تهران یونی برسونن؟آدرس میدید پست میکنیم؟واینکه لطفا هماهنگ باشیم با بقیه بچه ها تا فرضا از یک دانشگاه 2نفر نرن امضا جمع کنن.پیشنهاد دیگه م اینه که ازاساتید هر دانشگاهی میشه امضا جمع کرد ولزوما نباید علوم پزشکی باشه که شاید اتفاقا اگه نباشه هم بیشتربراشون مهم باشه.

سلام دوستان منم همین شرایط دوستمون گلدن رو دارم منم هستم

zeindinho

New member
بچه ها نمیشه تو نامه راجب معدل دیپلم هم حرف بزنین اخه بخدا خیلی زور میگه

SOOBASA

New member
دوستان عزیزم سلام

بنا به دلایلی"فعلا" مساله ی همکاریمون که با عنوان تلاشی در جهت ادامه ی برگزاری این آزمون مطرح شده بود، ادامه پیدا نمی کنه...
متاسفانه در پیام های خصوصی هم نمیتونم توضیح بیشتری بدم
ممنون از حضورتون
شاد و موفق باشین
به امید شروعی دوباره...

آخرین ویرایش:

sarieh

New member
سلام بچه ها امیدوارم سال خوبی رو شروع کرده باشید. من با این ایده ای که مطرح کردید خیلی موافقم.چون خودم می خوام در دوره ی 9 شرکت کنم ولی استرس اینکه این آزمون برگزار نشه رو دارم و اینکه واقعا زحمت 2 سالمون به هدر بره.من دانشجوی هوشبری دانشگاه اصفهانم .روی من می تونید حساب کنید:smiliess (4):

s.saeed

New member
نتایج اولیه هفتمین ازمون کارشناسی به پزشکی اواسط هفته آینده بر روی سایت قرار می گیرد.

s.saeed

New member
معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشکي تهران از انتشار نتايج اوليه هفتمين دوره پذيرش دانشجوي پزشكي از مقطع كارشناسي در هفته آينده خبر داد و گفت: مدل بخش مصاحبه نيز به اطلاع پذيرفته شدگان اين مرحله مي رسد.

دکتر محمد جليلي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون کتبي هفتمين دوره پذيرش دانشجوي پزشكي از مقطع كارشناسي براي سال تحصيلي 94-93 دانشگاه علوم پزشکي تهران 12 اسفندماه برگزار شده است و نتايج اوليه اواسط هفته آينده اعلام مي شود.

وي افزود: مدل مرحله دوم نيز به زودي نهايي مي شود و براي پذيرفته شدگان اين مرحله هم اطلاع رساني مي شود

arez

New member
وای خداااااااا دیگه طاقتمون سر اومد بگن خیالمونو راحت کنن دیگه........ازمون که اصولی نبود خدا کنه انصاف داشته باشن تو نتایج

goldan

New member
دوستان خبری نشد؟من زنگیدم یه جا گفتن اطلاع ندارم اما احتمالا هفته دیگه!!ینی ممکنه؟؟؟

nili1991np

New member
سلام .منم با این طرح موافقم و قصد دارم تو هشتمین آزمون اگه خدا بخواد و این مرحله برگزار بشه شرکت کنم یعنی منم توی این مشارکت امضا ها خواهم بود:smiliess (8):

arez

New member

Man zang zadam goftan daftare lisans b pezeshki jam shode .... KheiliAm asabanii booodn!!!
Maskharamoon kardan un az vaze bargozario adame bargozari inam!

اه دیگه شورشو دراوردن به خدا...زنگ میزنیم هیشکی نمیگه چی به چیه....بسمونه دیگه اینهمه اذیت میکنن که چی بشه ...ماها زندگیمون رو هواست عین خیالشون نیست...یه اطلاعیه نمیدن که لااقل کی میخوان نتایج رو بدن...

s.saeed

New member
راست دروغ حرفو نمیدونم ولی من که تماس گرفته بودم گفتن دیگه باقی نتایج مربوط به دانشکده پزشکیه؛ اونا باید نتایج به ما اعلام کنن.:smiliess (11):

goldan

New member
بعیده که معاون آموزشی خبر غیرصحیحی بیان کنه.خداکنه همون فردا که باصطلاح وسط هفته س نتایج بیاد.

بالا