به دنبال رهایی از بهداشت حرفه ای

ali230

New member
سلام
دوستان بهداشت حرفه ای لطفا با دیدن عنوان جبهه گیری نکنید.این یک واقعیت است که ما بهداشت حرفه ای ها در یک بن بست قرار گرفتیم. خیلی ها که ادامه تحصیل میدن برای خارج شدن از کارخانه و نگاه های کارفرما میرند به جلو. بعضی ها هم مشکلی ندارن با همون لیسانس کار می کنند. اما راه حل چیه؟؟؟ آیا باید فقط به ارشد و ادامه تحصیل فکر کرد؟؟؟ایا باید کامل جدا شد از این رشته؟؟؟ لطفا نظرات خودتو بدین
---------------
ویرایش bbt

آخرین ویرایش توسط مدیر:

BBT

New member
سلام
متن سوال دوستمون کمی نامناسب بود اصلاح شد
ولی ایشون سوال دارن
و دوستان سعی کنند به سوالشون پاسخ بدند
با بحث کردن هیچ مشکلی پیش نمیاد

saharandishe

New member
سلام,به نظرمن هرکسی بایدرشته ای رودنبال کنه که1:)استعداداون روداشته باشه2)انگیزه برای ادامه ونفراول شدن تواون رشته روداشته باشه3)توانایی فراهم کردن امکانات لازم برای اشتغال تواون رشته روهم داشته باشه و...
ومتاسفانه ماالان افرادی رودارم درهمه رشته هاکه رشته تحصیلیشون رواصلادوست ندارندوبرعکس افرادی روداریم که عاشق رشتشون هستندمثل یکسری ازهمکلاسی های خودم که به شدت به بهداشت حرفه ای علاقه مندهستنددرحالی که به شخصه هیچ علاقه ای به این رشته ندارم ودرتمام مدت تحصیل فقط تحملش کردم والان هم اصلاقصدادامه تحصیل دراین رشته روندارم
ولی این به این معنی نیست که این رشته خوب نیست بلکه بنده استعدادوظرفیت وانرژی کافی برای حضوردراین رشته روندارم.حالاپیشنهادمن هم برای شمااینه که رشته ای رودنبال کنیدکه انگیزه حضوردراون روداشته باشیدبدون ابرازانزجارازرشته فعلیتون اون روترک کنیدوباپشتکاروانرژی کافی رشته موردعلاقتون روپیگیری کنید
درپناه خدای بزرگ موفق وعاقبت به خیرباشید.

zy zy

New member
رشته بهداشت حرفه ای رشته خوب و کاربردی هستش ولی از نظر من بیشتر اقایون تو این رشته موفقن چون شانس بیشتری برای کار و پیشرفت تو صنایع دارن ، تمام همکلاسیای پسر من عاشق رشته شونن و هرکدوم تو یه صنعت یا پروژه دارن با لذت کار میکنن و درآمد خوبی هم دارن اما همکلاسیای هم جنس خودم بعد ازینکه وارد طرحشون شدن همه ازین رشته زده شدن چون همه تو مرکز بهداشت بودن و بازرسی کارگاه های کوچیک مث جوشکاری و مکانیکی و... که واقعا اعصاب خوردکنه، الانم بیشترشون مث خودم بیکارن!!! تو شهرای کوچیک رشته ما هیچ جایگاهی نداره این رشته فقط واسه شهرای بزرگ و صنعتی خوبه ولی بازم میگم رشته بدی نیست
من چون به سم شناسی علاقه داشتم واسه ارشد سم رو انتخاب کردم با اینکه میدونم آینده کاریش تضمین شده نیست

ali230

New member
سلام

اول باید تشکر کنم از کسانی پاسخ دادند و تشکر بعدی هم به خاطر رعایت ادب در پاسخ
ببینید اینکه بعضی ها علاقه دارند شاید دلیلش اینکه هنوز وارد صنعت و دردسر های مربوطه نشدن!!!
از طرفی هم مزاج بعضی ها با این کار سازگاره و دوست دارن این شرایط رو. درباره ادامه تحصیل هم بهترین کار ساید رفتن به سمت علاقه باشه اما کسی که دنبال کاری هستش جایگزین شغل فعلیش بکنه سخت هست که سالهای زیادی صبر کنه. من شهید بهشتی درس خوندم و دو سالی هم سابقه کار دارم اما از شرایط کنونیم ناراضیم.

saharandishe

New member
اول باید تشکر کنم از کسانی پاسخ دادند و تشکر بعدی هم به خاطر رعایت ادب در پاسخ
ببینید اینکه بعضی ها علاقه دارند شاید دلیلش اینکه هنوز وارد صنعت و دردسر های مربوطه نشدن!!!
از طرفی هم مزاج بعضی ها با این کار سازگاره و دوست دارن این شرایط رو. درباره ادامه تحصیل هم بهترین کار ساید رفتن به سمت علاقه باشه اما کسی که دنبال کاری هستش جایگزین شغل فعلیش بکنه سخت هست که سالهای زیادی صبر کنه. من شهید بهشتی درس خوندم و دو سالی هم سابقه کار دارم اما از شرایط کنونیم ناراضیم.

ولی به نظرمن شماکارتون روادامه بدیدتاازنظرمالی لطمه نخوریدودرکنارش به علاقتون هم برسیدوسعی کنیدموازی باکارتون به علاقتون دست پداکنیدوکمکم که به علایقتون نزدیکترشدیدمیتونیدشغل فعلیتون روترک کنیدوشغل موردعلاقتون روادامه بدید.ولی یادتون باشه زمانی درآمدشماازاین کارحلال هست که توش کم کاری نکنید,لذامراقب باشیدعدم علاقتون منجربه کم فروشی درکاروشبهه دارشدن درآمدتون نشه.به هرحال درشرایط حاضرچاره ای هم جزاین نیست وبایدشرایط روبه یک نحوی بالاخره مرتفع کرد.

بالا