طرح قبل از آزمون phd وزارت بهداشت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Persian-Masoud

New member
با سلام خدمت دوستان عزیزم،
یادش بخیر قبلا اینجا مشکل بچه هارو حل میکردم الان خودم گیر افتادم!
دوستان بنده با کمال تاسف لیسانس پرستاری گرفتم و الان دارم ارشد آموزش بهداشتو میخونم و خودمو برای دکترا آماده کردم، اما قبل از ارشد 2 ما طرح رفته بودم،
الانم که میبینم بدون داشتن پایان یا معافیت از طرح نمیتونم در دکترا شرکت کنم وفکر اینکه 2 سال عقب میوفتم داره دیوونم میکنه،
کسی میدونه منکه از لیسانسیکه طرحش اجباریه اومدم به ارشدی که اصلا طرح نداره تکلیفم چی میشه؟
کسی راجب به خرید طرح اطلاعی داره؟
چه پیشنهادی به من میکنید برای حل مشکل؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

bahar9368

New member
به عنوان دانشجوی سال آخر ارشد فک کنم بشه یه بار شرکت کرد.اگه قبول نشی اونوقت باید حتما طرحت رو بری.
یکی از دانشجوهای سال آخر ما هم طرح اجباری رشته علوم آزمایشگاهی بود اما ترم آخرش آزمون دکترا شرکت کرد .

mk.unknown

New member
من هم همین مشکل شما رو دارم و متاسفانه هیچ راه فراری هم وجود نداره. برای آزمون دکترای وزارت بهداشت گذروندن طرح برای رشته های مورد نیاز وزارت اجباریه.

yassii

New member
سلام
منم ده ماه همزمان با ارشد رفتم ولی نشد و قطع طرح زدم الانم ترم آخرم....میشه به عنوان دانشجوی ترم اخر شرکت کرد اگه قبول نشدیم باید بریم طرح..
این چه قانونیه آخه؟؟ الان استرس طرح داشته باشم یا دکترا؟؟!

mk.unknown

New member
برای اون دسته از دوستانی که به هر قیمتی شده حاضرن طرح رو بپیچونن من یه پیشنهاد یا بهتر بگم یه نقشه دارم که البته اجرا کردنش کار هر کسی نیست . در خصوص عملی بودنش مطمئن نیستم ولی احتمالش وجود داره که بشه با این روش از شر طرح اجباری خلاص شد. به دلیل مسائلی که خودتون میدونید امکانش نیست اینجا به صورت علنی توضیح بدم هر کدوم از دوستان که تمایل داره یه پیغام خصوصی بهم بده تا براش توضیح بدم

yassii

New member
سلام بچه ها...خواهشا بگین گه جوری از زیر طرح دربرم؟؟!!
کارشناسیم طرح اجباریه ارشدم طرح نداره میخوام دکترا بدم آخه؟؟

yassii

New member
خواهشا یکی جواب بده!!
الان که ترم 4 هستیم باید بعد دفاع بریم طرح بعد دکترا بدیم؟؟

Persian-Masoud

New member
با سلام و عرض ادب،
کارشناسیم پرستاری بود،
با تک فرزندی معافیت گرفتم دوستان.

sepid71

New member
سلام بچه ها .... من یسوال داشتم ... من طرح اجباری دارم ...اگه مستقیم برم ارشد قضیه ظرح چی میشه ؟میمونه برای بعد از ارشد یا اینک تبدیل یا تجمیع میشه؟؟؟بستگی ب ارشدی ک میریم داره ؟مثلا ارشدی باشه ک طرحش هیئت علمیه یا ارشدی ک طرح نداره ...
این تو استخدامی مشکلی ایجاد نمیکنه ؟یعنی باید حتما طرح کارشناسیو برم تا بتونم ااستخدام شم؟

Persian-Masoud

New member
سلام بچه ها .... من یسوال داشتم ... من طرح اجباری دارم ...اگه مستقیم برم ارشد قضیه ظرح چی میشه ؟میمونه برای بعد از ارشد یا اینک تبدیل یا تجمیع میشه؟؟؟بستگی ب ارشدی ک میریم داره ؟مثلا ارشدی باشه ک طرحش هیئت علمیه یا ارشدی ک طرح نداره ...
این تو استخدامی مشکلی ایجاد نمیکنه ؟یعنی باید حتما طرح کارشناسیو برم تا بتونم ااستخدام شم؟

درود،
اگر مستقیم ارشد قبول بشید طرحتون موقتا متوقف میشه تا وقتی ارشدتون رو گرفتین، بعدش طرحتون رو میرید و بعد از پایان طرح هست که میتونید برید دکترا بخونید،
برای استخدامی هم الان در ابتدا قراردادی و جدیدا شرکتی هستن باید طرحتون رو تموم کرده باشید یا حداکثر تا روز برگذاری آزمون استخدامی 3 ماه از طرحتون باقی مونده باشه.
سوال دیگه ای بود در خدمتم.

sepid71

New member
درود،
اگر مستقیم ارشد قبول بشید طرحتون موقتا متوقف میشه تا وقتی ارشدتون رو گرفتین، بعدش طرحتون رو میرید و بعد از پایان طرح هست که میتونید برید دکترا بخونید،
برای استخدامی هم الان در ابتدا قراردادی و جدیدا شرکتی هستن باید طرحتون رو تموم کرده باشید یا حداکثر تا روز برگذاری آزمون استخدامی 3 ماه از طرحتون باقی مونده باشه.
سوال دیگه ای بود در خدمتم.

یعنی من یک رشته غیرمرتبط برم بخونم بعد از دوسال باید بیام برگردم طرح هوشبری رو برم؟!

Persian-Masoud

New member
سلام به برادر مسعود
کاکو منم تک فرزندم، چیجوری معافیت گرفتی ماهم بریم دنبالش؟

درود،
عزیز شما باید به دانشگاه علوم پزشکی و بخش طرح نیروی انسانی مراجعه کرده و درخواست معافیت بدید، شما بر طبق ماده دوم طرح نیروی انسانی معاف میشید اگر تک اولاد باشین.
درصورت هر گونه مشکل در استان خودتون با اداره طرح وزارت بهداشت/خانم دامک، تماس بگیرید تا با مسئول مربوطه در استان شما هماهنگ کنه. چون اکثرا از ان قوانین آگاهی ندارن.
موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا