کارنامه پذیرفته شدگان و نشدگان آزمون ارشد اپیدمیولوژی امسال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

epi_info

New member
تعدادی از کارنامه های پذیرفته شدگان و همچنین پذیرفته نشدگان کنکور ارشد اپیدمیولوژی امسال را یکی از دوستان عزیز لطف نموده و جمع آوری کرده و در وبلاگ خود قرار داده است. برای مشاهده کارنامه ها به لینک زیر مراجعه کنید:
كارشناسي ارشد اپيدميولوژي ايلام 90

elham h

New member
سلام از مدارک قابل قبول جهت شرکت در رشته اپیدمیولوژی تمام کارشناسی های علوم پزشکی می باشد.ایا کارشناسی بیهوشی هم میتواند برای این رشته اقدام کند؟

sky

New member
سلام از مدارک قابل قبول جهت شرکت در رشته اپیدمیولوژی تمام کارشناسی های علوم پزشکی می باشد.ایا کارشناسی بیهوشی هم میتواند برای این رشته اقدام کند؟
بله.همکلاسی من داره برای اپید خودشو اماده میکنه.

ahmadali

New member
سلام.به تموم بیهوشیها.......................اپیدمیولوژی هم بچه های بیهوشی میتونند شرکت کنند................:sarma:

epi_info

New member
سلام.به تموم بیهوشیها.......................اپیدمیولوژی هم بچه های بیهوشی میتونند شرکت کنند................:sarma:
تمامی لیسانس های علوم پزشکی می تونند اپیدمیولوژِ شرکت کنند و محدودیت رشته در مقطع ارشد نداره. اما برای کنکور دکترا فقط دکترای حرفه ای پزشکی ، دندون پزشکی، دامپزشکی و کارشناس ارشد رشته های اپیدمیولوژی و فکر کنم اقتصاد بهداشت می تونن شرکت کنند

shokouhi

New member
سلام وقتتون بخیر
من از رشته ی مهندسی بهداشت محیط میخوام اپید 92شرکت کنم وتی متاسفانه هنوز درست وحسابی دست بکار نشدم
بنظرتون امیدی هست؟

shokouhi

New member
سلام وقتتون بخیر
من از رشته ی مهندسی بهداشت محیط میخوام اپید 92شرکت کنم وتی متاسفانه هنوز درست وحسابی دست بکار نشدم
بنظرتون امیدی هست؟

epi_info

New member
سلام وقتتون بخیر
بنظرتون امیدی هست؟
تو تلاشتو بکن اوس کریم جوابشو میده. ادم با امید زنده است

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا