:::گزارش تاپیک های تکراری

شفق بانو

New member
سلام خدمت تمامی کاربران عزیز انجمن علوم پزشکی

هدف از ایجاد این تاپیک گزارش دادن تاپیک هایی ست که قبلاً نمونه مشابه اون در فروم زده شده

نحوه ارسال گزارش به این صورت هست که ابتدا لینک تاپیک اصلی ( تاپیکی که قبلاً و برای اولین بار زده شده )

و در خط بعدی لینک تاپیک تکراری ( تاپیکی که بعداً زده شده ) را قرار دهید . لطفا همکاری کنید .

بعد از ارسال این گزارش مدیران محترم تاپیک تکراری رو حذف کرده و پستی مبنی بر پاک شدن اون تاپیک تکراری

در این تاپیک قرار میدهند .تا کاربران و مدیران از پاک شدن تاپیک تکراری اطلاع پیدا کنند...
برای اینکه موجب ناراحتی کابرا عزیز نشیم اگه بشه ادغام کرد

لطفا ادغام کنید.

هدف ما نظم دادن به انجمن هستش.

لطفاً از ارسال هرگونه اسپم در این تاپیک جداً خودداری شود
.

از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم

توجه: لطفا قبل از زدن هر تاپیک ابتدا چند مین سرچ کوچولویی داشته باشین (سمت چپ
جست و جوی پیشرفته )

به عنوان مثال :

تاپیک اصلی:

اعتراف می کنم....

تاپیک تکراری:

اعتراف می کنم!

آخرین ویرایش:

21Tir

New member
http://olumpezeshki.ir/thread11349.html

http://olumpezeshki.ir/thread54.html

پ ن: مدیرای بخشا که ماشالا خدا زیادترشون کنه ،خودشون باید تاپیک جدید که زده میشه تو بخششون، ببینن اگه تکراریه حذفش کنن ...
یه انجمن تو زمان جاهلیت عضو بودیم اینجوری بود، سه سوته تاپیک قفل میشد...
حالا اینجا ما هم برا کمک گزارش میدیم.... این تاپیک خودمه قبل سرچ کردن ایجادش کردم بعدش فهمیدم تکراریه:riz513:

sepideeee

New member

شفق بانو

New member
سرعتم خیلی پایینه سپیده جان شما اگه یه نگاه به تاپیکا بکنی دوتا همزمان زده شده و یکی از اونها تنها یه پست داره ... ببخشید شکلک نمیشه گذاشت .

شفق بانو

New member
عاقا خودتون کارو ب...... کشیدید من بی تقصیرم!!!!!:whistle:
....................................................................
بهتره برای ادغام تاپیکا یا تکراری بودنشون ب یسری ملاک هام توجه کنید...یسری تاپیکا ک معلومه باید تکرار بشه مث مطالعه گروهی و این چیزا یا دعا ها.

داداش مکسین

مطالعه ی گروهی دیگه جزء تاپیکایی تکراری محسوب نمیشه ... چون هرکدام از انها مختص یه سالی هستش.(منظور ما از تکراری ،یکی بودن ).

گذاشتن هر گونه اسپم در این تاپیک اکیدا ممنوع

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
اگر تاپیکی رو درخواست می دهید برای ادغام لطفا" بعد از ادغام اعلام کنید
تا که اقدامی برای ادغام تاپیک ادغام شده صورت نگیرد
مثل تاپیک های بالا
:New (6):

شفق بانو

New member
عذر ميخوام اقا بيوستا
تو بست اول ذكر شده در صورت ادغام دوتابيك توسط مدير محترم اعلام شود/متاسفانه بجز اقا ناصر كسي اعلام نمكينه:sarma:

آخرین ویرایش:
بالا