مطالعه و تست کتاب باکتری شناسی پزشکی" برای کنکور"

alireza-j

New member
سلام دوستان توی این فرصت باقی مانده تا کنکور اگر دوستانی که مثل من باکتری رو هنوز نخوندن و تمایل دارند کتاب باکتری برای کنکور رو با هم دقیق بخونیم اعلام آمادگی کنند.

برنامه:
روزی 3 صفحه از کتاب.

روش کار:
هر 3 صفحه هر کس 20 تا سوال تشریحی جواب کوتاه طرح میکنه و لینک دانلودش رو واسه بقیه افرادی که همکاری کردن پیام خصوصی میکنه. (مثل تاپیک مرور فصل به فصل بیوشیمی)

شروع: از دوشنبه 19 اسفند
پایان : هفته اول خرداد

روش مطالعه بصورت tick eight هستش.

آخرین ویرایش:

golabatun

New member
آقا علیرضا منم مث شمام تاره شروع کردم به خوندن برای کنکور باکتری
چقدم مزخرفههه
مث اینکه همه خوندنش

ROJO

New member
میشه درمورد روشتون توضیح بدین! منم هستم فصل بفصل ولی از کتاب خودم، یه پیشنهاد دارم ک مبحث ب مبحث خونده بشه نه صفحه ب صفحه:riz304:

alireza-j

New member
میشه درمورد روشتون توضیح بدین! منم هستم فصل بفصل ولی از کتاب خودم، یه پیشنهاد دارم ک مبحث ب مبحث خونده بشه نه صفحه ب صفحه:riz304:

روش واضحه. مثل تیک ایته. روز اول 3 صفحه اول . روز دوم 3 صفحه دوم همراه با مرور 3 صفحه اول. روز سوم 3 صفحه سوم همراه با مرور 6صفحه قبل. الی آخر. روز هشتم مروز 3 صفحه اول تموم میشه و 3 صفحه نهم اضافه میشه. از روز هشتم به بعد هر روز 3 صفخه مرور کم میشه و 3 صفحه جدید اضافه میشه.

آخه فهرست برای کنکور خیلی کلیه و مبحث به مبحث نشده. آخه اگه بخوایم از چندتا منبع اضافه کنیم خب نمیرسیم وقت خیلی کمه. اگه بتونیم همین کتاب رو صفخه به صفخه با هم پیش بریم خیلی خوب میشه.

ROJO

New member
من نپسندیدم، ایشالا شما جواب بگیرید

آرزوی موفقیت دارم براتون:riz304:

mojnia

New member
سلام
هرکی سعی کنه از منبع خودش سوال در بیاره
اگه چهار گزینه ای باشه چه بهتر
یکی جاوتز داره یکی مورای یا واکر یا مولف های ایرانی یا زینسر و.......
ولی مباحث مشخصه
اینطوری منابع مختلف مرور میشه و یک نکته ای ممکنه تو یه منبع باشه و تو منابع دیگه نباشه
برای تکرار می تونید از برنامه ANKI یا B15 استفاده کنید که مرتب تکرار میشه
تو برنامه Anki می تونید سوال و جواب را بصورت عکس قرار بدهید واز کتاب تست اسکن یا عکس تهیه و در سوال و جواب برنامه قرار بدهید

mojnia

New member
میشه سوال و جواب ها را تو این سایت گذاشت برای تکرار
البته با پسورد که اساتیدی که زحمت کشیدن حقشون ضایع نشه
برای نمونه:
Password Needed! | Quizlet

http://quizlet.com/31557889/bacteriology-classification-flash-cards/
پسوردش یوزر من تو این سایته

از سمت چپ بالا روی فلش کارت کلیک کنید و مرور کنید اونهایی را که بلد نبوددید از گوشه فلش کارت روی ستاره کلیک کنید که بیشتر تکرار بشه
البته غلط های تایپی یا املایی داره که هنوز ویرایش نکردم

آخرین ویرایش:

elahe nobari

New member
سلام
من امسال میخوام برای ارشد بیوتکنولوژی 94 بخونم.میخواستم بدونم مطالعه گروهی دارین؟:ad54ad:

Love biology

New member
سلام جاوتز تالیفی بهادر اگر کسی داره بگه از کجا خریده؟ از نظر مفید بودن در حدی هس روش وقت بزاریم؟
یه سوال دیگه اینکه اگر به جای جاوتز مورای بخونم مفید هس یا نه؟

بالا