تزئین هدایا و کادوپیچی، آموزش و ایده

marzi ba

Well-known member
85850050602262315805.jpg

06769765195070418619.jpg

74827971518867887758.jpg

96116428503193242417.jpg

k-b

New member
میگما یه راهنمایی میخواستم، اگه کسی به من در این مورد کمک کنه بهش جایزه میدم:a2d3: چند وقت دیگه تولد یه نفره که خیلی واسم عزیزه. واسه کادوی تولدش میخوام بهش پول بدم ولی نمیدونم چطور این کار رو بکنم که خاص و جالب باشه یعنی نمیخوام با نگاه اول متوجه بشه که پوله. چند سال پیش به یکی از دوستام پول کادو دادم که هر کدوم از اسکناسا رو شبیه شکلات کادو کردم ریختم تو یه جعبه(منظورم یه چیزی تو این مایه هاس) حالا نظرتون چیه؟!!:rose:

k-b

New member
دیگه حالا انقد راهنمایی و کمک هم نمیخواستم! واقعا دست همتون درد نکنه!!! :65d6a5d6s:

setayesh71

New member
میگما یه راهنمایی میخواستم، اگه کسی به من در این مورد کمک کنه بهش جایزه میدم:a2d3: چند وقت دیگه تولد یه نفره که خیلی واسم عزیزه. واسه کادوی تولدش میخوام بهش پول بدم ولی نمیدونم چطور این کار رو بکنم که خاص و جالب باشه یعنی نمیخوام با نگاه اول متوجه بشه که پوله. چند سال پیش به یکی از دوستام پول کادو دادم که هر کدوم از اسکناسا رو شبیه شکلات کادو کردم ریختم تو یه جعبه(منظورم یه چیزی تو این مایه هاس) حالا نظرتون چیه؟!!:rose:

خو من تا حالا پول کادو ندادم .
اگرم میخواستم مثلا به یه نفر مهم پول بدم ( نه به عنوان کادو) تو این پاکت های فانتزی که خودم درست می کنم گذاشتم . ولی خب دقیقا معلومه پوله

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: k-b

nejla

New member
مرضی جون. ممنون خیلی ایده های قشنگ و جالبی بود. مرسییییییییییییی:rose:

mohana

Well-known member
خییییییییییییییییلی عالی...ممنون مرضی جونم...:thanks:

منم چند تا مدل بذارم

IMG_3572.jpg

IMG_3574.jpg

IMG_3662.jpg

ZOT

New member
میگما یه راهنمایی میخواستم، اگه کسی به من در این مورد کمک کنه بهش جایزه میدمچند وقت دیگه تولد یه نفره که خیلی واسم عزیزه. واسه کادوی تولدش میخوام بهش پول بدم ولی نمیدونم چطور این کار رو بکنم که خاص و جالب باشه یعنی نمیخوام با نگاه اول متوجه بشه که پوله. چند سال پیش به یکی از دوستام پول کادو دادم که هر کدوم از اسکناسا رو شبیه شکلات کادو کردم ریختم تو یه جعبه(منظورم یه چیزی تو این مایه هاس) حالا نظرتون چیه؟!!:

کرهانی

New member
اولی پول تو بادکنکه؟
خیلی جالب بود
93428058907508639758.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT
بالا