آزمون دوره هفتم لیسانس به پزشکی چطور بود؟

iranian girl

New member
سلام دوستان.. آزمون دوره هفتم هم بلاخره برگزار شد.. امیدوارم هرکسی که بیشتر زحمت کشیده و لایق تر بوده پذیرفته بشه.. نظم برگزاری و برخورد مسئولین خوب بود.. از نظر من و با توجه به پایه کارشناسی ام سطح سوالا به نسب خوب بود و برای من بیشتر فیزیک و تغذیه سخت بود.. نظر شما چیه؟

shaqayeq

New member
سلام به نطر من هم سوالا خوب بودند.من قارچ شناسی خونده بودم که سوال نیومده بود ازش.فیزیک سخت بود تغذیه هم همینطور.زبان واقعا اسون بود.

arez

New member
سلام دوستان.....به نظر من هرکی خوب خونده بود اساسی ضرر کرد....کلا غیراصولی بود تعداد سوالای هر درس نه با ضریبش مطابقت داشت و نه با منابع اعلام شده خودشون...قارچ و جنین که سوال نداده بودن...سوالای بیوشیمی واقعا مسخره بود ..آمار سوال نداده بودن :) سوالای روان شناسی انگار واسه رشته روانشناسی طرح شده بود...اناتومی و فیزولوژی و بافت سوالاش خیلی اسون بودن :) در کل امتحان غیراصولی بود !!!!!! انصاف نبود

afsoon

New member
سلام و وقت به خیر
شما از کی شروع کردید به خوندن؟ به کسی این مسیر رو پیشنهاد میکنید ؟ یا کنکور سراسری بهتره؟ تازه معلوم هم نیست که سال بعد این آزمون برگزار میشه یا نه؟!!!!

afsoon

New member
سلام و وقت به خیر
شما از کی شروع کردید به خوندن؟ به کسی این مسیر رو پیشنهاد میکنید ؟ یا کنکور سراسری بهتره؟ تازه معلوم هم نیست که سال بعد این آزمون برگزار میشه یا نه؟!!!!

بالا