ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 39
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-j نمایش پست ها
    والا اونجوری که من از سالهای قبل شنیدم تا حالا و از چندتا از اساتید شنیدم منبع معرفی میکنن ولی ازش سوال نمیدن.
    دقیقا همینطوره خودم به عینه دیدم!!!!

ولی الان خودم موندم که همین لزگی رو ادامه بدم یا منابع جدید رو بخرم
    خدایا هرگز نگویم دستم را بگیر....
    عمریست گرفته ای رهایش مکن
    0
    m14
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط zy zy نمایش پست ها
    من کتاب زبان برای دانشجویان پزشکی رو دارم میخونم خیلی راحته ، بقیه رو نگرفتم
    دوست عزیز میشه یه اطلاعاتی ازکتاب بدید حجمش چقدره ؟ چندتا درسه ؟ درسهاش شامل چه بخشهایه؟؟؟؟
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    بچها من همون لزگی رو میخونم وقت نیست کتاب جدید خوند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    آرزویم این است که به آنچه خواسته ای ناخواسته دست یابی بعد با خودت بگویی آیا کسی مرا دعا کرده است

با خدا همه چیز ممکن است ......

با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن
    1
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-j نمایش پست ها
    والا اونجوری که من از سالهای قبل شنیدم تا حالا و از چندتا از اساتید شنیدم منبع معرفی میکنن ولی ازش سوال نمیدن.

مگه قرار بوده از منابع سؤال بدن؟؟؟؟
    تا جایی که من میدونم و هر سال سازمان سنجش خودش موقع اعلام منابع میگه اینه که آزمون محدود و منحصر به منابع اعلام شده نیس... مهم تسلط تو زمینه مربوطه س... اگه کاملا مسلط باشی از قله قافم سؤال بدن میتونی جواب بدی.... بچه مدرسه ای که نیستیم بگیم آقا این سؤالی که گفتین تو کتاب ما نبوووووودددددد....
    ولی با این وجود هر سال بچه ها بعد کنکور میفتن تو منابعی که سنجش اعلام کرده و میگن این سؤال نبود اون سؤال نبود ... دقتم کرده باشین سنجشم فقط سؤالای اشتباهو حذف میکنه نه اونایی که تو لیست اطلاعیه اعلام منابعش نیس...
    و در آخر....
    دنبال منبع نباشین دنبال تسلط باشین
    خدایا خسته ام ،
    از بد بودن هایم ...
    از اینهمه تظاهر به خوب بودن هایی که نیستم .
    از آفرینش کوهها و آسمانها و هستی که سخت تر نیست ...
    خوبم کن ؛
    فقط همین.
    0
    مدیر بخش
    مدیر بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط 21Tir نمایش پست ها

تا جایی که من میدونم و هر سال سازمان سنجش خودش موقع اعلام منابع میگه اینه که آزمون محدود و منحصر به منابع اعلام شده نیس... مهم تسلط تو زمینه مربوطه س... اگه کاملا مسلط باشی از قله قافم سؤال بدن میتونی جواب بدی.... بچه مدرسه ای که نیستیم بگیم آقا این سؤالی که گفتین تو کتاب ما نبوووووودددددد....
    ولی با این وجود هر سال بچه ها بعد کنکور میفتن تو منابعی که سنجش اعلام کرده و میگن این سؤال نبود اون سؤال نبود ... دقتم کرده باشین سنجشم فقط سؤالای اشتباهو حذف میکنه نه اونایی که تو لیست اطلاعیه اعلام منابعش نیس...
    و در آخر....
    بس حکیمانه فرمودی
    مجازی هستیم

اما دلمان مجازی نیست

میشکند

حواست به تایپ کردنت باشد

0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط m14 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه یه اطلاعاتی ازکتاب بدید حجمش چقدره ؟ چندتا درسه ؟ درسهاش شامل چه بخشهایه؟؟؟؟
    12 تا بخش داره هر بخشم دوتا reading خیلی راحته به نظر من ، عناوین بخش هاش:
    medical advances
    pain
    immunity system
    blood
    obesity
    infection
    alternative medicine
    medication
    medical imaging
    therapies
    terminal illness and dying
    rehabilitation

ایستادگی کن تا روشن بمانی؛ شمع های افتاده خاموش می شوند...

"احمد شاملو"

0
    کاربر عادی
    کاربر عادی

ولی تا اونجا که من می دونم به جز زبان ... تمام درسا مو به مو و لغت به لغت از منابع میاد (حداقل تو رشته ی ما) .. هرچند که گاهی کلید رو اشتباه می دن و تصحیح نمی کن و به روی خودشون هم نمیارن
    .................

رو می کنم به آسمون... حالا که دستامون جداس !!!
    شاید بازم ببینمت ...
    فرشته جاش پیش خداس !!!

.................
    1
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideeee نمایش پست ها
    ولی تا اونجا که من می دونم به جز زبان ... تمام درسا مو به مو و لغت به لغت از منابع میاد (حداقل تو رشته ی ما) .. هرچند که گاهی کلید رو اشتباه می دن و تصحیح نمی کن و به روی خودشون هم نمیارن

پس خوش به حال شما که همه درساتونو صد درصد میزنین.... نیاز به فکر کردن و تجزیه تحلیل سؤالام ندارین....
    خدایا خسته ام ،
    از بد بودن هایم ...
    از اینهمه تظاهر به خوب بودن هایی که نیستم .
    از آفرینش کوهها و آسمانها و هستی که سخت تر نیست ...
    خوبم کن ؛
    فقط همین.
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    پس خوش به حال شما که همه درساتونو صد درصد میزنین.... نیاز به فکر کردن و تجزیه تحلیل سؤالام ندارین....
    نه خیالت راحت اونقد منابع رو زیاد گرفتن که خوندن نصفش کار حضرت نوحه
    تازه اگه اصلا بشه مطلبشو سر در آورد
    .................

رو می کنم به آسمون... حالا که دستامون جداس !!!
    شاید بازم ببینمت ...
    فرشته جاش پیش خداس !!!

.................
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی

و در آخر....
    منم موافقم ، واسه زبان فقط تسلط مهمه تاجایی که من دیدم یه سری از لغات کلیدی تو همه تستا تکرار میشن مهم نیست از چه منبعی سوال میاد مهم اینه که چقد رو زبان تسلط داری ، فقطم با خوندن و خوندن به این تسلط میرسی، من اوایل که لزگی رو شروع کردم خیلی واسم سخت بود ولی حالا که 12 تا مهارتشو خوندم متنارو خیلی راحت تر میفهمم ، ولی فقط به یه منبع اکتفا نکنین هر کتابی که به نظر خودتون مفیده بخونین حتی متنای علمی که تو اینترنت هست

ایستادگی کن تا روشن بمانی؛ شمع های افتاده خاموش می شوند...

"احمد شاملو"

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 39