طرح

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

TUMS

Well-known member
ینی چی برداشته میشه؟
منظورت اینه که اختیاری میشه؟
منبع خبر ؟؟؟

- - - Updated - - -

ینی چی برداشته میشه؟
منظورت اینه که اختیاری میشه؟
منبع خبر ؟؟؟

محسن ن ک

New member
کلا برداشته میشه..منبع خبر مدیر گروه ازمایشگاه مشهد و گرگان.و سازمان طرح گرگان.بچه ها ا تهران م پرسیدن اما در بسته گفتن ک میخوان حذفش کنن.الان نوبت طرح ازمایشگاهیای گرگان ک امسال فارغ ا تحصیل شدن افتاده یک سال و نیم دیگه.بچه های مشهد هم حدود 6 ماه تا 1 سال دیگه.اگر شما میتونین دقیق امار در بیارین ب منم بگید.الان تمام دوستام نگرانن

TUMS

Well-known member
اینا همش حرف هست
مدیر گروه گرگان را میشناسم !
اینجوری هم نیست که بردارن
شنیده بودم ممکنه اختیاری بشه ولی اینکه بردارن خیلی ببخشیدا بی خود هست!!

- - - Updated - - -

اینا همش حرف هست
مدیر گروه گرگان را میشناسم !
اینجوری هم نیست که بردارن
شنیده بودم ممکنه اختیاری بشه ولی اینکه بردارن خیلی ببخشیدا بی خود هست!!

محسن ن ک

New member
بی خودو با خودشو نمیدونم.خودم ک وسط طرحمه.اما الان همه نگرانن الخصوص متاهلا.منظورت اقای پردله؟خودش همین الان بهم گفت.زنگ بزن ازش بپرس میگفت فارغ التحصیلای امسالم ثبت نام میکنن اما ب بعدش در شبهس

sepid71

New member
منم با ایمنو موافقم
ممکنه بخاطر کمبود بودجه یسری رو اختیاری کنن ولی مثلا رشته ای مثل هوشبری یا اتاق عمل رو عمرا بردارن !

- - - Updated - - -

منم با ایمنو موافقم
ممکنه بخاطر کمبود بودجه یسری رو اختیاری کنن ولی مثلا رشته ای مثل هوشبری یا اتاق عمل رو عمرا بردارن !
بردارن صد در صد تغییر رشته میدم !

محسن ن ک

New member
دختر خوب هوشبریا ک همین الانشم دارن جزو پرستارا طرحشونو میگذرونن.گذشته ا اینا شخصن ا خدامه بر ندارن.

TUMS

Well-known member

من که خودم هنوز طرح کارشناسیم را نرفتم و فکر نکنم دیگه برم توی بیمارستان واسه طرح
ولی اگر طرح را بردارن ینی هر چی زحمت کشیدن و این همه بودجه صرف کردن تا یه دانشجوی لیسانسشو بگیره انگار ریختن دور
و فکرم نمیکنم بردارن شاید اختیاریش کنن آخه هنوز اجباری هست تا به قدری که اگه سال اول کارشناسی ارشد یا دکترا قبول نشی باید بری طرح یا سربازی واسه آقایون!
بعدیش کسایی که میخان برن خارج تا طرحتو نگذرونن نمیتونن برن مگه اینکه طرحشون را بخرن و از این جور حرفا ...

در آخر آقا محسن و بقییه دوستان تا زمانی که خبری مستقیم از خودت وزارت خونه منتشر نشده اینجا نگذارید ممنونم
اونم با لینک خبر

آخرین ویرایش:

kiana

New member
لطفا بدون منبع خبر معتبر با ذکر این مطالب دیگران رو نگران نکنید. در حال حاضر رشته علوم آزمایشگاهی جزو رشته های مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز بهداشت به خصوص در شهر های بزرگ هست این رو می تونید از سامانه نیروی انسانی وزارت بهداشت که به طور ماهانه نیروی مورد نیازشون رو اعلام می کنند مطالعه کنید.:riz304:

sepid71

New member
دختر خوب هوشبریا ک همین الانشم دارن جزو پرستارا طرحشونو میگذرونن.گذشته ا اینا شخصن ا خدامه بر ندارن.

کی گفته همچین چیزی رو ؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخ
هوشبری چ ربطی ب پرستاری داره؟
اصلا نیاز مبرمی ب هوشبری دارن ... این اطلاعات رو از کجا میاری اخه ؟!!!!!!

BBT

New member

من که خودم هنوز طرح کارشناسیم را نرفتم و فکر نکنم دیگه برم توی بیمارستان واسه طرح
ولی اگر طرح را بردارن ینی هر چی زحمت کشیدن و این همه بودجه صرف کردن تا یه دانشجوی لیسانسشو بگیره انگار ریختن دور
و فکرم نمیکنم بردارن شاید اختیاریش کنن آخه هنوز اجباری هست تا به قدری که اگه سال اول کارشناسی ارشد یا دکترا قبول نشی باید بری طرح یا سربازی واسه آقایون!
بعدیش کسایی که میخان برن خارج تا طرحتو نگذرونن نمیتونن برن مگه اینکه طرحشون را بخرن و از این جور حرفا ...

در آخر آقا محسن و بقییه دوستان تا زمانی که خبری مستقیم از خودت وزارت خونه منتشر نشده اینجا نگذارید ممنونم
اونم با لینک خبر

------------------------

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا