منابع مورد نیاز و توصیه های مورد نیاز برای قبولی در کارشناسی ارشد هماتولوژی

factorVIII

Member
با سلام.....من ارشد هماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول شدم.. منابع و رفرنس هایی که خوندم شامل:
هماتولوژی : هنری دیویدسون(مهم)...هاف براند(نکته های بالینی بدرد بخوره).. جزووه هماتو سنا...برای ایمونوهماتولوژی و بانک خون کتاب بانک خون گل افشان و بانک خون سالی رادمن..هماتو65 زدم
ایمونولوژی: ابولعباس...البته کتاب 4 استاد هم خلاصه و خئبه و میشه 80 تا 90 درصد پاسخ داد..ایمونو 82 زدم
بیوشیمی: کتاب تست دکتر پاسالار جلدسفید ( انتشارات دیباگران) و کتاب خلاصه بیوشیمی برای کنکور دکتر پاسالار..بیوشیمی 77 زدم
زیست:من کتاب مریم خالصی خوندم هالبته 45 زدم و با خوندن این کتاب بیشتر ازین هم نمیشد زد!!
زبان: Essential words for TOEFL و کتاب زبان عمومی برای وزارت بهداشت دکتر رضازاده..و از همه مهمتر کتاب درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی دکتر لزگی(خیلی کمکم کرد و واقعا مشابه کنکور )..زبان 78.5

دوستان گرامی که ارشد هماتولوژی میخواهید شرکت کنید..درس هماتو باید کاملا مسلط باشید من قبل آزمون به بهالای 90 درصد فکر میکردم...اما سوالای هماتو با بقیه درس ها کاملا فرق میکنه..باید خیلی تلاش کنید

آخرین ویرایش:

saiedb55

New member
سلام من قبول نشدم فاکتور 8
درصدام هماتو 58 بيوشيمي 87 ايمني 85 زيست 50 و زبان 50
نميدونم چرا قبول نشدم

admin

Active member
پرسنل مدیریت
قابل توجه مدیر انجمن

درود
از مدیر انجمن می خوام پست هایی که مربوط به موضوع هست رو باقی بگذاره و بقیه رو به یک موضوع دیگه(مثلا موضوعی با مضمون معرفی و بازار کار رشته هماتولوژی) منتقل کنه
امیدوارم انجمن های مربوط به هماتولوژی با مدیر یا مدیران لایقی که داره بتونه به بقیه افراد کمک کنه
پیروز باشید

etzio

New member
سلام فاکتور هشت.قبولیتو تبریک میگم. یه سوال داشتم برای درس ایمنی کتاب کاملو خوندی مثلا ابوالعباس و کامل خوندی یا خلاصه کتاب اخه میگن خیلی سنگینه بعد یه سوال دیگه اینکه برایه هماتو دیویدسونو که گفتی مهمه کامل باید خوندش هاف براندو هم کامل بخونم؟

atorina

New member
مدیذ محترم میشه لطفا اسم سرفصلهایی از هماتولوژی که واسه ارشد میاد رو بنویسد

MITRA91

New member
بجه ها هماتو رو از چه کتابی شروع کنم؟ آخه من میکروبیولوژی خوندم و کتاب دیودسیون برام خیلی سنگینه.

سلام بچه ها برا ترجمه منابع هماتو باید دنبال کتاهای مترجم بخصوصی باشیم؟شمهاهیی که ارشد خوندید مترجم منابعتون کیا بودن ؟رفتیم کتابفروشی بگم کتابای کی رو میخوایم؟

surrender1

New member
سلام
به جاي اين منبعي كه واسه زيست گفتي اگه گيتي امتيازي بخونيم بهتره يا بدتر؟

surrender1

New member
بعد ببخشيد يه سوال ديگه
من كلن از بيوشيمي هارپر بدم مياد واسه خوندنش اين منابعي كه گفتين رو بخونم به جاي هارپر بهتره؟
باتشكر از توضيحاتت فاكتور8

RBC!

New member
بیوشیمی پاسالار خوبه. برای نشر دیباج
بیوشیمی امیره نجات شکوهی هم کنارش.

love

New member
سلام فاکتور 8 قبولیتونو تبریک میگم .من ترم 4 علوم ازمایشگاهی هستم میخوام برای ارشد هماتو بخونم و الان هم ایمنی و زبان و کلاس میرم و خون و از سال بعد میخوام برم کلاس راهنمایی کنید که روزی چند سا عت درس بخونم و زیست و بیوشیمی رو از کی شروع کنم و ازچه کتابی بخونم و اینکه من سال 93 امتحان دارم.

پیوست‌ها

• 34.jpeg
    34.jpeg
    9.1 کیلوبایت · بازدیدها: 398
آخرین ویرایش:

red nazi

New member
bacheha ki midune cheghad ehtemalesh has unaiei ke parsal ghabul nashodan emsal betunan konkoor bedan??1)::smiliess (11)::smi

sonia313

New member
سلام کتاب ابوالعباس ایمنی ترجمه احمد مسعود خیلی بده؟کدوم مترجم بهتره؟لطفا جوابو برام پیام کنید با سپاس

Z0HRE

New member
من یه سوال دارم:

مگ یکی از درساییکه باید برا هماتو خوند سلولی مولکولی نیست؟؟ایا من اشتباه میکنم؟؟

اخه دیدم اصلا در مورد این درس سوالی نشده!!؟؟

آخرین ویرایش:

jo-boy

New member
من یه سوال دارم:

مگ یکی از درساییکه باید برا هماتو خوند سلولی مولکولی نیست؟؟ایا من اشتباه میکنم؟؟

اخه دیدم اصلا در مورد این درس سوالی نشده!!؟؟
سلام
بله یکی از درساییه که باید خوند و ضریب 1 داره.

بالا