راهنمایی برای دکترای تخصصی بیوشیمی بالینی

h.moradi

New member
سلام دوستان اگه سوالی داشتید راجب دکترای بیوشیمی بالینی بفرمایید تا هرجا بتونم کمک میکنم
با تشکر مرادی دکترای بیوشیمی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران

Hamidvet

New member
با سلام خدمت شما!

میخواستم در مورد نحوه مصاحبتون بپرسم که به چه صورتی برگزار شد و چه سوالاتی پرسیدند؟! ...

fidelity

New member
سلام .شماچه منابعیو خوندید .درصدهاو رتبتون چطور بود؟مصاحبه چطور بود؟اگه میشه بیشتر درمورد مصاحبه بیشتر توضیح بدین ؟

leylii

New member
ممنون بابت تاپیک خوبتون..واقعا بهش احتیاج داشتیم ...چه کتابی برای دستگاهها بخونییم ؟؟؟؟چون میگن از دستگاهها بیشتر سوال مییاد ...
از مصاحبه هم بگین ممنون می شم ...چه سوالاتی پرسیدن؟؟؟cv باید حتما داشته باشیم؟؟؟؟؟

leylii

New member
در مورد نحوی خوندنتون هم بگین ممنون می شم .. از کی شرو به خوندن کردین ؟؟حتما باید پایاننامه رو دفاع کرده باشیم تا تو مصاحبه قبول شیم یا نه؟؟؟:riz304:

moein sh

New member
با سلام
میشه منابع دکتری که خوندین معرفی کنید؟ با تشکر

[

آخرین ویرایش:

محمد 1351

New member
ببخشید چطور شد رشته بیوشیمی بالینی را انتخاب کردید و انگل شناسی بالینی یا حشره شناسی بالینی یا پشه شناسی بالینی یا گیاه شناسی بالینی یا پلنگ شناسی بالینی یا یوز پلنگ شناسی بالینی یا... بالینی را انتخاب نکردید! با عرض معذرت بالین فقط متعلق به پزشکان است که کنار بالین مریض می روند و شرح حال گرفتن و معاینه و تشخیص یاد می گیرند. صد تا پسوند بالین به این رشته ها بچسبانید هم بالینی نمی شوند این چه بالینیه که پاشو هم تو آزمایشگاه نمی گذارد ؟ البته خب اگر پی اچ دی از بیس زیست باشید قضیه فرق می کند و اونها عزیز من هستند.

abbas gara

New member
ببخشید چطور شد رشته بیوشیمی بالینی را انتخاب کردید و انگل شناسی بالینی یا حشره شناسی بالینی یا پشه شناسی بالینی یا گیاه شناسی بالینی یا پلنگ شناسی بالینی یا یوز پلنگ شناسی بالینی یا... بالینی را انتخاب نکردید! با عرض معذرت بالین فقط متعلق به پزشکان است که کنار بالین مریض می روند و شرح حال گرفتن و معاینه و تشخیص یاد می گیرند. صد تا پسوند بالین به این رشته ها بچسبانید هم بالینی نمی شوند این چه بالینیه که پاشو هم تو آزمایشگاه نمی گذارد ؟ البته خب اگر پی اچ دی از بیس زیست باشید قضیه فرق می کند و اونها عزیز من هستند.

سلام
اولا بالینی تنها مختص پزشکان نیست بهتره یه سرچ بکنید متوجه میشید که این رشته توی انگلیس امریکا و کانادا هم به عنوا بیوشیمی بالینی ارایه میشه باید به عرضتون برسونم که کل کار ما تو ازمایشگاه هست

بالا