مطالعه گروهی ارشد مهندسی پزشکی 93

arash13badami

New member
درود بر عاشقان مهندسی پزشکی
با اجازه ادمین گرامی و دوستان بزرگتراز خودم و تمام برو بچه های قدیمی تاپیک جدید رو درست میکنم امیدوارم این فضا جایی باشه برای تبادل اطلاعات و استفاده از تجربیات شما دوستان.
منتظر حضور یکایک شما عزیزان هستیم چه سال اولی ها، چه کسانی که قبول شدند. امیدوارم امسال با قدرت هرچه تمام تر به جلو حرکت کنیم و از تجربیات هم به نحو احسنت بهره ببریم .
به امید پیروزی و شاد کامی تمامی دوستان

Hosein S

New member
سلام
بسیار خوشحال شدم بابت شروع این موضوع ، من که اعلام آمادگی میکنم.
بی صبرانه منتظر فعالیت و تبادل نظر و راهنمایی دوستان هستم.
بدون شک حضور و فعالیت و مشورت دوستان قدیمی ،با تجربه ها و البته قبولی های سال قبل و پیش از آن ، میتونه ما رو در این فرصت تا کنکور، بسیار کمک کنه.
تقاضا دارم دوستان باتجربه ، ما رو از کمک و مشورت خودشون دریغ نکنن.
ایشالا با توکل به خدا و راهنمایی دوستان باتجربه و هم قدم با شما دوستانی که قصد موفقیت در این کنکور رو دارید، استارت میزنیم .به امید موفقیت

مَنْ تَوكَّلَ عَلَى اللّه ذَلَّتْ لَهُ الصِّعابُ وَتَسَهَّلَتْ عَلَيْهِ الأَْسْبابِ؛
هر كس به خدا توكل كند، دشوارى ها براى او آسان مى شود و اسباب برايش فراهم

medic69

New member
salam,dostan be nazareton alan bara shoro dir nist? be nazareton miresam age alan shoro konam be khondan?

arash13badami

New member
salam,dostan be nazareton alan bara shoro dir nist? be nazareton miresam age alan shoro konam be khondan?

دوست عزیز من اولین ساله که دارم توی این کنکور شرکت می کنم و تجربه خیلی زیادی ندارم. ظاهرا شما سال قبل هم شرکت کردی و قطعا با فضای این کنکور آشنا هستی. بیشترتمایل دارم شما از تجربه کنکور سال قبل و سطح سوالات آزمون برای ما بگید تا بنده و بقیه دوستان هم استفاده کنند

Hosein S

New member
سلام
من هم اولین ساله تو این کنکور شرکت میکنم. بله برای کسی که از صفر بخواد شروع کنه مسلما دیره. تازه تاریخ کنکور هم که امروز اعلام شده 9 خرداد ، دیگه بدتر.
اما شما که تجربه سال قبل رو دارین، ایشالا امسال موفق هستین.
من که منتظر شنیدن تجربیات شما هستم

daruosh

New member
سلام واسه وزارت علوم خوب نخونده ام
انشالله این سه ماه رو بعد کنکور وزارت علوم میخونم واسه وازت بهداشت
راستش منم سال اولمه که تو وزارت بهداشت میخوام شرکت کنم
تا اونجا که من متوجه شده ام مدار 2 کمتر میاد و همچنین الکترونیک 2 هم کمتر میاد اینو یکی از دوستان گفته
بعد ریاضی مهندسی شم شامل احتمال و معادلات و ریاضی مهندسی میشه
سیگنالش میگند سختره
زبانش میگند به جای کلمات 504 بهتره کلمات تافل رو بخونید و حتما مطالعه کنید کتاب لزگی
این چیزهاییه که به من گفتند
انشالله همگی میریم دانشگاه علوم پزشکی تهران
ولی من هنوز جدی شروع نکرده ام
با استادم قراره برم شنبه مشورت کنم ببینم چی میگه حقیقتش متوجه شدم استادم بیشتر میل داشت که ما توی وزارت علوم قبول بشیم ولی خوب وقتی نخونده ایم چه طوری قبول بشیم ولی واسه وزارت بهداشت حداقل 100 روز فرصت داریم بخونیم باتوجه به اینکه کنکورش 8 الی 9 خرداده فک کنم

mbio711

New member
سلام به دوستان. منم میخوام ارشد ۹۳ امتحان بدم میشه بگین چیا باید بخونیم؟؟؟؟؟

mbio711

New member
رفرنس میدونم چی هستن! اما باید این کتابارو خوند!؟
یعنی کتاب تست چیزی نخونیم '!؟!؟؟!؟

arash13badami

New member
برای فیزیک.آناتومی فیزیولوژی و مقدمه

کتاب تستی که به درد آزمون مهندسی پزشکی بخوره ندیدم . چون سطح سوالات فیزیولوژی و آناتومی مهندسی پزشکی با سایر رشته ها فرق می کنه. بهترین منبع مرور تست های سال های قبله. در مورد مقدمه هم مطمئنم که کتاب تستی نداره.

arash13badami

New member
معرفی کتاب آناتومی و فیزیولوژی در مهندسی پزشکی
در سال‌های اخیر، رشته مهندسی پزشکی توانسته است پیوندی دقیق بین سازوکارهای مهندسی و ساختار بدن انسان ایجاد کند. از این رو؛ وجود مرجعی کارآمد جهت شناخت بدن انسان با دیدگاهی مهندسی، ضروری است. با توجه به خلأ موجود در منابع درسی مناسب برای دروس آناتومی و فیزیولوژی؛ مختص دانشجویان رشته مهندسی پزشکی، این کتاب می‌تواند به عنوان منبعی ارزشمند مورد استفاده اساتید و دانشجویان محترم قرار گیرد. در نگارش کتاب سرفصل‌های درسی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری پوشش داده‌شده‌اند. همچنین، با بررسی جزوات آموزشی اساتید مختلف در دانشگاه‌های مطرح کشور، سعی شد بیش‌ترین پوشش نسبت به مطالب تدریس شده توسط اساتید این دروس نیز ایجاد گردد.
کتاب حاضر به توضیح مباحث آناتومی و فیزیولوژی چهارده دستگاه بدن انسان متناسب با نیازهای دانشجویان مهندسی پزشکی در تمامی گرایش‌ها و مقاطع می‌پردازد. زبان ساده در بیان مطالب و استفاده از اشکال ساده و شماتیک از نکات بارز در این کتاب هستند که می‌توانند نقش بسیار مثبتی در ایجاد درک عمیق و جلب توجه دانشجویان به مطالب مطرح‌شده داشته باشند. نکات کلیدی، نکته آموزشی، نکته‌ای در مورد بدن، کلمات کلیدی، ارتباط یک دستگاه با دیگر دستگا‌ه‌ها، آسیب‌های شایع در هر دستگاه و خلاصه فصول از بخش‌های کتاب هستند که می‌توانند در امر آموزش بسیار موثر باشند.
نمونه سؤالات مطرح‌شده در انتهای کتاب از دیگر نکات برجسته هستند که علاوه بر غنا بخشیدن به مطالب و تشویق حس پرسشگری دانشجویان، می‌توانند مورد استفاده متقاضیان آزمون‌های ورودی به مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی پزشکی قرارگرفته و آن‌ها را در پاسخ‌گویی به سؤالات این بخش از آزمون‌ها و کسب موفقیت بیشتر یاری رسانند.
علاوه بر دانشجویان مهندسی پزشکی، این کتاب می‌تواند به عنوان مرجعی کلی‌نگر؛ مورد استفاده دانشجویان رشته‌های پرتو پزشکی، مهندسی ورزش، فیزیوتراپی، پرستاری، پیراپزشکی و همچنین همه‌ی علاقمندان به علوم آناتومی و فیزیولوژی قرار گیرد.
طرح جلد.jpg

mbio711

New member
مرسی از کتاب مهندسی پزشکی که معرفی کردید. منم عکس کتاب های مهندسی که اکثرا از این کتاب ها نتیجه گرفتن رو میذارم.که منابع خوب تست رو هم بشناسید.فقط یادتون نره که از هر درس فقط یک منبع کافی.این کتب برای معرفی منبع تست نه اینکه خواندن همه این کتابا ضروری باشه

upload7.ir/imgs/2014-01/36858038445718312418.jpg

medic69

New member
راستش من پارسال نخونده رفتم سر جلسه اگر اندکی خونده بودم قبول شده بودم چون رتبه ام با اخرین نفر قبولی زیاد فاصله نداشت
رایاضی مهندسیش شامل سوالات امار و معادلاتم بود

medic69

New member
سوالای مدارم اکثرا شبیه سولای سال قبل ازمونای وزارت علوم بود با اندکی تغیر
فیزیک و مقدمه که من اصلا نزدم

arash13badami

New member
راستش من پارسال نخونده رفتم سر جلسه اگر اندکی خونده بودم قبول شده بودم چون رتبه ام با اخرین نفر قبولی زیاد فاصله نداشت
رایاضی مهندسیش شامل سوالات امار و معادلاتم بود

نمره آخرین نفر قبول شده چند بود ؟ قبولی در تهران حدودا چه نمره ای میخواد؟

bahaar1427

New member
سلام جناب daruosh
ميشه استادتون هر چي سفارش كردن در اختيار ما هم قرار بدين
من زبان رو تا مهارت 5 لزگي خوندم ولي چون كارمندم ميخوام فقط سال هاي گذشته رو بخونم بنظرتون كار درستيه؟
اگه بخوام همه درسا رو بخونم طول ميكشه فكر كنم فرصت تست پيدا نكنم
اگه راهنماييم كنين ممنون ميشم
راستي به نظرتون ارزش داره آزاد بخونم؟

آخرین ویرایش:
بالا