نصب دیکشنری BlueDict

am-ml

New member
سلام
من میخوام BlueDict رو نصب کنم ولی بلد نیستم.:13:
لطفا هر کسی میتونه کمکم کنه.

am-ml

New member
من الان فایل اصلی با پسوند apk رو نصب کردم ولی الان دوباره register key میخواد.:sadsmiley:

Hamidvet

New member
نه والا ندارمش ... گوشی من سیمبین هستش ؛ درویشیه!! :dadad4:

am-ml

New member

دیشب از موبایلستان دانلودش کردم و نصب کردم ؛البته اون register key برای این بود که اول نسخه پولی رو نصب کرده بودم.با راهنمایی بچه های اونجا الان نصبش کردم ولی تعداد دیکشنری هایی که دارم کمه و هنوز نتونستم خیلی از دیکشنری هاشون رو دانلود کنم.(من تو اونجا مثل یه آدم گیج هستم ؛همش این شکلیم :33:)
در هر حال از شما خیلی ممنونم.

mahnam

New member
لیلا جون منم فک می کنم واسه eng به per به گفته ی روخو جان PersianDic مناسب تر باشه
من از blue dict استفاده نکردم اما مقایسه ی ظاهریشون نشون میده که PersianDic قوی تره
من ازش خیلی راضی ام ، فارسی به انگلیسی هم داره
یه پیشنهاد دوستانه :smiliess (4):
اما یادمون نره که دیگه الان انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی واسه ما مناسب نیست :black_eyed:
سعی کن لانگمن بریزی تو گوشیت و از اون به عنوان دیکشنری اصلی استفاده کنی... :smilies-azardl (181
عادت می کنی بهش کم کم اما این دیکشنری ها ضعیفت می کنه ، جز در مواقع ضروری ازش استفاده نکن...

am-ml

New member
لیلا جون منم فک می کنم واسه eng به per به گفته ی روخو جان PersianDic مناسب تر باشه
من از blue dict استفاده نکردم اما مقایسه ی ظاهریشون نشون میده که PersianDic قوی تره
من ازش خیلی راضی ام ، فارسی به انگلیسی هم داره
یه پیشنهاد دوستانه :smiliess (4):
اما یادمون نره که دیگه الان انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی واسه ما مناسب نیست :black_eyed:
سعی کن لانگمن بریزی تو گوشیت و از اون به عنوان دیکشنری اصلی استفاده کنی... :smilies-azardl (181
عادت می کنی بهش کم کم اما این دیکشنری ها ضعیفت می کنه ، جز در مواقع ضروری ازش استفاده نکن...

ممنونم عزیزم
بلو دیک یه نرم افزاره که میتونی بیش از 30 تا دیکشنری رو روش نصب کنی ؛من الان آریان پور و دوتا دیکشنری انگلیسی به انگلیسی رو نصب کردم .
میخوام همه دیکشنری ها رو روی بلودیک نصب کنم .
چشم ؛ سعی می کنم تا جایی که میتونم سراغ فارسی نرم .ولی وقتم ندارم.

آخرین ویرایش:
بالا