روش ساخت ایمیل یاهو پس از حذف ایران از لیست کشورهای پشتیبانی کننده

mohammad63

Well-known member
یاهو در اقدامي عجيب نام ايران را از فهرست كشورهايی كه هنگام ثبت نام پست الكترونيك ديده می شد حذف كرده است. براي ثبت نام و فعال سازي حساب كاربری نيز وارد كردن شماره تلفن همراه الزامی است و اين كار برای كاربران ايراني غير ممكن است.

اما این مساله به معنای خداحافظی یاهو از ایران نیست. ما ایرانی ها همیشه راه حلی برای هر مشکل داریم.

ما در این پست اموزش ساخت ایمیل یاهو بدون نام ایران را گذاشتیم.
برای آشنایی با روش کار به همراه عکس های آموزشی با ما همراه باشید و از لینک زیر استفاده کنید

مشکلات و سوالات خود را از طریق لینک زیر برای ما بفرستید:

ارسال مشکلات و سوالات

آخرین ویرایش:

بوردا

New member
سلام من یه مشکلی دارم هرچی پسورد میزنم این عبارت را مینویسه :password must contain an uppercase letter. باید چیکار کنم؟؟؟؟

Taraa

Well-known member
باید یکی از حروف رمز رو بزرگ انتخاب کنی.(کپتال) باشه.

و احتمالا بعد از اینکه اینکارو کرد بعدش دوباره یه اخطار دیگه میده که باید یکی از علائم _*.- و غیره رو هم داشته باشی تو انتخاب پسوردت .. و بعد از اون هم دوباره میگه باید عدد هم بکار ببری (پیشگیری بهتر از درمان است :tonguesmiley:)

بوردا

New member
مرسی اما یه مشکل دیگه دارم وقتی رو کد امریکا کلیک راست میکنم اصلا گزینه Inspect Element وجود نداره!!!!!

Leyenda

Well-known member
مرسی اما یه مشکل دیگه دارم وقتی رو کد امریکا کلیک راست میکنم اصلا گزینه Inspect Element وجود نداره!!!!!

اونو دیگه نمیدونم!!!تو این زمینه پسوورد تجربه داشتم چون چند روز پیش درگیرش بودم!!!:smilies: مشکل پسوردم ک حل شد مشکل کدپستی داشتم!!!اون دیگه حل نشد منصرف شدم کلا!!!!

Taraa

Well-known member
یاهو در اقدامي عجيب نام ايران را از فهرست كشورهايی كه هنگام ثبت نام پست الكترونيك ديده می شد حذف كرده است. براي ثبت نام و فعال سازي حساب كاربری نيز وارد كردن شماره تلفن همراه الزامی است و اين كار برای كاربران ايراني غير ممكن است.

اما این مساله به معنای خداحافظی یاهو از ایران نیست. ما ایرانی ها همیشه راه حلی برای هر مشکل داریم.

ما در این پست اموزش ساخت ایمیل یاهو بدون نام ایران را گذاشتیم.
برای آشنایی با روش کار به همراه عکس های آموزشی با ما همراه باشید و از لینک زیر استفاده کنید

مشکلات و سوالات خود را از طریق لینک زیر برای ما بفرستید:

ارسال مشکلات و سوالات

کسی اینو امتحان کرد ؟ شد ؟

من که اون چیزایی که تو عکس گذاشته شده که باید تغییر بدیم رو پیدا نمیکنم

بوردا

New member
اره اما توی صفحه ساخت ایمیل وقتی کلیک راست میکنی این گزینه نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میخواستم همینو امتحان کنم که نمیشه

آخرین ویرایش:

mohammad63

Well-known member
دوست عزیز ....................... دقیقا اگه روی +1 کلیک راست کنی گزینه آخر هست ............

بوردا

New member
علتشو نمیدونم اما با اکسپلوره که میری نیست اما با فایرفکس هست. مرسی از کمکتون.
منم نمیتونم جای خالی رو پیدا کنم.

Taraa

Well-known member
آقا محمد من موفق نشدم .. ینی متوجه نمیشم دقیقا کجا باید 98ها رو اضافه کنم

Taraa

Well-known member
آقا من بالاخره موفق شدم اینو انجامش بدم ... الان از خوشحالی در پوست خود نمیگنجم

Taraa

Well-known member
اصن جاخالی نمیخواد
ببین : اول نیگا کن که حتما پیش شماره روی یونایتد استیتس (ینی همون کد +1) باشه ... چون شماره های امریکا تعداد شماره هاش با شماره های ایران میخونه و ارور نمیده ... اگه کشورای دیگه رو انتخاب کنی چون شماره ها نمیخونه یه مقدار مشکله و باید بگردی پیدا کنی چن تا رقم داره شماره های اون کشور و تو چه رنج عددی هست
پس اول کد +1 رو انتخاب کن که البته همون دیفالت صفحه خودش همینه

بعد گزینه inspect element رو که زدی ، تو اون صفحه ای که باز میشه جلوت سعی کن کلیک نکنی .. ینی همون خطی که خودش سلکت شده رو نگاه کن یا فوقش دو سه خط پایین ترش رو یه جا نوشته +1 .. این عدد 1 رو به 98 تغیییر بده
برای هر دو تا قسمتی که شماره میخواد ازت همینکارو انجام بده درست میشه

آها بعد برا شماره موبایلی که میخوای وارد کنی یه چیزی مث شماره همراه اول انتخاب کن .. شماره های ایرانسل با شماره های معمول امریکا نمیخونه

بالا