کدام رشته مناسبه برای استخدام در رویـان ؟؟

TrueLove90

New member
...

سلام دوستـان

برای کار توو پژوهشگاه رویـان کدوم رشته رو بهتر میگیرن ؟؟

ژنتیک یــا سلولی مولکولی یــا بیوتک میکروبی ؟ اصلا برای بیوتک پذیرش دارن ؟

دقت کنین واسه کار نه تحصیل توو دانشگاه علم و فرهنگ !

عجله هم ندارم واسه پاسخ ، چون انتخاب رشته علوم اردیبهشت ماه هست

خیـــلی ممنون :)

...

cyavash

New member
پیشنهاد میکنم یک روز بری رویان و از نزدیک اونجا رو ببینی و با چند نفر از پرسنل مشورت کنی...

niloo77

New member
من یکی از دوستام توی رویان کار میکنه ، میگه جای دم کلفتاس :d جای ماها نیست

nocerino

New member
نه دوست عزیز نیلو77دیگه به این صورتم نیست.من دوست داداشم کارشناسی میکروبیولوژِی رو داره.با یه اعلام نیاز رویان رفت اونجا و تو مصاحبش قبول شد.کار بلد باید باشی.رشته هایی مثل جنین شناسی یا بافت شناسی هم میتونن توی مرکز ناباروری رویان کار کنن.یا اینکه تو مرکز ژنتیک رویان دانشجویان بیوتک پزشکی یا میکروبی-ژنتیک پزشکی یا مولکولی- ببوشیمی پزشکی و حتی فیزبولوژی پزشکی یا جانوری.همش بستگی به پایان نامه ی شما و تکنیک هایی که بلد هستید ربط داره.چون پایان نامه شما تخصص شماست .من از تمام بخش های رویان بازدید کردم.خیلی جای شاخیه.مخصوصا بخش ژنتیکش.انقد بخش های مختلف داره که گیج میشید.ایشالا هر کی رفت اونجا موفق و موید باشه.تا میتونید برید تکنیک های مولکوللی رو یاد بگیرید.حتما سایت شرکت پیشگامان انتقال ژن وابسته به علوم پزشکی شهید بهشتی برید.اونجا میتونید تمام تکنیک های ازمایشگاهی رو با یه قیمت مناسب یاد بگیریئ.موفق باشید

drmajid45

New member
والا چیزی که ما دیدیم و شنیدیم خبری از پول دراوردن نیست بیشتر برای کساییه که علاقه به علم دارن
در ضمن همچین امکانات وسیع رفاهی نداره اونجور که فکر کنی مثلا رفتید تو اروپا تو یه مرکز تحقیقات کار میکنید
از نظر علمی شاخ هستش ولی چیزی که من دیدم و شنیدم از نظر امکانات رفاهی خیلی بالا نیست

love virology

New member
درود اگر پارتی داشته باشید با لیسانس هم میتونید برید ولی ارشد استاد راهنمات کی باشه و رو چی کار کردی مهمه یکی از دوستان استاد راهنماش دکتر صنعتی بود رفت اونجا

بالا