معرفی رفرنس زبان برای ارشد وزارت بهداشت

esi01360

New member
504 رو با کتابهای موزاییک بخون حتما بالای 50میزنی اگه خواستی بروتو سایت علوم پزشکی شیراز قسمت معاونت درمان واحد توسعه وبرنامه ریزی قسمت انجمن مدارک پزشکی ایران عضو شو قسمت کتابخونش چیزیای خوبی برا زبان گذاشتن خب.

Anesthesia

Member
منظور از موزاییک...انتشارات موزاییک هست ؟..من 504 رو با ترجمه ی فاطمه مهدوی میخونم..به نظر شما چطوره؟
هر کس میدونه به من جواب بده
با تشکر

mohammad233b

New member
پس به نظر دوستان قبول شده در کنکور ارشد در ابتدا esm. و سپس 504 و لزگی مفیده. لطفا دوستان موفق در زمینه زبان تایید کنند. در صورت تایید کدام مولف و کدام انتشارات را برای خرید پیشنهاد میکنید؟

آخرین ویرایش:

factorVIII

Member
از کتاب essential words for TOEFL شروع کنید..و504 هم مکمل اونه....وقتی به یه حدی رسیدید..حالا برید سر وقت کتابای مربوط به علوم پژشکی..مثل ESM جلد 1و 2...به همراه کتابایی که بتونه مهارت خوندن شما رو در درک مطلبreading افزایش بده.....مثل reading through interaction و در آخر هم کتاب درسنامه جامع ارشد علوم پزشکی تالیف امیر لزگی که مجموعه شبیه به سوالات کنکوره

ساحل

New member
سلام
با بسته های آموزشی سنجش و دانش و معین آشنایی دارید یا نه؟ میخواستم بدونم خوندن جزوه های زبان این دو موسسه که خیلی هم حجیم هستن کافی و مفیده یا باید از منابع دیگه هم استفاده کنم؟

mohammad

New member
سلام اگه برای زبان امادگی قبلی دارید برید سر کتای تاقل و504 و در نهایتesm ولی اگه سطح شما پاین تره حتما برید سراغ همه منابعه گرامر و ریدینگ که در دست دارید

dilak

New member
بچه ها زبان رو اول با کدوم کتاب شروع کنم :hmmsmiley02:
:hmmsmiley02:

samy

New member
anes manzur esme ketabe muzaice khude vezarat to daftarche moarefi karde.
albate aksaran expanding va developing reading skills ro mikhunn.
un 504 i k entesharate jangale kheili khube

gil@ss

New member
الان کسی میدونه ضریب زبان برای بیوشیمی بالینی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟این صفحه که میگید منابع رو گذاشته کجاست؟؟؟؟؟؟ دقیق میگین؟
این کتاب esmمنظورتون همون زبان تخصصی پزشکی ج1و2اه؟؟؟؟؟که نمونه متن ها ی سالهای قبل همه رشته هاست؟؟؟؟؟؟؟؟

negar91

New member
salam be nazare man ketabe tofel behtare man be zabane englisi tasalote kamel daram va be nazaram ketab tofel baraye arshad kheyli kamele

arshade90

New member
504 رو با کتابهای موزاییک بخون حتما بالای 50میزنی اگه خواستی بروتو سایت علوم پزشکی شیراز قسمت معاونت درمان واحد توسعه وبرنامه ریزی قسمت انجمن مدارک پزشکی ایران عضو شو قسمت کتابخونش چیزیای خوبی برا زبان گذاشتن خب.

غیر فعالــــه

eliii

New member
سلام من میخوام شروع کنم برای زبان بخونم میخوام بدونم لازم کلاس برم ؟ اصلا کلاسی هست برای زبان ارشد وزارت بهداشت

koray77

New member
چرا کسی جواب منو نمیده...
شروع کن ولی انتظار معجزه هم نداشته باش البته اگه قبلا چیزی تو چنته داشته باشی که قضیه فرق میکنه کلاس هم بیخیال شو چون سرکار میری اونا فقط اقتصادی به قضیه نگاه میکنن فقط 504 و تافل

بالا