انتقادات و پیشنهادات انجمن

#MiLaD#

New member
به نظرم این انجمن این یه مورد را کم داشت که گفتم اگه اضافه بشه در جهت بهتر شدن کارایی انجمن خواهد شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

#MiLaD#

New member
اولین پیشنهاد خودم
مدیران محترمی که اخطار میدهند دلیل اخطار خود را بیان کنند
اول از همه من از مدیر بیوشیمی میخوام لطف کنند دلیل اخطار به بنده را توضیح دهند ممنون میشوم
با تشکر

pashmak

New member
مرسی واقعن یه تاپیک اینجوری لازم بود چرا نظرسنجی نداریم
اگه یه روز و ساعت مشخصی برای رفع سوالها بود خوب میشد

#MiLaD#

New member
مرسی واقعن یه تاپیک اینجوری لازم بود چرا نظرسنجی نداریم
اگه یه روز و ساعت مشخصی برای رفع سوالها بود خوب میشد

به نظرم بچه ها هر کسی سوالی یا انتقادی از هر کی داشت میتونه مطرح کنه و فردی که ازش سوال پرسیده میشه هم لطف میکنه و پاسخ میده
میخواستم یه سری قوانین واسه سوال و پاسخ ها مطرح کنه گفتم شاید یه کم بی ادبی باشه به خاطر اینکه اینقدر درک و فهم داریم که یه سری مسائل را رعایت کنیم
از همه ی دوستان که همکاری میکنند پیشاپیش سپاسگذارم:28:

bioshimi93

New member
با سلام
دلیل اخطار شمارو به طور خصوصی گفتم.هر کسی که اخطار بگیره با پیغام خصوصی دلیلش گفته میشه و نیازی به تاپیک جداگانه نداره.
اگر کمی در گذاشتن پستها دقت کنید مشکلی پیش نمیاد.
اما در مورد انتقادات و پیشنهادات که خوشحال میشیم بشنویم در صورتی که با رعایت ادب و احترام باشه.
با تشکر از همه

آخرین ویرایش:

#MiLaD#

New member
این تاپیک کلی بود فقط به خاطر اخطار بنده باز نشده!!
بعدشم من جلفم میخوام ببینم دارم به خودم توهین میکنم یا نه !!
یه جوری گفته بودین علت توهین به کاربر یا کاربران سایت گفتم خدای نکرده من چکار کردم
به هر حال شما هم بهتره یه کم در مورد اخطار دادناتون دقت کنید
با تشکر

#MiLaD#

New member
کسی پیشنهادی انتقادی حرفی حدیثی
در مورد مدیران و مدیران ارشد و ادمین و من نداره ؟؟؟؟؟

شفق بانو

New member
با سلام
وقت بخیر
رسیدگی به مسئله ی نا خوشایند خودبنی کاربر

من چند دور قوانین انجمن رو مطالعه کردم و چیزی به عنوان خودبنی در موارد گفته شده مشاهده نکردم ، به نظر من خودبنی

وجه ی خوبی برای انجمن نداره من خودم رو میگم وقتی اینجا عضو شدم و اسامی خیلی ها رو خط خورده دیدم جا خوردم به خودم

گفتم اینجا کجاست دیگه .. این همه متخلف داره . (چه معنی داره اسم یه دختر خانم خط بخوره؟!).

از مدیران تقاضا دارم به این مسئله رسیدگی کنن.

سپاس:riz304:

maxin

Well-known member
اول از همه لطفا اسپم تو این تاپیک نذارید و قبلیا رو پاک کنید...هم مدیرا برسن همه پستارو بخونن و اینکه تاپیکم اهمیتشو از دست نده.:rose:
......................................................................................................................................
رفع اسپم»»» سرعت انجمن خیلی پایینه ....موقعه ای که میخای تو انجمن هم گشتی بزنی بعضی مواقع صفحه ارور میده.....پستی رو که میذاری نمیتونی بدون رفرش کردن ویرایش کنی....
پیشنهادم:اگه امکانش باشه که
تاپیکا خودشون هر5ثانیه رفرش و آپدیت بشن خیلی خوبه...

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
لطفا کنار کلمه like....کلمه Dislike رو هم قرار بدین اینطوری همه کاربرا بیشتر حواسشون به پستاشون هست وهم اسپما جایی ک نباید باشه کمتر میشن...مشکل منفی دادن به کاربرا و عصبانیتم کمتر میشه.

bioshimi93

New member
با سلام
وقت بخیر
رسیدگی به مسئله ی نا خوشایند خودبنی کاربر

من چند دور قوانین انجمن رو مطالعه کردم و چیزی به عنوان خودبنی در موارد گفته شده مشاهده نکردم ، به نظر من خودبنی

وجه ی خوبی برای انجمن نداره من خودم رو میگم وقتی اینجا عضو شدم و اسامی خیلی ها رو خط خورده دیدم جا خوردم به خودم

گفتم اینجا کجاست دیگه .. این همه متخلف داره . (چه معنی داره اسم یه دختر خانم خط بخوره؟!).

از مدیران تقاضا دارم به این مسئله رسیدگی کنن.

سپاس:riz304:

اتفاقا چند وقت پیش یه نظر سنجی بین مدیرها بود نمیدونم آخرش چی شد اما همه با خودبنی از چت باکس و انجمن مخالف بودن منم مخالفم.امیدوارم دیگه مدیرها کسی رو به درخواست خودش بن نکنن.

- - - Updated - - -

لطفا کنار کلمه like....کلمه Dislike رو هم قرار بدین اینطوری همه کاربرا بیشتر حواسشون به پستاشون هست وهم اسپما جایی ک نباید باشه کمتر میشن...مشکل منفی دادن به کاربرا و عصبانیتم کمتر میشه.

اینم به جناب ادمین گفتیم اما هنوز ایشون وقت نکردن رسیدگی کنن.
ممنون

maxin

Well-known member
سایت اصلی هم (علوم پزشکی دات کام) واقعا مشکل بزرگی داره و بلا تکلیف مونده ...اصلا نمیشه وارد صفحت بشی و از امکاناتش استفاده کنی.. اسم کاربری و پسورد رو یا قبول نمی کنه یا اصلا اجازه ورود نمیده ...لطفا جناب آدمین بهش رسیدگی کنید.

bioshimi93

New member
سایت اصلی هم (علوم پزشکی دات کام) واقعا مشکل بزرگی داره و بلا تکلیف مونده ...اصلا نمیشه وارد صفحت بشی و از امکاناتش استفاده کنی.. اسم کاربری و پسورد رو یا قبول نمی کنه یا اصلا اجازه ورود نمیده ...لطفا جناب آدمین بهش رسیدگی کنید.

فکر می کنم با این یوزرها نمیشه سایت علوم پزشکی دات کام رفت اون یه سایت دیگه است
من چندبار به خاطر دانلود سوال خواستم عضو بشم نشد.

maxin

Well-known member
علوم پزشکی دات کام جداست فکر می کنم با این یوزرها نمیشه رفت من چندبار به خاطر دانلود سوال خواستم عضو بشم نشد.

نه با یوزر اینجام.
من اصلا اولش اونجا عضو شدم بعد اومدم اینجام ثبت نام کردم.ولی برای دانلود سوال وکارنامه و خلاصه بقیه چیزا باید وارد بشی که اصلا نمیشه.چون این انجمن بخشی ازون سایته گفتم......امیدوارم زودتر درست بشه.

شفق بانو

New member
سلام دوستان
عضویت سایت اصلی به کلی برداشته شده ... اصلا نیازی یه ای دی نداره ..من استفاده میکنم مشکلی نداشتم ...

maxin

Well-known member
اینجارو دقت کنید:اول اونی که پایین دورش خط کشیدم نوشته یک عضو آنلاین که احتمالا خودمو گفته رفتم اونجا...و194مهمان
ولی این بزرگه که دورش خط کشیدم ملاحظه می کنید که گفته برای استفاده یا وارد بشید یا ثبت نام کنید ...تا بتونی اون قسمتو استفاده کنی.
ب هر حال با اسم کاربریم وارد شدم که بازم همین شد...:65d6a5d6s:
.
62246140595419258490.jpg

شفق بانو

New member
بله اقا مکسین نوشته شده
اما جناب ادمین خودشون گفتن ... من زمانی که سرور انجمن مشکل داشت ... اونجا میرفتم و سوالا رو دانلود کردم ...

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member

من که این پیشنهاد را خیلی خیلی موافقم

21Tir

New member
1- مدیرا تو کار خود بنی هستن ادمین اصلا از این کارا نمیکنه.......
2- ادمین که هفته ای یه بار به زور میاد بدلیل مشغله ، دست مدیرای ارشدو بیشتر باز بذاره
3- تعداد مدیرای ارشد مثه مدیرای بخش مثه نقل و نبات نشه...(همینا که داریم بسه )
4- این ظرفیت پیغامهای خصوصی رو برای مدیرای ارشد نامحدود کنین....؟
5- اعضای انجمن سعی کنن قوانین انجمنو بخونن ....

فعلا همینا

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BBT
بالا