بیو تکنولوزی دانشگاه مالک اشتر؟

یگانه

New member
سلام به همه ی دوستان گلم

در مورد ارشد بیو تکنولوزی دانشگاه مالک ارشد تهران سوال داشتم میخواستم ببینم کسی در این مورد اطلاعاتی داره در هر زمینه ای اموزشی - تجهیزات ازمایشگاهی -رتبه بندی اش نسبت به دانشگاه های دیگه.کادر اساتیدش
کلا هر موردی که بتونه تو این موضوع کمک کننده باشه .

خیلی ممنون از بابت محبتتان

سلام ... یکی از دوستام ارشده اونجاس
فقط میدونم خیلی راضیه... به ویژه از خوابگاه... جو دانشگاه ... تازه رفته سر پایان نامه... از استخدام و بلک لیست بودنش اطلاعی ندارم... بعضی ها میگن نمیتونه بره خارج ادامه بده یا مقاله بده اسمش میره تو بلک .. اما این دوستم صریحاً تکذیب میکنه و میگه شایعس.. این خبرا نیست.
پارسال با رتبه 500 هم قبول شدن اما امسال تو مصاحبه سخت گرفتن.. اغلب زیر 100 بودن

یگانه

New member
ممنون دوست عزیز.من مشکل خوابگاه ندارم .تهرانم .خیال خارج رفتنم ندارم .همین که از لحاظ علمی بالا باشه و بشه مقاله داد برام کافیه

یگانه

New member
دوستان عزیز اطلاعات بدید خیییییییییییییییییییییلی برام مهمه .مثل همیشه کمکم کنید

Taraa

Well-known member
اگه خانومی چادر اجباریه ... مصاحبه داره ... تو مصاحبه بیشتر از اعتقاداتت میپرسن و اعتقادای مذهبی رو بیشتر قبول میکنن .. کلا جوش مذهبیه

از نظر علمی میدونم قوی هست ولی اینکه در مقایسه با دانشگاهای دیگه چطوریه نمیدونم .. گمونم یه حقوق ماهیانه هم دارن ... بعدشم فارغ التحصیلای خودشونو بکار میگیرن .. یه چیزی تو مایه های تربیت معلمای قدیم ولی مذهبی

cyavash

New member
مساله چادر درسته...اما مصاحبش علمیه..مصاحبه عقیدتی جداست.....خبری از پول ماهیانه و استخدام هم نیست...داخل دانشگاه هم قوانین وزارت دفاع جود داره!! از نظر سطح علمی اساتید و آزمایشگاهها با دانشگاههای درجه دو قابل مقایسه است...از خوابگاه اطلاعی ندارم....مقالات هم اگر با افیلیشن دانشگاه مالک باشه....انتظار بلک لیست را هم داشته باش...

یگانه

New member
ممنون از کمکتان .من تو تکمیل ظرفیت بیو تک مالک قبول شدم .از مصاحبه هم جون سالم به در بردم .ولی مسئله اینه که من ترم اول رشته زنتیک دانشگاه بیام نور هستم البته از نوع بذیرش با کنکور حالا موندم که انتقالش بدم به مالک یا اینکه همینو ادامه بدم

cyavash

New member
شما شناختی از این دانشگاه و سیستمش نداری...چرا وارد محدودیت میشی

یگانه

New member
بس چرا طرفی که اونجا صحبت میکرد ادعا داشت تو بزوهش دانشگاه اوله ودرکنارشم میگت اگه می خواید خارج از کشور برید حتی مکه و کربلا باید به دانشگاه خبر بدید

Taraa

Well-known member
ممنون از کمکتان .من تو تکمیل ظرفیت بیو تک مالک قبول شدم .از مصاحبه هم جون سالم به در بردم .ولی مسئله اینه که من ترم اول رشته زنتیک دانشگاه بیام نور هستم البته از نوع بذیرش با کنکور حالا موندم که انتقالش بدم به مالک یا اینکه همینو ادامه بدم

بنظر من برو بیوتک مالک اشتر خیلی بهتره ... بخصوص اگه اعتقاداتت مذهبی هس

نمیدونم آقا سیاوش رو چ حساب میگن ژنتیک پیام نور بهتره !!!! لابد دلایل قابل بیانی هم دارن

ولی بنظر من قطعا و مسلما به شرط مذهبی بودنتون همون بیوتک مالک اشتر بهتره ... خودتونم که میگید از کشور نمیخواید خارج شید

یگانه

New member
به نظره خودمم مالک دانشگاه بهتریه. ممنون که کمکم کردید بازم اگه راهنماییه داشتید با جون و دل بذیرا هستم

Mohammad gh

New member
به نظره خودمم مالک دانشگاه بهتریه. ممنون که کمکم کردید بازم اگه راهنماییه داشتید با جون و دل بذیرا هستم

من راجب مالک اشتر نظر نمیدم فقط بهتون پیشنهاد میکنم پیام نور رو بیخیال بشید

حتی رتبه اولی های پیام نور هم به جایی نمیرسن و همیشه ناراضی هستن...دانشگاهش چیزی جز وقت تلف کنی و خود گول زنی نداره.

حتی اگر نخواستین برین مالک اشتر بازم پیام نورو بیخیال بشید چون هرچی بیشتر بگذره از درس خوندتون تو اونجا بیشتر متوجه ی اشتباهتون میشید
اونم رشته ای که به تازگی درش راه انداختن

cyavash

New member
همیشه سعی کنیم به چیزی توصیه کنیم که اطلاعات دقیق و کاملی از اون داریم. از روی شنیده هایمان و تفاسیر شخصی افراد مختلف، کسی را راهنمایی نکنیم..اینطوری بهتر نیست؟؟

Mohammad gh

New member
همیشه سعی کنیم به چیزی توصیه کنیم که اطلاعات دقیق و کاملی از اون داریم. از روی شنیده هایمان و تفاسیر شخصی افراد مختلف، کسی را راهنمایی نکنیم..اینطوری بهتر نیست؟؟

اگر منظورتون من بودم باید بگم اطلاعاتم در مورد زیست پیام نور و ارشدش شاید از هرکسی که فکرشو بکنید بالاتر باشه
با بسیاری از دانشجوهای ارشدش ارتباط دارم و از ریز مشکلاتشون با خبرم

cyavash

New member
اگر منظورتون من بودم باید بگم اطلاعاتم در مورد زیست پیام نور و ارشدش شاید از هرکسی که فکرشو بکنید بالاتر باشه
با بسیاری از دانشجوهای ارشدش ارتباط دارم و از ریز مشکلاتشون با خبرم
منظور من با فرد خاصی نیست، به صورت کلی عرض کردم.....تصور من اینست که اینجا هستیم تا از اطلاعات فردی به سود جمعی برسیم...کلاً با بحث حاشیه ای مخالفم.

Taraa

Well-known member
یکی از دوستام تهران بیوشیمی مالک اشتر میخونه خیلی خیلی راضیه البته یه خانم چادری و با اعتقادات مذهبی هست .. یکی دیگه از آشناها هم یکی از رشته های فنی مالک اشتر شیراز میخونه، یه آقا با اعتقادات مذهبی و اونم شدیدا راضیه

هر کدوم از دوستام که پیام نور (رشته و شهرای مختلف) درس خوندن راضی نیستن

این از منبع اطلاعات من

هر چند که فک کنم این دوستمون که این تاپیکو زدن دیگه الان انتخابشو کرده و نیازی نداره دیگه به اطلاعات ما

آخرین ویرایش:
بالا