مطالعه گروهی ارشد اقتصاد بهداشت 93

par ya

New member
سلام به همه دوستان
این تاپیک برای شروع تبادل نظر و رفع اشکال
لطفا بیاید و به هم کمک کنید.
مرسی:riz304:

par ya

New member
فکر کنم از بچه های پارسال این رشته فقط من قبول نشدم ولی درعوض امسال میخوام بترکونم:4d564ad6:

ali 2014

New member
سلام من هم 93 میخوام شرکت کنم
برای ثبت نام معدل چند میخواد؟

amir 12a

New member
همدردی

سلام منم از بچه های پارسالم که قبول نشدم البته پارسال امتحان رو زیاد جدی نگرفتم,ولی امسال بقول شما منم میخوام بترکونم.متاسفانه من یه مشکل دارم منابع مربوط به قسمت سازمان ومدیریت خدمات بهداشتی رو نتونستم پیدا کنم.شما تونستید راحت این منابع رو پیدا کنید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

amir 12a

New member
سلام منم از بچه های پارسالم که قبول نشدم البته پارسال امتحان رو زیاد جدی نگرفتم,ولی امسال بقول شما منم میخوام بترکونم.متاسفانه من یه مشکل دارم منابع مربوط به قسمت سازمان ومدیریت خدمات بهداشتی رو نتونستم پیدا کنم.شما تونستید راحت این منابع رو پیدا کنید؟

amir 12a

New member

par ya

New member
سلام ببخشید چند وقت بود که اینجا سرنزده بودم ولی ازاین به بعد سعی میکنم هرروز بیام
من منابع رو پارسال خریدم البته تو شهرمون نبود هیچ کدوم از تهران گرفتم فقط امارو مک ماهان ندارم که اونام تو اولین فرصت تهیه میکنم
انشالله امسال بتونیم یه نتیجه خوب بگیریم

par ya

New member
علی آقا شرط معدل نداره که باهرمعدلی لیسانس گرفتی میتونی

par ya

New member
آقا امیر مرسی از همدردیت ولی امسال یک میشم هورااااااااااااااااااااااااااااااااا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

par ya

New member
ساکار خیلی بدی دلم برات تنگ شده اومدی یواشکی یه لایک کردی رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیا بگو ببینم کجا قبول شدی ؟دانشگاه چطوره؟؟؟؟؟؟

sahar8888

New member
با سلام به هگی من تازه عضو شدم اولین باره میخوام شرکت کنم کسی هست راهنماییم کنه؟

amir 12a

New member
سلام

سلام سحرخانم خوش امدی, شما هر مشکلی دارید بپرسید, ما در خدمتیم.

sahar8888

New member
سلام خیلی ممنون از لطفتون. شما همه منابع رو میخونید .من از اواسط بهمن میخوام شروع کنم؟ تست هم هست؟

par ya

New member
سلام سحر جون من که آزمون شرکت نمیکنم چون به نظرم نیاز نیست
از اول اسفند جدی شروع میکنم بخوندن
هرسوالی داشته باشید در خدمتتونم

sahar8888

New member
سلام پریا جان ممنو که جواب دادی گلم.شما همه منابع دفترچه رو میخونی؟ منبع تستی هم هست؟ برای خرید کتاب باید برم تهران چون شهرستان بیشترشو ندارن.

بالا