زیست جانوری جه بخوانیم؟؟؟؟

oranus

New member
سوالی که اکثر دوستان میپرسن
اما پیشنهاد من و سایر همکلاسی هام
زیستایه دوران دبیرستان قسمت هایه جانوریش دوم سوم پیش دانشگاهی زدن تست هایه گاج زیست جانوری
ابولقاسم امین * از ابهت این کتاب نترسید لازم نیست از صفحه یک شروع کنی به خوندن تا 1081!!!!! تقریبا از فصل 15 به بعد که مربوط به جانوریست بخونید واقعا شیرین و لذت بخشه
طلعت حبیبی اگه فرصت دارید طبق رفرنسایه معرفی شده از وزارت جند جلدشو بخون اما اگه نه پیشنهاد میکنم فصل سوم مربوط به دستگاه ها از جلد اول رو حتما بخونید
اما تست..... بهترین تستها همون سوالایه ازمونای سال قبل که تو کتاب "مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد ودکترا وزارت بهداشت انتشارات کتابخانه فرهنگ"
پیروز وسربلند باشید

jeghele68

New member
زیست جانوری برای برای بیولوژِی که بافتو جنین و جانورشناسی پاس کردن راحت تره
اگر اون رو هم بخونن براشون سخت نیست زیاد.خودم دارم میخونمش

mbamari

Member
اگر واسه درس جانورشناسی برای قسمت مهره داران از جانور شناسی مهره داران انتشارات پیام نور استفاده کنید بسیار مفیده.لازم هم نیست همشو بخونید اگر تستای سالای پیش رونگا بندازید دقیقا دستتون میاد کجارو باید خوند

فرماه

New member
سلام میشه لطفا بهم کمک کنید؟من کارشناس اتاق عمل هستم و عاشق رشته فیزیولوژی.اما همه بهم میگن که این رشته هیچ آینده ای نداره.لطفا منو راهنمایی کنید

simin69

New member
سلام میشه لطفا بهم کمک کنید؟من کارشناس اتاق عمل هستم و عاشق رشته فیزیولوژی.اما همه بهم میگن که این رشته هیچ آینده ای نداره.لطفا منو راهنمایی کنید
سلام
عزیزم اگر منظورت آینده کاری هست باید بدونی که در ایران هیچ رشته ای از نظر کار تضمین نیست بهتره بری دنبال علاقت و امیدوار باشی

saharandishe

New member

درسته ولی یادمون باشه که آینده روماباتلاشمون میسازیم,حتی اگردررشته ی پرطرفداری هم درس بخونیدبدون تلاش خودتون به جایی نمیرسیدولی اگردررشته ای که بهش علاقه داریدوبراش واقعاتلاش میکنیدحتی اگرهیچ گذشته وحال وآینده ای نداشته باشه شمابازهم موفق خواهیدبودماهمیشه نتیجه تلاشهامونومیبینیم,پس پیشنهادمن اینه که علاقتون رودنبال کنیدازاین حرفهاما هم کم نشنیدیم!!!!!!

erers07

New member
کسی خوب از زیست نداره بذاره واسه دانلود ؟
من آخرش موندم چیبخونم واسه زیست

آخرین ویرایش:

raven

Member
برای زیست شناسی تکوین هم باید همون منابع فیزیولوژی رو بخونیم؟

بالا