چگونه یک مقاله پولی را دریافت نماییم؟؟؟ /کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه ایی/

447937420841

New member
توجه: این راهنما کاملا رایگان است و بنده به عنوان ناشر در این فروم مسئولیتی در قبال استفاده نادرست و غیر اخلاقی همچون اقدام به فروش و ... ندارم.آنچه در اینجا پست شده است صرفا جنبه کمک به پیشرفت علم و دست یابی راحت تر شما دوستان در عرصه های علمی است....
به الطبع نتیجه اخلاقی این کار تشکر از دوست گرامی جناب احسان خان عزیز است که بنده رو از این موضوع مطلع نمودند و بنده هم به صرف کمک به شما و دوستان محقق در اینجا منتظر ساخته ام.آنچه اهمیت دارد این است که اگر نیازمندی به این مقالات پیدا شد و از شما خواننده گرامی درخواست کمک نمود بدون هیچگونه چشم داشت مالی و با همان دید اسلامی و دید اجتماعی که "زکات علم نشر آن است" به دیگران کمک نمایید

مطمئنم برای شما هم پیش آمده است که نیاز به دانلود یک مقاله داشته باشید و هنگام جستجو با پولی بودن آن روبرو شوید...
6ocic9jm8m14x0sls9dh.jpg

برای بدست آوردن این مقالات و موارد مشابه چه می توان کرد؟؟
چندین راه وجود دارد:
1-عضویت در این سایت ها و پرداخت هزینه (مقرون به صرفه نیوده و در ایران اصلا امکانپذیر نیست)
2-ارتباط با نویسنده این مقالات و درخواست از آنها که این هم جالب نیست
3-از طریق دانشگاه هایی که این مقالات را خریداری نموده اند ان ها را دریافت نماییم که بازهم این سرویس در ایران فکر نمیکنم چنداد جالب باشد
4-درخواست خرید از سایت هایی که دسترسی دارند که آنان هم هزینه می خواهند.
اما امروز من میخوام ی راه خوب؛بی دردسر و همیشگی بهتون معرفی کنم...
برای این کار شما به نرم افزار IPnetinfo که یک نرم افزار ساده با حجم بسیار ناچیز 55کیلوبایت است نیاز دارید...برای دانلود این نرم افزار از همین جا اقدام نمایید(به همراه مطلب بارگذاری شده است)

حال که نرم افزار را دارید از این شیوه شروع به کار نمایید.
ابتدا به سایت هایی که دارای IP and Portهای بروز شده هستند سری بزنید برای مثال سایت های زیر
Free Proxy List - Public Proxy Servers (IP PORT) - Hide My Ass!
Free Proxy IP list. Tested High and Ultra Anonymous Proxy IP Addresses
Free Proxy Lists
و یا در گوگل عبارت ip and port lists رو جستجو نمایید (ممکن است در ایران دسترسی به این سایت ها ممنوع باشد که شما برای انجام این کار به یک وسیله عبوری یا به اصطلاح ف*ی*ل*ت*ر ش-ک-ن نیاز دارید.
حال به یکی از این سایت ها رفته و IP and Portهای موجود رو کپی کنید.

***این عکس را ببینید*** (بدلیل سایز بالا عکس در انجمن قابل مشاهده نیست.) | (فایل عکس است و یه هیچ وب سایت و یا آدرسی لینک نشده است)

حال نرم اقزار را که دانلود نموده اید باز کنید و در همان صفحه اول آن اطلاعات کپی شده را paste کنید.

***این عکس را ببینید*** (بدلیل سایز بالا عکس در انجمن قابل مشاهده نیست.)|(فایل عکس است و یه هیچ وب سایت و یا آدرسی لینک نشده است)

حال صبر کنید تا نرم افزار کلیه اطلاعات وارد شده را بررسی و جستجو نماید.
توجه: سبز شدن چراغ کناری هر اطلاعات به منزله تایید دریافت اطلاعات است.

****این عکس را ببینید*** (بدلیل سایز بالا عکس در انجمن قابل مشاهده نیست.)| (فایل عکس است و یه هیچ وب سایت و یا آدرسی لینک نشده است)

پس از اتمام دکمه ctrl+F را فشار داده تا منوی جستجوی شما باز شود...عبارت university را وارد نموده و جستجو نمایید...
نتیجه زیر حاصل می شود(ممکن است در لیست شما دانشگاهی وجود نداشته باشد پس دیگر ip portها را امتحان کنید...

****این عکس را ببینید**** (بدلیل سایز بالا عکس در انجمن قابل مشاهده نیست.)|(فایل عکس است و یه هیچ وب سایت و یا آدرسی لینک نشده است)

حال ip این دانشگاه 124.42.13.230 و پورت آن را می توانید از طریق مراجعه به صفحه سایتی که از آنجا IP and PORTها را کپی کرده اید بیابید....
IP: 124.42.13.230 و port: 8080

حال برای تست این که این IP بدست آمده کار میکند یا نه چه کنیم::: و چگونه از این اطلاعات استفاده نماییم...

ساده است....
شما ای.پی و پورت را دارید.کافیست یک مرورگر مزیلا داشته باشید (کار با آن ساده تر از بقیه مرورگرهاست)....برای دریافت عکس مرحله به مرحله بر روی لینک زیر کلیک نمایید

راهنمای کامل تصویری در اینجا (بدلیل سایز بالا عکس در انجمن قابل مشاهده نیست.)|(فایل عکس است و یه هیچ وب سایت و یا آدرسی لینک نشده است)

حال یک کار دیگر مانده است

مراحل در این عکس کامل انجام شده است...

راهنمای مرحله پایانی (بدلیل سایز بالا عکس در انجمن قابل مشاهده نیست.)|(فایل عکس است و یه هیچ وب سایت و یا آدرسی لینک نشده است)

خوب! کار تمام است...حال برای اینکه از کارکرد این اطلاعات بدست آمده استفاده نمایید به این آدرس ها سری بزنید:

ScienceDirect.com | Search through over 11 million science, health, medical journal full text articles and books.
و یا
IEEE Xplore - Home
و یا هر سایتی که می خواهید از آن مقاله دانلود نمایید....
برگردید و ببینید که آیا امکان دسترسی وجود دارد یا نه
اگر بود چه بهتر و اگر نبود مجددا به دنبال IP and PORT جدیدی باشید...

پیوست‌ها

• ipnetinfo.zip
    54.4 کیلوبایت · بازدیدها: 280

447937420841

New member
یک نمونه آی.پی و پورتی که هم اکنون من به دست آوردم :

که مربوط به علوم و تحقیقات یونان هستش و دسترسی زیادی داره...

نمونه ای دیگر نیز:
202.116.1.149
8128

که مربوط به دانشگاه Jian University of China داره و اون هم دسترسی خوبی داره...
jjf1pil7c14843uqsx72.jpg
IP:147.102.3.116
Port:443

447937420841

New member

447937420841

New member
اصلا نیازی به این همه پیچیدگی نیست ...

کافیه فقط برید به سایت زیر و لینک مقاله پولی رو بندازید تو قسمت آدرس وسط صفحه :

دانلود رایگان مقالات علمی IEEE - ScienceDirect - Springer بصورت خودکار

دوست گرامی هرکس راهی رو در پیش داره شما به منابع محدودی در این شیوه دسترسی دارید... برای منابع پزشکی خصوصا برای بچه های این فروم مشکلات عدیده ای وجود داره خصوصا که این سایت(فری پیپر) دسترسی رو هم محدود کرده و هم اینکه برای استفاده در تمامی سایت ها طراحی نشده است. من در آینده نزدیک شیوه استفاده از EZproxyها رو هم میذارم چیزی که دسترسی رو در تمامی منابع خصوصا منابع پزشکی و پیراپزشکی آسان میکنه...ضمنا شما در این شیوه نمیتونید Multi دانلود داشته باشید در حالیکه در مرورگر و شیوه من به راحتی می تونید هربار تا 25 مقاله رو همزمان دریافت کنید...
شما می تونید با این سایت از یورومدیکال جورنال یا مثلا یورونرسینگ چیزی دانلود کنید؟ اما این ای.پی و پورت ها این امکان رو میدن... و بازهم بزودی نحوده بدست آوردن اکانت دانشگاه خاصی مثلا medical university of Washington و یا موارد مشابه رو میذارم که دسترسی رو حتی به پایان نامه های اون دانشگاه میسر میکند.

447937420841

New member
یک نمونه متفاوت از سایت مطرح شده و شیوه IP Port

برای اطمینان شما هم امتحان کنید!!!

k71vfyw2210zsthiwfr.jpg

و روش استفاده از همین لینک در شیوه IP Port

nsmim33gbdawufvw55y6.jpg

447937420841

New member
EZproxy| login and download your papers for FREE!

what's EZproxy?
EZproxy or off-Campus data base are links that connect you in your university's database and help you for download papers and books without Ethernet or local network.

how does it work?

it's so simple and easy! by EZproxy you just going to your internet and use an address like olumpezeshki.ir and by use your user name and password login into site and by clicking on any database that you by your EZproxy allow to access and you'll can download your papers.

for use this FIRST and 100% FREE EZproxy online and use it

Account Detail:
Supporter University: DeAnza College
Login link:

http://ezproxy.fhda.edu:2048/login

8-digit Student or Campuswide ID:
10002873

database that you can access:
EBSCOhost
LexisNexis
ProQuest New Platform
Gale/Infotrac/PowerSearch Databases
ARTstor
CQ Researcher
Encyclopedia Britannica
CollegeSource
CountryWatch
Learning Express
netLibrary
Rand California Statistics
The Vault

mhn

New member
ممنون،اگه مطالب جديدي راجع به اين موضوع داشتيدلطفابه ايميل من بفرستيد.mohammad_198227@yahoo.com:auizz3ffy9vla57584x

ZOT

New member
سلام مرسی به خاطر این تاپیک
یه سوال این ip and port ها رو که پیدا می کنیم بعد اسم یک دانشگاه خاص رو باید وارد کنیم برای سرچ یا نه!؟ اونوقت ip and port نهایی رو کجا باید بذاریم! من یه کم گیج شدم !:33:

447937420841

New member
سلام مرسی به خاطر این تاپیک
یه سوال این ip and port ها رو که پیدا می کنیم بعد اسم یک دانشگاه خاص رو باید وارد کنیم برای سرچ یا نه!؟ اونوقت ip and port نهایی رو کجا باید بذاریم! من یه کم گیج شدم !:33:
مشخصاات پورت رو ک یافتین به دو روش شرح داده شده در بالا روی مرورگرتون تنظیم میکنید.بعد که تنظیم شد برید او سایت هایی که میخواید مقاله رو دانلود کنید. مثلا ساینز دایرکت بعد می تونید دانلود کنید

447937420841

New member
دیتابیس جدید اپدیت 13 دسامبر 2013 | 21 آذر 92

آدرس برای ورود به دیتابیس:

http://ezproxy1.carrollcc.edu/menu

اطلاعات مورد نیاز برای ورود:

library id:
0092422

متاسفانه در یکی از دیتابیس ها متوجه شدم یکی از کاربران استفاده کننده پسورد دسترسی رو عوض کرده بود.ضمن بازگردانی پسورد ازتون خواهش دارم پسورد ها رو عوض نکنید.

Hamidvet

New member
آقا میبخشید!

چرا چراغ کنار همه آی پی پورت هایی که من میذارم قرمز میشه (Failed میشه) ... ؟!

چیکار کنم آخه؟

447937420841

New member
آقا میبخشید!

چرا چراغ کنار همه آی پی پورت هایی که من میذارم قرمز میشه (Failed میشه) ... ؟!

چیکار کنم آخه؟

if your IPs that you've obtained are up2date (it's meaning if you at that time that get IP's info with IPnetinfo software) it's impossible that your ip doesn't work
I have a purpose for you that check your Foxyproxy setting because of it's possible that you set Red Color as your default color,
for this open your foxy proxy
set new IP
in general setting enter your IP and Port and change validate color

Hamidvet

New member
Foxy proxy?! ... does it mean the proxy section of Firefox??! ...

آخه چررررررررررررررررا نمیشه؟؟؟؟؟!

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
چرا وقتی میخوام از ScienceDirect یک مقاله رو دانلود کنم وقتی رو بخش دانلود PDF کلیک میکنم ، پیغام زیر رو نمایش میده؟ :

Sorry, your request could not be processed because the qualifier of the URL (/S0001706X11003147) is incorrect. Please contact the Help Desk if the problem persists.

بالا