قبولی های ازمون mhle??

sanaz d

New member
اونایی که قبول شدن یا نشدن بیان و نمرشونم بگن من 41 شدم ولی تو کارنامم قسمت وکبیولری نداره مگه واژگان هم نبود؟
نمیدونم بر من نوشته بود لیسنینگ
ساختار
ریدینگ

Hamidvet

New member
اونایی که قبول شدن یا نشدن بیان و نمرشونم بگن من 41 شدم ولی تو کارنامم قسمت وکبیولری نداره مگه واژگان هم نبود؟
ساختار
ریدینگ

شما که mhle شرکت کردین، میشه بگید چندتا سوال داشت و چه قسمت هائی؟!

من جمعه آزمون msrt دادم ..

globe

New member
ساختار
ریدینگ

سلام
من 46 شدم:sadsmiley: برامنم مثل شمازده بود
سوالات 100تابودن لیسنینگ ساختار ریدینگ وواژگان داشت

sanaz d

New member
سلام
من 46 شدم:sadsmiley: برامنم مثل شمازده بود
سوالات 100تابودن لیسنینگ ساختار ریدینگ وواژگان داشت

خب واژگان که میشه وکبیولری چرا نتیچه اونو نزده؟
خیلی شانس بدی اوردیم اه شما چه کتابی خونده بودین؟
کتاب کیت و خونده بودین؟

sanaz d

New member
شما که mhle شرکت کردین، میشه بگید چندتا سوال داشت و چه قسمت هائی؟!

من جمعه آزمون msrt دادم ..

100 تا سوال بود بخش شنیداری بود
گرامر
همخانواده داشت
لغات داشت و ریدینگ
میشه بگین ازمون ام اس ارتی چه تاریخی برگزار میشه؟ و کدوم سایت؟اخه من هرچی سایت سنجشو گشتم ندیدیمش که برگزار کنه؟ منم میخواستم شرکت کنم ازمون بعدیشو شرکت میکنم میشه اطلاع بدین؟

Hamidvet

New member
گرامر
همخانواده داشت
لغات داشت و ریدینگ
میشه بگین ازمون ام اس ارتی چه تاریخی برگزار میشه؟ و کدوم سایت؟اخه من هرچی سایت سنجشو گشتم ندیدیمش که برگزار کنه؟ منم میخواستم شرکت کنم ازمون بعدیشو شرکت میکنم میشه اطلاع بدین؟

اینم آدرس سایت msrt ؛ این آزمون هر ماه برگزار میشه و اکثر شهرها برگزار میکنند ؛ آزمون بعدی اون 6 دی ماه هستش :

وزارت علوم تحقیقات و فناوری?<>?ورود به سايت

- - - Updated - - -

گرامر
همخانواده داشت
لغات داشت و ریدینگ

اینم آدرس سایت msrt ؛ این آزمون هر ماه برگزار میشه و اکثر شهرها برگزار میکنند ؛ آزمون بعدی اون 6 دی ماه هستش :

http://msrt-exam.msrt.ir/loginpage.rose

FJS

New member
ساختار
ریدینگ
سلام.
من 52 شدم.قسمت ساختار شامل 20 سوال گرامر و 20 سوال واژگان بود که مجموعا میشه 40 تا. تو کارنامه هم به صورت ترکیبی نمره شو نوشته نه به تفکیک!

sanaz d

New member
سلام.
من 52 شدم.قسمت ساختار شامل 20 سوال گرامر و 20 سوال واژگان بود که مجموعا میشه 40 تا. تو کارنامه هم به صورت ترکیبی نمره شو نوشته نه به تفکیک!
مرسی شما کتاب کیتو خوندین؟ اخه من لغات تافلو 504 و ایلسو بارنسو مسلط بودم تمام متناروهم میتونستم ترجمه کنم تو ازمونه ولی نمیدونم چرا کم شدم ساختارو من 17 گرفتم

globe

New member
خب واژگان که میشه وکبیولری چرا نتیچه اونو نزده؟
خیلی شانس بدی اوردیم اه شما چه کتابی خونده بودین؟
کتاب کیت و خونده بودین؟

والا نمیدونم چرانزده
من همینجوری امتحان دادم هیچی نخونده بودم ولی بیشترلغتاش مال تافل بود

FJS

New member
مرسی شما کتاب کیتو خوندین؟ اخه من لغات تافلو 504 و ایلسو بارنسو مسلط بودم تمام متناروهم میتونستم ترجمه کنم تو ازمونه ولی نمیدونم چرا کم شدم ساختارو من 17 گرفتم

خواهش می کنم. نه من فقط واژگان ضروری تافلو خوندم!
نمیدونم چرا نمره تون کم شده چون با این توضیحات دایره لغاتتون باید خیلی زیاد باشه. شاید یه کم استرس داشتید.
البته نمره تون هم به قبولی نزدیکه. من فکر میکنم اگر دانسته هاتون رو مرور کنید انشاءالله تو آزمون بعد موفق خواهید شد.

setare72

New member
برای امتحان تافل یا mhle یا msrt بهتره که چه کتاب هایی رو بخونیم آیا بدون رفتن به زبان هم میشه قبول شد ؟ ممنون

l.rhb

New member
دوستان یکی منو راهنمایی کنه که ثبت نام این آزمون کی هسش و چه شهرهایی این آزمون برگزار میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

l.rhb

New member
میشه بگید تا چه نمره ای میشه قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

marava

New member
میشه بگید تا چه نمره ای میشه قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم این آزمون دوره 24 ام اش 20 شهریور برگزار میشه ثبت نامش هم از 25 مرداد شروع میشه.تا 50 قبول .45-49 مشروط قبولی یعنی حق ثبت نام تو دکترا رو داری ولی اگر قبول بشی تا زمان مصاحبه باید نمره بالای 50 بیاری.
من 45 شدم.
موفق باشی.

بالا