دانلود سوالات کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

rawy

New member
با سلام
من از اینجا سوالات رو دانلود کردم

دانلود رايگان سوالات آزمون كارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

ولی در حالیکه کلید جواب ها به دو صورت a و b اومده

کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی وزارت بهداشت 92

الان کدوم یکی اشتباه هست؟

سلام
من هم که رشته خودم هست بعد از کلی کلنجار متوجه شدم که لینکی که برای دانلود پاسخنامه استفاده کردید و لینکش رو گذاشتید مربوط به "کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی وزارت بهداشت 92" هست لینک کلید درست اون آزمون این هست

آخرین ویرایش:

vahid131

New member
سلام
من هم که رشته خودم هست بعد از کلی کلنجار متوجه شدم که لینکی که برای دانلود پاسخنامه استفاده کردید و لینکش رو گذاشتید مربوط به "کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی وزارت بهداشت 92" هست لینک کلید درست اون آزمون این هست

ممنون
الان ج ازمون کارشناسی ارشد بالینی سال 92 لینکش همینه؟
این لینکی که شما گذاشتین برای 92 هست روش که نوشته 91 ! !!
مثل اینکه سوالات ارشد 92 بصورت 2 بخش الف و ب هست"اگه اینطوره سوالاش چرا تو سایت فقط بصورت تکی هست !

من رشته ام تخصصم این نیست"نمیدونم الان میخوام با این لینک برم جلو همه سوالات کنکور دان کنم:

کلید این آزمون ها رو به ترتیب برام میزارین

rawy

New member
ممنون
الان ج ازمون کارشناسی ارشد بالینی سال 92 لینکش همینه؟
این لینکی که شما گذاشتین برای 92 هست روش که نوشته 91 ! !!
مثل اینکه سوالات ارشد 92 بصورت 2 بخش الف و ب هست"اگه اینطوره سوالاش چرا تو سایت فقط بصورت تکی هست !

من رشته ام تخصصم این نیست"نمیدونم الان میخوام با این لینک برم جلو همه سوالات کنکور دان کنم:

کلید این آزمون ها رو به ترتیب برام میزارین

بله اون آزمون 91-92 هست,روی هر دو نوشته شده 91-92 هم کلید هم آزمونی که مد نظر شما بوده
بله دوتا دفترچه داشته, منم علتش رو نمی دونم که چرا به اون صورت اومده
من جوابها رو چک کردم و در مورد این دوتا مطمئنم
در بقیه موارد هم شما "کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت" سالهای مختلف رو دانلود کنید درست هستند, عرض کردم که شما "کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی وزارت بهداشت" رو دانلود کرده بودید به همین دلیل اشتباه شد.
موفق باشید

rawy

New member
متوجه شدم مشکل کجاست, اون کلید الف و ب مربوط به سوالات سال 92-93 هست اما فقط کلید قرار داده شده و سوالاتش رو من داخل لیست سایت ندیدم

vahid131

New member
الان برای دانلود جواب سوالات زبان سال های مختلف که لینک دانلود برای 5شنبه صبح،عصر و جمعه رو داره
زبان روانشاسی بالینی جز کدوم دسته هست؟

rawy

New member
الان برای دانلود جواب سوالات زبان سال های مختلف که لینک دانلود برای 5شنبه صبح،عصر و جمعه رو داره
زبان روانشاسی بالینی جز کدوم دسته هست؟

آزمون روانشناسی تا به حال اغلب صبح جمعه برگزار شده, بعد از دانلود باز هم درستی و غلطی پاسخ ها رو با کلید چک کلی بفرمایید که مطمئن بشید

vahid131

New member
آزمون روانشناسی تا به حال اغلب صبح جمعه برگزار شده, بعد از دانلود باز هم درستی و غلطی پاسخ ها رو با کلید چک کلی بفرمایید که مطمئن بشید

الان تو این ازمون نوشته 5شنبه صبح کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 91

من چون تخصصی ندارم تو این رشته از رو پاسخ ها نمیتونم به یقین برسم
اینطور که معلومه باید ظاهرا سر کیسه شل کنم سوالات و جواب ها رو بخرم
ممنون از راهنماییتون

آخرین ویرایش:

vahid131

New member
خب دیگه وقتی نوشته که مربوط به رشته روانشناسی هست همونو دانلود کنید دیگه, مشکلش چیه؟

شما گفتین اغلب جمعه روانشناسی برگزار شده من مثال آوردم"چون تو این زمینه اطلاعی ندارم و امسال برای اولین بار میخوام شرکت کنم رو حرف های شما دارم استناد میکنم و جواب ها رو دان می کنم

rawy

New member
الان تو این ازمون نوشته 5شنبه صبح کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 91

من چون تخصصی ندارم تو این رشته از رو پاسخ ها نمیتونم به یقین برسم
اینطور که معلومه باید ظاهرا سر کیسه شل کنم سوالات و جواب ها رو بخرم
ممنون از راهنماییتون

سوالات زبان تخصصی روانشناسی نیست, می تونید به جواب برسید
بقیه درس ها رو هم که براتون گذاشتم
خاطرم نیست من فایلهای زبان رو دارم یا خیر
بذارید چک کنم اگه داشتم ایمیل بدید براتون می فرستم, یا جایی آپلود می کنم براتون می ذارم
هرچند به نظرم اگه سوالات رو هم یکجا بخرید بد نیست و کمک خوبی بهتون می کنه, چون مجموعه اش بیشتر از این تعداد سوال داره
البته شما تغییر رشته ای هستید , اطلاع دارید که نمی تونید آزمون بهداشت شرکت کنید؟

rawy

New member
شما گفتین اغلب جمعه روانشناسی برگزار شده من مثال آوردم"چون تو این زمینه اطلاعی ندارم و امسال برای اولین بار میخوام شرکت کنم رو حرف های شما دارم استناد میکنم و جواب ها رو دان می کنم

بله عرض کردم اغلب, اما این مورد که خودش ذکر کرده رشته روانشناسی فکر می کنم بتونید اعتماد کنید
برای حل مسئله شما من لازمه یکی یکی همه اینها رو دانلود کنم و سوالها و جوابها رو باهم چک کنم که بتونم بهتون پاسخ درستی بدم
شاید بهتر باشه فایلهای خودمو براتون بفرستم, البته اگه داشته باشم , چک می کنم اگه بود بهتون اطلاع می دم
فعلا شما با همین مقدار پیش برید تا اینکه فایلهاتون کامل بشه
(تغییر رشته ای نمی تونید بهداشت شرکت کنید!!!)

vahid131

New member
سوالات زبان تخصصی روانشناسی نیست, می تونید به جواب برسید
بقیه درس ها رو هم که براتون گذاشتم
خاطرم نیست من فایلهای زبان رو دارم یا خیر
بذارید چک کنم اگه داشتم ایمیل بدید براتون می فرستم, یا جایی آپلود می کنم براتون می ذارم
هرچند به نظرم اگه سوالات رو هم یکجا بخرید بد نیست و کمک خوبی بهتون می کنه, چون مجموعه اش بیشتر از این تعداد سوال داره
البته شما تغییر رشته ای هستید , اطلاع دارید که نمی تونید آزمون بهداشت شرکت کنید؟

اگه خودتون سوالات و جواب هایی که مطمئن هستین بصورت کامل داشته باشین و آپ کنین که واقعا ممنون میشم از زحمات
سوالات یکجا کدوم سایت به فروش گذاشته؟
واقعا؟!
رشته میکروبیولوژی چطور؟

baroon90

New member
اگه خودتون سوالات و جواب هایی که مطمئن هستین بصورت کامل داشته باشین و آپ کنین که واقعا ممنون میشم از زحمات
سوالات یکجا کدوم سایت به فروش گذاشته؟
واقعا؟!
رشته میکروبیولوژی چطور؟

با سلام
ممنون از راوی عزیز که این همه مهربونه و با حجوصله جواب سوالا رو میده
اقا وحید شما برین دفترچه ی وزارت بهداشت رو دانلود کنید یه ستون داره که نوشته هر کس چه رشته ای رو میتونه شرکت کنه
ولی قطعا مطمئنم روانشناسی رو نمیتونید چون فقط گرایشای مختلف روانشناسی و کارشناسی
مشاوره حق شرکت در ازمون بهداشتو دارن
شما فقط وزارت علوم رو میتونین شرکت گنید
نکته ی بعد
شما دقیقا علاقه اتونو مشخص کردین؟ چی شد از روانشناسی یهو میکروب رو انتخاب کردین؟اینا دو تا رشته ی کاملا متفاوتن که....!!!

vahid131

New member
با سلام
ممنون از راوی عزیز که این همه مهربونه و با حجوصله جواب سوالا رو میده
اقا وحید شما برین دفترچه ی وزارت بهداشت رو دانلود کنید یه ستون داره که نوشته هر کس چه رشته ای رو میتونه شرکت کنه
ولی قطعا مطمئنم روانشناسی رو نمیتونید چون فقط گرایشای مختلف روانشناسی و کارشناسی
مشاوره حق شرکت در ازمون بهداشتو دارن
شما فقط وزارت علوم رو میتونین شرکت گنید
نکته ی بعد
شما دقیقا علاقه اتونو مشخص کردین؟ چی شد از روانشناسی یهو میکروب رو انتخاب کردین؟اینا دو تا رشته ی کاملا متفاوتن که....!!!

راست میگی نوشته فقط گرایش روانشناسی میتونه"وزارت علوم همون ارشد سراسری منظورتونه؟
من و خانمم میخواستیم رواشناسی بخونیم"من مدرکم عمران هست"خانمم مدرکش میکروب"فکر کردم کنکور وزارت بهداشت مثل ارشد سراسری انتخاب رشته و شرکت در اون همه رشته ها مجاز هستن
پس باید بیخیال آزمون بهداشت شد دست کم برای خودم

baroon90

New member
راست میگی نوشته فقط گرایش روانشناسی میتونه"وزارت علوم همون ارشد سراسری منظورتونه؟
من و خانمم میخواستیم رواشناسی بخونیم"من مدرکم عمران هست"خانمم مدرکش میکروب"فکر کردم کنکور وزارت بهداشت مثل ارشد سراسری انتخاب رشته و شرکت در اون همه رشته ها مجاز هستن
پس باید بیخیال آزمون بهداشت شد دست کم برای خودم

بله دوست عزیز شما ازمون وزارت بهداشتو نمیتونید بدین
با اگاهی رشته ی دلخواه ارشدتون رو انتخاب کنید و واسه قبول شدنش واااااااااااقعا تلاش کنید شما با رشته ی عمران فقط وزارت علوم همون کنکور دولتس سراسری که ازمونش بهمنه و پیام نور و ازاد که اردیبهشته میتونین شرکت کنید

بالا