کلوپ بچه های میکروب شناسی

kiana

New member
میکی های عزیز خوش اومدید. تو این تاپیک بحث آزاده هر چه می خواهد دل تنگت بگو :rose:

تبلیغات و اسپم ممنوع.

ROJO

New member
سلامممممممم بچه هاااا ، فکر خوبی بود
grouphug.gif

kiana

New member
سلام روجو جان دیگه گفتیم میکی ها رو اینجا جمع کنیم یه کلوپ بزنیم دیگه :smiliess (8):

Hamidvet

New member
اینجا فقط واسه بچه های میکروبه یا انگل شناسی رو هم پذیرا هستین؟! ... :riz481:

kiana

New member
خوش اومدی آقا حمید تاپیک خودتونه راحت باشید :bunnyearsmiley:

kiana

New member
گنجشکی بر جنازه گربه ای می گریست، که اکنون با این همه زندگی چه کنم....

Hamidvet

New member
مررررسی ممنونم! :thumbsupsmileyanim:

خب اینجا قراره چه بحثی بکنیم؟! ...

- - - Updated - - -

مررررسی ممنونم! :thumbsupsmileyanim:

خب اینجا قراره چه بحثی بکنیم؟! ...

kiana

New member
دوست من! همیشه رو به نور بایست، اگر میخواهی تصویر زندگیت سیاه نیافتد... همیشه خود را نقد بدان، تا دیگران تو را به نسیه نفروشند... سعی کن استاد تغییر باشی، نه قربانی تقدیر... در زندگیت به کسی اعتماد کن، که به او ایمان داری نه احساس... و هرگز، به خاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند... مردم شهری که همه در آن می لنگند، به کسی که راست راه می رود می خندند...

kiana

New member
اینجا نوشهره صدای قطره های بارون و مه همه جا پیچیده دوستان جای همگی بسی خالیست :sarma:

kiana

New member
یکی نیس به ملت اطلاع رسانی کنه بگه آخه تو که تو خونت وایرلس نداری چرا مهمون دعوت میکنی هان؟؟؟؟
والااااااااا
آخه آدم چقد میتونه در و دیوارو نگا کنه!!!

kiana

New member
چرا اینجا اینقد سوت و کوره :p7977cujr38iyymsu8:حالا خودمونیم واقعا نشستین دارین می خونین ؟!!! :65d6a5d6s:

shamim72

New member
خب من میخوام درباره سمینارمون بگم:(50):
اینم تبلیغه؟!!!
بچه های میکروبیولوژی درباره سمینار ندونن کی بدونه پس:tsimuzpzwoap1t9y3o7

Ashvini

New member
من هنوز نمیدونم ویروس شرکت کنم یا میکروب...2 هفته ست که دارم بهش فکر می کنم اما هیچ راهی پیدا نکردم...کسی میدونه شانس قبولی کدوم بیشتره؟؟

SH!LA

New member
من هنوز نمیدونم ویروس شرکت کنم یا میکروب...2 هفته ست که دارم بهش فکر می کنم اما هیچ راهی پیدا نکردم...کسی میدونه شانس قبولی کدوم بیشتره؟؟

خُب ببین به کدوم رشته علاقه داری.

ظرفیت پذیرش میکروب شناسی بیشتر هست.

sara77

New member
سلاممممممم
اورین خوب شد که این تاپیکو درست کردی
اگه جاوتز بذاره میایمو شلوغش میکنیم

sara77

New member
عاغا یکی به من بگه خومندن ویروس انگل و قارچ چقدی زمان میبره یه ماه کافیه واسه 3تاش؟؟؟

بالا