نیاز ب همفکری

sepid71

New member
بچه ها من تصمیم دارم دندون آزاد شرکت کنم ...
نطرتون درمورد این تصمیمم چیه؟
2 راه هست :
1. الان ک ترم 6 هوشبری هستم انصراف بدم برم برا کنکور از نو بخونم
2.وایسم تا تموم شه یونی بعد بشرکتم... ولی مشکل اینه ک باید طرح برم ...یعنی باید بمونم تا 3.5 ساله دیگه!(1.5 تا تموم شدن یونی و 2 سال هم طرح)

سوال : الان اگر من بخوام قبل از طرح برم کنکورشو بدم میتونم لیسانسمم بگیرم؟ یا فرقی نداره ک تموم کنم یا نه درهرصورت انصرافی محسوب میشم؟؟؟؟

کسی میدونه هزینه های ازاد الان چقدره؟

بنطرتون می ارزه؟ یا بهتر اینه ک برم ارشد بخونم ؟ هرچند رشتمون ارشد نداره .منظور حالا هررشته ای شد.

من متولد 71 هستم.بنظرتون سنم زیاد میشه تا اونموقع ؟؟؟؟؟؟؟؟

آزاد خوابگاه نداره ؟

ازمون لیسانس ب دندون ک احیانا وجود نداره دیگه؟

بچه ها یک سوال دیگه
اگرم بخوام سراسری قبول شم هزینه ی شبانه رو ک باید بدم این هزینه اش رو نمیدونید پقده؟ ک ل ا س ای شبانه با روزانه فرق داره ؟یعنی مشترک نیست؟

در چ صورت میتونم تطبیق واحد بدم ؟؟ ازاد میشه ؟ شنیدم ازاد میشه ولی سراسری نمیشه .این درسته؟
ممنون

آخرین ویرایش:

farzad.lab

مدیر بخش
به نظر من شما رشته ی خودت رو ادامه بدی خیلی بهتره ...
چون اولا ریسک بالایی داره این کار چون با وجود این همه سهمیه قبولی رشته های پزشکی ، دندان پزشکی و دارو سازی آزاد خیلی سخته ... و دندون که از همشون سخت تره .
گذشته از اون شما یه راهی رو 3 سال طی کردی این همه درس خوندی فکر نمیکنم دوباره طی کردنش کار درستی باشه .
و این که اگه قبولی شما قطعی بود میشد راجع به این که ارزشش رو داره یا بحث کرد ولی الان که قطعی نیست پس ...
شهریه آزاد هم برای این رشته بالای 2 میلیون هست حدودا .
اما اگه راهتون رو انتخاب کردین میتونین امتحانش کنین هرچند سخته ولی نشدنی نیست .
:sarma:
موفق باشی

آخرین ویرایش:

sepid71

New member
مشکلی ندارم براقبولیش(انشالله).من برا کنکور هم پشت کنکور نموندم و با مطالعه کم رتبمم خوب شد ... رشته ام جای ادامه نداره و این منو اذیت میکنه ...

ممنون اقا فرزاد

آخرین ویرایش:

sepid71

New member
گرم بخوام سراسری قبول شم هزینه ی شبانه رو ک باید بدم این هزینه اش رو نمیدونید پقده؟ ک ل ا س ای شبانه با روزانه فرق داره ؟یعنی مشترک نیست؟

در چ صورت میتونم تطبیق واحد بدم ؟؟ ازاد میشه ؟ شنیدم ازاد میشه ولی سراسری نمیشه .این درسته؟

farzad.lab

مدیر بخش
گرم بخوام سراسری قبول شم هزینه ی شبانه رو ک باید بدم این هزینه اش رو نمیدونید پقده؟ ک ل ا س ای شبانه با روزانه فرق داره ؟یعنی مشترک نیست؟

دقیقا دوست من هدف شما رو داشت .
اما امسال که کنکور آزاد و سراسری رو ادغام کردن منصرف شد .
چون اون داشت واسه آزاد میخوند . هنوزم تکلیف کنکورا مشخص نیست

شبانه با روزانه کلاساش هیچ فرقی نداره .

sepid71

New member

مث اینک دوباره جدا شده ها

- - - Updated - - -

مث اینک دوباره جدا شده ها

ali_ah

New member
1. هزینه ازاد از ترمی 3شروع میشه تا 4تا4.5 هم میره
2سراسری تقریبا 2میلیون ترمی
توضیحات تو دفترچه و تو سایتا هست سرچ کنید ...
3. تو ازاد عمومی ها رو تطبیق میدن سراسری خبر ندارم ...
4. طرح داشته باشین سراسری نمیتونید برید تا اتمام طرح ولی ازاد تا جایی که خبر دارم مشگلی نیست
5. اگه علاقه دارید تصمیم جدی بگیرید شاید سال اول قبول نشید اونوقت نمونید تو دو راهی ارشد و کنکور و خودتون رو بدتر زجر بدید ...

حالا اگه کسی از اشناهاشون امسال قبول شده ازاد رتبه سراسریشو بگید تا مطلع شیم راستی اگه میخونید به امید کنکور ازاد جدا نخونید که اینجا ایرانه و اصلا معلوم نمیشه ...گفته باشم
:21:

sepid71

New member
1. هزینه ازاد از ترمی 3شروع میشه تا 4تا4.5 هم میره
2سراسری تقریبا 2میلیون ترمی
توضیحات تو دفترچه و تو سایتا هست سرچ کنید ...
3. تو ازاد عمومی ها رو تطبیق میدن سراسری خبر ندارم ...
4. طرح داشته باشین سراسری نمیتونید برید تا اتمام طرح ولی ازاد تا جایی که خبر دارم مشگلی نیست
5. اگه علاقه دارید تصمیم جدی بگیرید شاید سال اول قبول نشید اونوقت نمونید تو دو راهی ارشد و کنکور و خودتون رو بدتر زجر بدید ...

حالا اگه کسی از اشناهاشون امسال قبول شده ازاد رتبه سراسریشو بگید تا مطلع شیم راستی اگه میخونید به امید کنکور ازاد جدا نخونید که اینجا ایرانه و اصلا معلوم نمیشه ...گفته باشم
:21:

ممنون .همین الانشم تو دو راهیم
نه کسی رو ندارم
نه خب اگر بخونم ک خوب میخونم

مرسی

شما سال بعد میخواید شرکت کنید؟
الان لیسانستون رو گرفتید ؟ طرح رفتید؟

sepid71

New member
مگه جدا نشده ؟؟؟؟؟؟؟/

مشکل باهم بودن کنکور و ازادو سراسری چیه؟
اگر خوب بخونه ادم ک دیگه ترسی نداره

آخرین ویرایش:

ali_ah

New member
مگه جدا نشده ؟؟؟؟؟؟؟/

میگن جدا شده ولی کلا من تا لحظه اخر رو چیزی حساب نمیکنم جز خودم ...خخخخخ
اگه تو دو راهی هستید زودتر تصمیم بگیرید و جدی زیاد فکر کنید فقط وسواس میگیرید و هی شک میکنید و ... االبته این موضوع به خودتون مربوط میشه ...
از من میشنوید طرم 7و 8 هوشبری سنگین نیست چه برا ار شد چه برا کنکور دوباره تصمیم بگیرید و بخونید من تازه طرحم ولی شروع کردم تازگیا میخونم

ali_ah

New member
کنکور ازاد کلا روش طرح سوالاتش با سزاسزی متفاوته و برا خوندن اسانتر

sepid71

New member
میگن جدا شده ولی کلا من تا لحظه اخر رو چیزی حساب نمیکنم جز خودم ...خخخخخ
اگه تو دو راهی هستید زودتر تصمیم بگیرید و جدی زیاد فکر کنید فقط وسواس میگیرید و هی شک میکنید و ... االبته این موضوع به خودتون مربوط میشه ...
از من میشنوید طرم 7و 8 هوشبری سنگین نیست چه برا ار شد چه برا کنکور دوباره تصمیم بگیرید و بخونید من تازه طرحم ولی شروع کردم تازگیا میخونم

پس همزمان طرح و کلاساش رو میشه رفت دیگه درصورت قبولی؟

یکی از بچه ها گفت بین المملل بری بهتره .نظرتون چیه؟ اون میگفت ازاد گرونتر درمیاد ...ترمای بالا

ali_ah

New member
بین الملل 7تا8میلیون ترمی
طرح با درس میشه بستگی به شیفتاتون داره
اگه مسءول شیفت راه بیاد میشه چرا که نه

sepid71

New member
ممنون
این ک بچه ها گفتن 6 سال 100 میلیون هزینه میشه بر ا ازاد بنطرت درسته ؟؟؟؟؟؟؟

ali_ah

New member
ترمی 3تا 4 میلیون 14ترم
بدون احتساب هزینه های خوردو خوراک و جانبی

بالا