گردهمایی و تبادل اطلاعات دانشجویان ارشد سم شناسی ...

karshenasgh

New member
با سلام

پیشنهادم برای دانشجویان ارشد سم شناسی این هست که جهت تبادل نظر در مورد مسائل دانشگاهتون از این تاپیک استفاده کنید....

با تشکر

موفق باشید...

آخرین ویرایش:

noorolhoda

New member
با سلام

پیشنهادم برای دانشجویان ارشد سم شناسی دانشگاه آزاد شهرضا این هست که جهت تبادل نظر در مورد مسائل دانشگاهتون از این تاپیک استفاده کنید....

با تشکر

موفق باشید...
دوست خوبم منم یه پیشنهاد دارم:لزومی نداره مرز دانشگاهی تعیین کنیم.فکر میکنم عنوان گردهمایی و تبادل اطلاعات دانشجویان ارشد سم شناسی کافی باشه.:bunnyearsmiley:

karshenasgh

New member
دوست خوبم منم یه پیشنهاد دارم:لزومی نداره مرز دانشگاهی تعیین کنیم.فکر میکنم عنوان گردهمایی و تبادل اطلاعات دانشجویان ارشد سم شناسی کافی باشه.:bunnyearsmiley:

ممنون از اینکه نظرتون رو گفتین...
پس اجازه بدین 2، 3 روزی صبر کنیم تا اگه بقیه هم نظری در این مورد داشتن، بگن.. اگه کسی نظر بهتری نداشت، اسم تاپیک رو به همون چیزی که شما پیشنهاد دادین اصلاح میکنیم...:rose:

karshenasgh

New member
علت اینکه این تاپیک جدید رو باز کردم هم این بود که احساس کردم ادامه گفتگوهاتون توی تاپیک نتایج ارشد سم شناسی 92، یه کم غیر مرتبط با اون تاپیک شده و لازم هست که در یه تاپیک جداگونه به ادامه صحبت هاتون بپردازید..
موفق باشید...:rolleyessmileyanim::ad54ad:

TAM3XX

New member
پس اجازه بدین 2، 3 روزی صبر کنیم تا اگه بقیه هم نظری در این مورد داشتن، بگن.. اگه کسی نظر بهتری نداشت، اسم تاپیک رو به همون چیزی که شما پیشنهاد دادین اصلاح میکنیم...:rose:

بله به نظر من هم تاپیک رو عمومی تر کنید بهتره

shapur68

New member

منم با نظر دوستان موافقم اینطوری از مطلبای بقیه ی دانشجویان دانشگاهها استفاده می کنیم

helena

New member
بچه ها من خیلی از کتابای سم شناسی رو دارم،البته فایل انگلیسیشون چون کتابای سم فارسی نیست.اگه کسی خواست ایمیلشو توی پیام خصوصی بهم بده و یا اینکه بچه های شهرضا بیان اتاق220ازم بگیرن.
موفق باشین

pichak

New member
سلام..دوستایی که دانشگاه آزاد شهرضا درس میخونید ازتون خواهش میکنم بیاید اینجا و راهنماییم کنید در مورد شهریه ترمی چند؟ هزینه خوابگاه؟ کیفیت دانشگاه شهرضا خواهش میکنم زودتر چون وقتمون خیلی محدوده..

بالا