زمینه شغلی

sme

New member
سلام من دانشجوی ترم یک فناوری اطلاعات سلامت هستم .از هر کس که میپرسم میگن رسته ی جدیدیه جا برای پیشرفت زیاد داره.ولی خودم به این رشته علاقه ندارم ونمی دونم چیه؟برای تغییر رشته در مقطع کارشناسی باید چه کنم؟اصلا راهی هست؟خواهشا اگر کسی جواب سوال منو میدونه کمکم کنه

hta11

New member
سلام دوست عزیز رشته ای که شما در آن در حال تحصیل هستید فناوری اطلاعات سلامت هستش ولی این رشته ارزیابی فناوری سلامته درواقع رشته شماhit,ولی این رشته hta اطلاعات لازم در مورد رشتتون رو از بچه های مدارک پزشکی بپرسید احتمالا بتونن کمکتون کنند

smrsaber

New member
موقعی که ما دانشجو بودیم گفتن مدارک پزشکی و کتابداری پزشکی در مقطع کارشناسی حذف می کنیم و این دو تا رو با هم ادغام می کنیم یه رشته می زنیم به نام hit . من خبری از سرفصل هاش ندارم ولی اون چیزی که دیدم اینه که همون مدارک هست با نام جدید .

parastar tbz

New member
بله .من دانشجوی تغییر رشته ای هستم کمکی خواستید در حد توانم کمکتون میکنم.
اصل تغییر رشته 15 ام اذر ماه هستش .دانشجوی تغییر رشته تعداد واحد های گذرانده اش باید کمتر از 75 واحد باشد
شما میرید آموزش یه فرم تغییر رشته رو پر میکنید بعد با مدیر گروه رشته مورد نظر تو دانشگاه مقصد هماهنگ میکنید و اونا تو شورای آموزشی مطرح میکنند
و بهت اطلاع میدند که بری و اونجا ثبت نام کنی.موفق باشید
:rose:

sme

New member
سلام.ممنون از راهنماییتون کاربر (parastar tbz)من طبق گفته شما به آموزش مراجعه کردم اما گفتن که فقط رشته هایی که بعد از این رشته hit قبول شدی وتوسط سازمان سنجش اعلام شده رو میتونی انتخاب کنی و در مورد چیزی که شما فرموده بودید اظهار بی اطلاعی کردند.میشه شما جزئیات تغییر رشته رو دقیق برای من شرح بدید که من بدونم باید چی کار کنم ضمن اینکه من دانشجوی ترم اول هستم و هنوز هیچ واحدی پاس نکردم.ممنون میشم اگه راهنماییتونو از من دریغ نکنید.

بالا