راهنمایی درمورد چگونه درس خواندن!!!

mohamadjavad810

New member
سلام
من ترم اولیم..رشته پزشکی...میخام از الان درست درسامو بخونم تا الانم شروع نکردم....خواستم ی راهنمایی کامل کنین ک چ کتابی برا چ درسی بخونم....:33:
مثلا رفرنس ها کدومشون بهتره کتابای تست تکی بگیرم یا کامل و....
ممنون:tonguesmiley:

karshenasgh

New member
نع خیر من برا کنکور زیاد نخوندم.........من علاقم شیمی محض بود و پیش هر مشاوری ک میگفتم منو مسخره میکرد.....الن ک اومدم این رشته دوس دارم پیشرف کنم

شما که میگی زیاد نخوندی، پس چطوری پزشکی قبول شدی؟؟ رتبه ت چند شده بود؟
تو که به شیمی علاقه داشتی، خب! می رفتی داروسازی که بهتر بود! با شیمی هم به شدت در ارتباطه...

karshenasgh

New member
سلام
من ترم اولیم..رشته پزشکی...میخام از الان درست درسامو بخونم تا الانم شروع نکردم....خواستم ی راهنمایی کامل کنین ک چ کتابی برا چ درسی بخونم....:33:
مثلا رفرنس ها کدومشون بهتره کتابای تست تکی بگیرم یا کامل و....
ممنون:tonguesmiley:

تورو خدا کمممممک

چرا از استادات کمک نمیگیری؟...

mohamadjavad810

New member
شما که میگی زیاد نخوندی، پس چطوری پزشکی قبول شدی؟؟ رتبه ت چند شده بود؟
تو که به شیمی علاقه داشتی، خب! می رفتی داروسازی که بهتر بود! با شیمی هم به شدت در ارتباطه...

خوب دیگه فک نکنین سهمیه ای بودم...!!!!!
رتبم 1400 بود منطقه 2
دارو سازیم بد انتخابی نیس......ولی......
خوب دیگه ....من بیشتر دوس داشتم رشتم ریاضی می بود....پزشکی هم بدک نی.....شاید ادامه رو بیو رفتم!!!!

- - - Updated - - -

چرا از استادات کمک نمیگیری؟...

استادا میگن فقط رفرنس......

karshenasgh

New member
به نظر من هم رفرنس ها رو خوب بخون... هم تست بزن که مطالب برات جا بیوفته..

bioshimi@

Well-known member
خيلي خوبه
به نظر من شما كه درست خوبه و اينقدر علاقه داري برا هر درس كتاب جامع رو كه منبع هم باشه پيدا كن بخون اونوقت پايت هم قوي ميشه ...از تو نت ميتوني منابع رشته هاي پزشكي رو پيدا ميكني
اين سايت رو ببين .w w w . s a n j e s h p . i r

biotech92

New member
دوست عزیز بت توصیه میکنم به م.و.س.سه دکتر .اح.م.دی یه سر بزنی)سایتشم هست سرچ کنی...) خیلی میتونه کمک حالت باشه .خوشحالم که الان به فکری.موفق باشی توی همه مراحل زندگیت..

Denizzzzz

New member
با سلام و آرزوی موفقیت خدمت دوستان عزیز... لیست کتابهای لازم برای کنکور وزارت بهداشت - تقریباٌ بدون استفاده و نو - خریداری شده در اواخر بهمن و اسفند 1391- با 30% تخفیف - و ارسال رایگان به تمامی نقاط کشور - جهت سفارش یا مشخصات بیشترعنوان کتاب ها را به 09334485213 ارسال نمایید یا به ایمیل زیر پیام بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.
Mathematics_1@yahoo.com

1. سری کتاب های موسس[/B]ه علوم و فنون شامل فیزیولوژی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، بیوشیمی، بیو فیزیک، شیمی عمومی، زبان خریداری شده به قیمت 3000000 ریال در فروردین 92 و فروش به قیمت 2100000 ریال - کاملا نو
2. کتاب مروری بر فیزیولوژی گایتون / هال (سوالات چند گزینه ای با جواب تشریحی) مولف: جان.ای.هال، مترجمین: دکتر سپهری، فرج زاده و صفایی- انتشارات اندیشه رفیع چاپ:1391 قیمت روی جلد: 79500 ریال قیمت فروش: 55000 ریال –
3. کتاب درسنامه جامع فیزیولوژی، حل و بحث با ذکر منابع از سال 1380 تا 1390 - مولف: علی راستگار فرج زاده و کامران قاسمی- انتشارات اندیشه رفیع - چاپ:1391 قیمت روی جلد: 179000 ریال قیمت فروش: 125000 ریال –
4. کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی (شامل دو جلد یک جلد سلولی و یک جلد مولکولی) ویژه آزمون های کارشناسی ارشد و دکترا – مولف: مریم خالصی – انتشارات فرهنگی هنری دیباگران تهران - سال چاپ: 1390 مجموع قیمت دو جلد 185000 ریال، قیمت فروش: 125000 ریال –
5. کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی – انتشارات سپاهان – مولف: دکتر سعید سپهری سرشت و مریم موذنی – سال چاپ:1390 – قیمت روی جلد: 120000 ریال – قیمت فروش: 80000 ریال –
6. کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی – انتشارات جهش – مولف: خاطره خرسندی – سال چاپ:1389 – قیمت روی جلد: 86000 ریال – قیمت فروش: 60000 ریال
7. کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی – انتشارات سیب – مولف: نازنین طلوع و سارا اشرافی – سال چاپ:1387 – قیمت روی جلد: 34000 ریال – قیمت فروش: 20000 ریال
8. کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی – انتشارات – تدوین: محمد مهدی قهرمان پور، آزاده زهبی، سید اکبر اکبری – سال چاپ:1391 – قیمت روی جلد: 170000 ریال – قیمت فروش: 115000 ریال
9. کتاب بیو شیمی – انتشارات – مولف: دکتر اکبر وطن نژاد، مریم مبارکی، فروه کلانتری – سال چاپ:1391 – قیمت روی جلد: 250000 ریال – قیمت فروش: 175000 ریال
10. کتاب بیو شیمی – انتشارات فرهنگی هنری دیباگران تهران – مولف: دکتر پروین پاسالار، پانته آ ایزدی – سال چاپ:1390 – قیمت روی جلد: 114000 ریال – قیمت فروش: 75000 ریال
11. کتاب بیو شیمی – انتشارات پوران پژوهش – مولف: دکتر عبدالوهاب احسانی زنوز، فرشته بهمنی – سال چاپ:1391 – قیمت روی جلد: 174000 ریال – قیمت فروش: 120000 ریال
12. کتاب بیو فیزیک – انتشارات پوران پژوهش – مولف: دکتر سعید حسامی تکلو، مینو شاهانی – سال چاپ:1390 – قیمت روی جلد: 48000 ریال – قیمت فروش: 30000 ریال
13. کتاب بیو فیزیک – انتشارات سیب – مولف: احسان امین، سید مصطفی علوی – سال چاپ:1387 – قیمت روی جلد: 34000 ریال – قیمت فروش: 20000 ریال
14. کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترا بیوتکنولوژی و نانو تکنولوژی (پزشکی) وزارت بهداشت و دانشگاه سراسری از سال 85 تا 90 – انتشارات کتابخانه فرهنگ – گردآورندگان: گروه مولفین ، سال

[/SIZE][/B]

Nike313

New member
اناتومی و فیزیو رو از کتایب بخون

اناتومی گری تصاویرش عالین

بهرام الهی هم خوبه ولی خیلی زیاده

بافت رو هم سلیمانی راد خیلی بهتر از جان کوئیرا گفته

بیوشیمی...چون حجمش زیاده فک نمیکنم کتاب برسی بخونی ولی اگر خواستی بیوشیمی مصور هارپر بخون

بقیه درسا رو هم از کتابای خلاصه مثلا کتابای abs یا 2e بخون

و جـزوه اساتیدتو هیچوقت فراموش نکن

واسسه کتاب تست
بانک جامع سوالات علوم پایه پزشکی کتاب کلیدی انتشارات اندیشه رفیع رو بخون ........اگر همراه هر امتحانات تستای مربوط به همون درسو بزنی خیلی بهت کمک میکنه

از دروس علوم پایه اناتومی و فیزیو لوژی رو مسلط باشی تو مقاطع بالاتر خیلی خیلی کمکت میکنه

موفق باشی

بالا