علوم پزشکیا،، لطفأ راهنماییم کنید.تربیت معلم برم یا فیزیوتراپی بین الملل؟

saeed123

New member
سلام
من امسال از کنکور سراسری تربیت معلم قبول شدم و از بین الملل شهیدبهشتی و بابل، فیزیوتراپی معرفی شدم.
تربیت معلم از اول تضمینه و هیچ هزینه ای نداره،نصف حقوق رو هم از ترم اول میدن.از شغل معلمی هم خوشم نمیاد.
ولی فیزیو حدودآ باید 20تومن خرج کنم.
آینده فیزیو رو دقیق نمیدونم.
برای تاسیس کلینیک و خرید دستگاها وام میدن؟
اوضاع استخدام دولتیش چطوره؟
شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
خواهشمندم راهنماییم کنید.
فقط 2روز مهلت دارم.
ممنون

mexin

Well-known member
سلام
من امسال از کنکور سراسری تربیت معلم قبول شدم و از بین الملل شهیدبهشتی و بابل، فیزیوتراپی معرفی شدم.
تربیت معلم از اول تضمینه و هیچ هزینه ای نداره،نصف حقوق رو هم از ترم اول میدن.از شغل معلمی هم خوشم نمیاد.
ولی فیزیو حدودآ باید 20تومن خرج کنم.
آینده فیزیو رو دقیق نمیدونم.
برای تاسیس کلینیک و خرید دستگاها وام میدن؟
اوضاع استخدام دولتیش چطوره؟
شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
خواهشمندم راهنماییم کنید.
فقط 2روز مهلت دارم.
ممنون

دوست عزیز.هزینه یبین الملل خیلی زیاده ولی رشته ی خیلی خوبی هست. اگه ااز پس هزینه ی بین الملل بر میای برو اگه هم هزینه ش رو نداری بیخیالش شو...
در کل بازار کارش خیلی خوبه.موفق باشی

pashmak

New member
فیزیو فعلن خوبه اما هیچی معلمی نمیشه منم هیچوقت دوسش ندارم اما الان میبینم بهترینه 4 ماه سال تعطیلی نه مثل من که انکالم حتی عید ها

saeed123

New member
80درصد اونایی که ازشون پرسیدم گفتن فیزیو
20درصدم گفتن تربیت معلم.
همه هم دلایلشون درسته.
خیلی تصمیم سختیه

Milad*

New member
بستگی داره...
کار فیزیوتراپی خیـــــــــلی آسونه:whistle: در عوضش معلمی شغل سختیه
کار معلمی حقوق پایینی داره...در عوضش فیزیوتراپی حقوق بالایی داره...فقط اون دسته از معلم ها وضعشون خیلی خیلی خوبه که خصوصی و کنکور...دارن
فیزیوتراپی ارشدش خیلی سخته معلمی خیلی آسونتره...

جمع بندی بکنم اگر پول برات حرف اول رو میزنه فیزیوتراپی آینده شغلیش از رشته های دندون و دارو بدتر نیست حتی در بعضی شهر ها مثل کرمان بهتره!
ولی اگر فکر خدمت به مردم هستی ....باید خدمتت عرض کنم شغل فیزیوتراپی با معلمی رو اصلا نباید با هم مقایسه کرد!
در ضمن ساعت کاری معلم خیلی بیشتره تا یک فیزیوتراپ

saeed123

New member
بستگی داره...
کار معلمی حقوق پایینی داره...در عوضش فیزیوتراپی حقوق بالایی داره...فقط اون دسته از معلم ها وضعشون خیلی خیلی خوبه که خصوصی و کنکور...دارن

جمع بندی بکنم اگر پول برات حرف اول رو میزنه فیزیوتراپی آینده شغلیش از رشته های دندون و دارو بدتر نیست حتی در بعضی شهر ها مثل کرمان بهتره!
ولی اگر فکر خدمت به مردم هستی ....باید خدمتت عرض کنم شغل فیزیوتراپی با معلمی رو اصلا نباید با هم مقایسه کرد!

ولی بنظر من شغل معلمی راحت تر از فیزیو هست و ساعت کاریش هم کمتر

milad_iut

New member
بستگی داره...

عزیز دل برادر کار فیزیوتراپی کجا آسونه؟

اصلا تا بحال فیزیوتراپی رفتی؟
شما حتی نمیدونی فیزیوتراپی نام یک حرفه و فیزیوتراپیست نام فرد مشغول تو اون حرفه است نه فیزیوتراپ که اصلا وجود خارجی نداره.پس چطور داری راهنمایی میکنید؟
تازه مگه فیزیوتراپیست ها به مردم خدمت نمیکنن که معلم ها میکنن؟
حرف شما مثل اینه که من بگم دامپزشکی آسونترین کار دنیا است فقط میشینن تو داروخونه دارو میدن و در نهایتش دو تا آمپول و واکسن به گاو و مرغ میزنن( فقط جهت مثال )

بالا