بحث و تبادل نظر در زمینه آزمون کارشناسی ارشد مامایی

mw.ashel

New member

با سلام خدمت همه دوستان

در این تایپک میتونید هر سوای دارید از همدیگه در مورد آزمون ارشد( ثبت نام، برگزاری آزمون) ، منابع و روش خوندن و.... از همدیگه بپرسید .

توجه: هر گونه تبلیغ موسس ات و ج زوات ممنوع هست.

هر گونه سوالی داشتید من و بقیه کاربران در حد امکان جوابگو خواهیم بود.

:rose::rose::rose::rose:

Sevda68

New member
سلام میخواستم بدونم رشته مشاوره در مامایی رو چه شهرهایی داره ؟ آخه واسه من شهرش خیلی مهمه...

فاطیما 2

New member
سلام به همگی . من زبان تو مهارت اول لزگی موندم کسی می تونه تواین درس منو راهنمایی کنه

woofer13

New member
سلام دوستای عزیز به نظر شما من از الان بخوام شروع کنم وقت هست ؟ کسی درمورد ارشد اموزش بهداشت چیزی میدنه ؟ مرسی

liona

New member
سلام دوستای عزیز به نظر شما من از الان بخوام شروع کنم وقت هست ؟ کسی درمورد ارشد اموزش بهداشت چیزی میدنه ؟ مرسی[/Qخوش اومدي عزيزم اتفاقا منم خيلي دلم مي خواد در موردش اطلاعات كسب كنم .من فقط مي دونم درساش و ضريباش چنده و اينكه حدودا چند نفر مي گيره
زيست شناسي عمومي 1
روان شناسي 2
بهداشت عمومي3
جامعه شناسي2
زبان عمومي2
فكر كنم امسال 183 نفر پذيرش داشته

Sevda68

New member
سلام خانم های گل
کسی میدونه واسه مشاوره مامایی باید قسمت داخلی جراحی ویلیامز 3 رو هم واسه درس بارداری زایمان بخونیم ؟؟؟

دشظ

New member
سلام من هیچی راجب ارشد مامایی نمیدونم :( میخوام ارشدشو کرمان بگیرم اخه فک نکنم زاهدان باشه کرمان میخوام چه رشته های ارشد ماماییو داره؟ طرفبتش چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/خاهش بگین

aydae

New member
سلام........همگی خوبین.....ای قربون مدیر این بخش که درد دل منو پرسیدن.........من واقعا گیج سدم ............خیلی از تستا معرفی شدن بهم
ولی از بینشون بین تستای و تست گلبان گیج شدم....نمیدونم کدوم بهتره
کتابایی که بهم معرفی کردن ایناس..نظرتون رو بگید
کتاب aom نوزادان
درسنامه بیماری زنان شیرمحمدی
کتاب مایلز( که هنوز نمیدونم این مایلز چیه اصلا؟؟؟؟؟تست هستش یا درسنامه جامع
تستای واسه زنان - بارداری و زایمان-- جنین شناسی---نوزادان---بهداشت مادر و کودک
از 1 طرف هم تست گلبان واسه این درسا هم پیشنهاد شده
حالا شما بگید من چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدومو بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aydae

New member
بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کسی نتونست بمن کمک کنه

mw.ashel

New member
سلام........همگی خوبین.....ای قربون مدیر این بخش که درد دل منو پرسیدن.........من واقعا گیج سدم ............خیلی از تستا معرفی شدن بهم
ولی از بینشون بین تستای و تست گلبان گیج شدم....نمیدونم کدوم بهتره
کتابایی که بهم معرفی کردن ایناس..نظرتون رو بگید
کتاب aom نوزادان
درسنامه بیماری زنان شیرمحمدی
کتاب مایلز( که هنوز نمیدونم این مایلز چیه اصلا؟؟؟؟؟تست هستش یا درسنامه جامع
تستای واسه زنان - بارداری و زایمان-- جنین شناسی---نوزادان---بهداشت مادر و کودک
از 1 طرف هم تست گلبان واسه این درسا هم پیشنهاد شده
حالا شما بگید من چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدومو بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام همکار و دوست خوبم.

اگر دیر جواب پیامت رو دادم واقعا معذرت میخوام چون با درس و کار کم وقت میکنم به انجمن سر بزنم و وقت هایی که میام سعی میکنم مفید باشم .

در مورد جواب سوالاتون باید عرض کنم :

کتاب تست گلبان برای شروع کتاب خوبیه ولی ماهای آخر باید سراغ تست های سال گذشته برید .

درسنامه دکتر شیر محمدی رو هم خودم استفاده کردم و برای جوابگویی به سوالاتش عالیه و در آخر هر فصل تست هم طرح شده .
کتاب مایلز هم باید تهیه کنید و کمی از لحاظ ترجمه ضعیف هست ولی بایستی به صورت بالینی یاد بگیرید تا بهتر بتونید پاسخ بدید.
امیدوارم تونسته باشم کمکی به شما و بقیه همکارام کرده باشم. موفق باشید:riz304:

aydae

New member
مرسی از کمکتون............منظورتون از تستای سالهای گذشته ،همون سالات کنکور هستش دیگه؟؟نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عذر میخوام چون اسمتون رو نمیدونم به نام مدیر صدا میزنم:smiliess (4):
من فقط درسنامه بیماری های زنان شیر محمدی و درسنامه جامع مامایی کابردی مانیتا رو تهیه کردم......دیگه هیچ کتاب تستی ندارم
درمورد بقیه درسها فقط کتاباشون رو دارم و تستی ندارم
حالا از شما میخوام بعنوان یک فرد باتجربه در این مسیر که تونستین این ازمون واقعا پردردسر رو قبول شین،بهم بگین چه کتابهایی رو لازم و خوبه بخرم که بتونم در ارشد مامایی قبول بشم؟؟؟؟؟؟ فرض رو بذارین که من میخوام از صفر شروع کنم و شمی مشاور من هستین،البته اگه افتخار بدین که مشاور من باشیدriz304::riz513::smilies-azardl (181

aydae

New member
یه درخواست دیگه هم داشتم......میشه سوالات سال های گذشته کنکور ارشد رو از قدیمی ترین سال تا 93 الان برامون بذارین تا دانلود کنیم.......
میدونم بعضی از سایتا گذاشتن،ولی خیلی قرو قاطی و نامنظمه،و بعضی سالا رو هم که جا انداختن و نذاشتن..................
اضافه کردن این تاپیک توی سایتتون خیلی بهمون کمک میکنه.واقعا مهمه
با تشکر

بالا