کسی کتاب مایلز رو داره؟؟؟؟؟؟

لیلا68

New member
سلام دوستان
کسی کتاب مایلز رو داره؟؟؟؟؟
اگه داره و امکانش هست این چندتا فصلو میتونه بزاره واسه دانلود تا بقیه هم استفاده کنن؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

با سلام خدمت همه دوستان
ممنون مي شم راهنمايي فرماييد در حال حاضر بهترين ترجمه موجود مايلز كدومه و اينكه آيا واقعا قابل فهمه؟
با تشكر فراوان

mw.ashel

New member
با سلام خدمت همه دوستان
ممنون مي شم راهنمايي فرماييد در حال حاضر بهترين ترجمه موجود مايلز كدومه و اينكه آيا واقعا قابل فهمه؟
با تشكر فراوان

سلام همکار محترم . توصیه من برای شما و همکارانم کتاب مایلز انتشارات بشری هست که خیلی روان و قابل فهمه . به صورت درسنامه هست و کاملا جوابگو هست .

موفق باشید.
:rose:

سلام همکار محترم . توصیه من برای شما و همکارانم کتاب مایلز انتشارات بشری هست که خیلی روان و قابل فهمه . به صورت درسنامه هست و کاملا جوابگو هست .

موفق باشید.
ممنون از پاسختون
آيا اطلاع داريد كه اين دو جلد كتاب عينا ترجمه شده اصل مايلز هست يا احيانا حذف و تغييراتي در اون داده شده؟
شرمنده ولي براي من بسيار مهمه

- - - Updated - - -

موفق باشید.
ممنون از پاسختون
آيا اطلاع داريد كه اين دو جلد كتاب عينا ترجمه شده اصل مايلز هست يا احيانا حذف و تغييراتي در اون داده شده؟

mw.ashel

New member
ممنون از پاسختون

سلام همکار عزیز . من شخصا تمام فصول کتاب مایلز رو تاالان فرصت نکردم بخونم چه رفرنس اصلی و چه ترجمه ولی خود درسنامه رو خوندم

و چون اشکالات نگارشی درسنامه کم هست ، بازم من درسنامه مایلز رو توصیه میکنم که در دوران دانشجویی ارشد هم به دردتون میخوره و کمک کننده هست.

موفق باشید.

لیلا68

New member
سلام همکار عزیز . من شخصا تمام فصول کتاب مایلز رو تاالان فرصت نکردم بخونم چه رفرنس اصلی و چه ترجمه ولی خود درسنامه رو خوندم

و چون اشکالات نگارشی درسنامه کم هست ، بازم من درسنامه مایلز رو توصیه میکنم که در دوران دانشجویی ارشد هم به دردتون میخوره و کمک کننده هست.

موفق باشید.
کدوم درسنامه؟میشه اسم درسنامه رو دقیق بگی
ممنون

- - - Updated - - -

موفق باشید.
کدوم درسنامه؟میشه اسم درسنامه رو دقیق بگی
ممنون

بالا