مطالعه گروهی کنکور ارشد رادیوبیولوژی 93

elmira1365

New member
همه رشته ها یک گروه درست کردند و یه مطالعه گروهی راه انداختند به غیر از این رشته!!!!!!!!!!!!!!!
کسایی که مایلند شرکت کنند بیان و اعلام آمادگی کنند تا با هم یه برنامه خوب رو شروع کنیم :thumbsupsmileyanim:

M@RY@M

New member
سلام دوست خوبم.
من کاملا آماده ام.ولی زیادبه ساعت مطالعم دقت نمیکنم.ولی میتونم بیام بگم که هر روز یا توی 1هفته چه مبحثهایی رو خوندم.

elmira1365

New member
خیلی ممنون دوست عزیز از همراهیت
من گفتم این پست رو بذارم که هم یه مطالعه گروهی داشته باشیم هم اینکه بتونیم سوالاتی که داریم رو از هم بپرسیم و همیدگه رو راهنمایی کنیم که انشالله سال دیگه همگی جز قبول شدگان باشیم:thumbsupsmileyanim:

saeed30pu

New member
برنامه ریزی

سلام منم کاملا آماده ام برای یه برنامه ریزی خوب به صورت هفتگی گزارش بدیم ومسائلمون درسی مونو رو به اشتراک گذاشته واحیانا حل کنیم............

elmira1365

New member
بچه ها بیاید اول از منابعی که داریم و اینکه چه کتابهایی میخونیم شروع کنیم:
من خودم:
فیزیک: 3 جلد هالیدی( بچه ها پیشنهادی که بهتون میکنم چون خودم رشتم کارشناسی ارشد فیزیک بوده و الان هم دارم همین کتاب رو درس میدم جلد سوم رو حتما بخونید چون سوالاتش خیلی راحت تر هستند و میتونید جواب بدید فقط با بلد بودن فرمول )
پرتو: کتاب نجم آبادی
رادیوبیولوژِی : رادیوبیولوژی دکتر مزدرانی
زبان: کتاب زبان دکتر لزگی
فیزیولوژی و ریاضی : جزوات
زیست: مریم خالصی

M@RY@M

New member
رادیوبیولوژی:جلد اول مزدارانی+حفاظت عملی استیون دود
زیست مولکولی:مجید مهدوی
فیزیک پرتو:نجم آبادی+ساها(هنوز سا ها رو شروع نکردم)
زبان:504+تافل+لزگی(به زودی)
آناتومی:نیکروش(خیلی آسونه.آخه از آناتومی خیلی بدم میاد و فعلا زیاد روش تمرکز نمیکنم و هراز چند گاهی میخونم)
ریاضی و فیزیک هم نمیخوام بخونم!راحت!

shiva 7223

New member
سلام خانم ها و آقایان منم هستم ولی هنوز شروع نکردم شما قصد دارید همه کتابها رو با هم شروع کنید؟

elmira1365

New member
مرسی گلی جان...
یه سوال: کتاب حفاظت عملی رو نمیدونی از کجا میتونم گیر بیارم ؟ آخه من هر جا دنبال این کتاب گشتم پیدا نکردم

elmira1365

New member
سلام خانم ها و آقایان منم هستم ولی هنوز شروع نکردم شما قصد دارید همه کتابها رو با هم شروع کنید؟

سلام شیوا جان
من که تصمیم دارم اینجوری بخونم چون اینجوری از خوندن یک درس خسته نمیشم
میخوام هر روز 3-4 صفحه از هر کدوم از کتاب ها بخونم

M@RY@M

New member
مرسی گلی جان...
یه سوال: کتاب حفاظت عملی رو نمیدونی از کجا میتونم گیر بیارم ؟ آخه من هر جا دنبال این کتاب گشتم پیدا نکردم
حفاظت و رادیوبیولوژِی مزدارانی رو من از 2تا از استادام گرفتم و کپی کردم.آخه دیگه چاپ نمیشه...
راستی برام خیلی جالبه که با ارشد فیزیک علاقه داری که رادیوبیولوژی هم بخونی دوستم.

saeed30pu

New member
سلام ببخشید برای فیزیک رادیوبیولوژی فیزیک دبیرستان رو بخونیم یا بریم سراغ فیزیک هالیدی من انتظارم از فیزیک 30تا 40 در صده

M@RY@M

New member
سلام ببخشید برای فیزیک رادیوبیولوژی فیزیک دبیرستان رو بخونیم یا بریم سراغ فیزیک هالیدی من انتظارم از فیزیک 30تا 40 در صده

درصد فیزیک بچه های سالهای قبل نشون میده که این درسو معمولا جواب نمیدن.پس یعنی با 30 درصد فوق العاده جلو میفتید.منبع که هالیدی معرفی شده...

shiva 7223

New member
سلام خب من با امید به خدا از دیروز شروع کردم با فیزیولژی سلولی (چقدر هم برام سخته!!) وزبان من قصد دارم یک هفته اینجوری برم جلو از هفته آینده یک درس اضافه کنم به نظرم بدک نباشه برای شروع با روزی 4 ساعت شروع میکنم 2 ساعت فیزیولژی 2ساعت زبان ......برنامه شماها چیه؟

fmmohammadi

New member
سلام بچها منم هستم البته چون عمتدتا شارژ ندارم دیر به دیر میام یا علی

M@RY@M

New member
سلام خب من با امید به خدا از دیروز شروع کردم با فیزیولژی سلولی (چقدر هم برام سخته!!) وزبان من قصد دارم یک هفته اینجوری برم جلو از هفته آینده یک درس اضافه کنم به نظرم بدک نباشه برای شروع با روزی 4 ساعت شروع میکنم 2 ساعت فیزیولژی 2ساعت زبان ......برنامه شماها چیه؟

شیوا جان.به نظرم اگه با رادیوبیولوژی و فیزیک پرتو یا زیست سلولی شروع کنی بهتر باشه.چون رقابت بیشتر روی اینهاست.
زبان رو هم که هرروز باید براش وقت گذاشت.البته این یه پیشنهاده!
البته من 5روز درهفته کارآموزی میرم وفعلا اونقدرا ساعت مطالعه زیادی ندارم,ولی از تابستون شروع کردم.
انشالله هممون موفق میشیم.

shiva 7223

New member
سلام اول از همه عید همگی مبارک دوست عزیز goli جان حق باشماست ولی وقتی یه نگاه سرسری به رادیوبیولژی و بیولژی انداختم دیدم دونستن فیزیولژی سلولی بهم کمک میکنه این بود که با فیزیولژی سلولی شروع کردم انشاله از هفته آینده یه کتاب اضافه میکنم

elmira1365

New member
منم دیروز:
4 صفحه زیست
4 صفحه رادیو
4 صفحه پرتو
4 صفحه فیزیک از هر جلد
4 صفحه زبان لزگی
4 صفحه هم فیزیو خوندم
رو 4 گیر کرده بودم :)
به امید موفقیت همه بچه های این گروه

بالا