آزمون لیسانس به پزشکی

behnaz.a

New member
سلام به همگی امیدوارم تلاشها و پیگیری ها نتیجه بده واسه همه.

آخرین ویرایش:

IL-2

Well-known member
سلام. دکتر لیدر تو تاپیک "سوالات خود را از پذیرفته شده آزمون بپرسید" فک کنم ببیشت بتونن کمکتون کنن چون ایشون تو این آزمون پذیرفته شدن

behnaz.a

New member
ممنون........................................................................

آخرین ویرایش:

IL-2

Well-known member
اگه روی نامشون کلیک کنید چندتا گزینه میاد که یکیش پیام خصوصیه...
در ضمن میتونید توی همون تاپیک مطالبتون رو بنویسید ایشون همیشه جواب سوالات رو میده

sosan70

New member
سلام من اطلاعی از این ندارم چطور؟مگه میشه از لیسانس به پزشکی رفت؟!!!!!

سلام بچه ها کسی,نمیدونه اگر در ازمون لیسانس به پزشکی قبول بشی امکان انتقالی گرفتن به شهر خودت وجود داره ؟لطفا اگه کسی میتونه جواب بده

srwa

New member
سلام بچه ها کسی,نمیدونه اگر در ازمون لیسانس به پزشکی قبول بشی امکان انتقالی گرفتن به شهر خودت وجود داره ؟لطفا اگه کسی میتونه جواب بده

عزیزم نمیدونم میشه یانه ولی اگه همه شرایط دانشجویان عادی رو داشته باشه یعنی میتونی انتقالیم بگیری
ولی اصلا منطقی نیس کسی پزشکی تهرانو که یه روزی ارزوشو داشته ول کنه بره شهر خودش!!!
اخه پزشکی تهران کجا و بقیه شهرا کجا؟!!!! اعتبار اونجا کجا و مال بقیه دانشگاها کجا آخه!!!

ممنون از پاسختون برام خیلی مهمه شما اطمینان دارین نمیشه اخه من دارم درس میخونم وقصد دارم این ازمون رو شرکت کنم اما چون متاهلم سخته برام راه دور باید شهرخودم باشم اگر اشتباه نکنم شما از جمله کسایی بودین که این ازمون رو قبول شدن خواهش میکنم اگر براتون امکان داره پاسخ قطعی به من بدین اخه در برنامه ریزی ایندم تاثیر داره واقعا از لطفتون ممنونم

sfk

New member
ممنون از پاسختون برام خیلی مهمه شما اطمینان دارین نمیشه اخه من دارم درس میخونم وقصد دارم این ازمون رو شرکت کنم اما چون متاهلم سخته برام راه دور باید شهرخودم باشم اگر اشتباه نکنم شما از جمله کسایی بودین که این ازمون رو قبول شدن خواهش میکنم اگر براتون امکان داره پاسخ قطعی به من بدین اخه در برنامه ریزی ایندم تاثیر داره واقعا از لطفتون ممنونم

سلام.من توصیه میکنم از طریق کنکور سراسری اقدام کنید،چون هم راحت تره خوندنش و هم شانستون بیشتره
عبرت بگیرید از داوطلبان دوره قبل!!!

بالا