آیا پس از انصراف می توانم مجددا در طرح(وزارت بهداشت) ثبت نام نمایم؟

simin69

New member
سلام
من 3 روز بود که طرحم رو شروع کرده بودم ولی به دلیل پاره ای از مشکلات انصراف دادم ولی بیمارستان میگه موافقت نمیکنم اگر من سر کار نرم بعد از مدتی ابلاغ من لغو میشه که بتونم دوباره در طرح ثبت نام کنم؟
لطفا اگر اطلاع دارید جواب دهید

karshenasgh

New member
به نظر من به جای انصراف باید توقف از طرح میزدی تا بعداً که مشکلت برطرف شد، بتونی بقیه طرحت رو بری...

simin69

New member
نه نمی تونم دیگه توی اون شهرستان ادامه بدم حالا موندم با غیبت ابلاغم رو لغو میکنن یا نه؟؟؟؟

Persian-Masoud

New member
نه نمی تونم دیگه توی اون شهرستان ادامه بدم حالا موندم با غیبت ابلاغم رو لغو میکنن یا نه؟؟؟؟

به اداره طرح مرکز استان مراجعه و درخواست توقف طرح رو بدین.
وقتی طرحتون رو به یه شهری میدن دیگه تقسیم کردن شما دست مرکز استان نیست! جابجایی شما فقط و فقط با موافقط رئیس بیمارستانی که در اون خدمت میکنید امکان پذیر هست.

simin69

New member

وقتی طرحتون رو به یه شهری میدن دیگه تقسیم کردن شما دست مرکز استان نیست! جابجایی شما فقط و فقط با موافقط رئیس بیمارستانی که در اون خدمت میکنید امکان پذیر هست.
آخه خود بیمارستان به من گفت در صورت غیبت تصمیم گیری با دانشگاه هست حالا می خوام مطمئن شم ابلاغم رو لغو می کنن یا نه؟

- - - Updated - - -

آخه خود بیمارستان به من گفت در صورت غیبت تصمیم گیری با دانشگاه هست حالا می خوام مطمئن شم ابلاغم رو لغو می کنن یا نه؟

بالا