دانلود کتاب بیشعوریassholism

به این کتاب چه امتیازی می دهید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

ahwan

New member
نویسنده: دکتر خاویر کرمنت
ترجمه: محمود فرجامی
راهنمای عملی شناخت و درمانِ خطرناک ترین بیماری تاریخ بشریت
این کتاب سه بار تا وزارت ارشاد رفته و مجوز نگرفته است. طنزنویس معروف، محمود فرجامی هم از خیر چاپ گذشته، کتاب را pdf کرده و در سایت خودش گذاشته و از همه خواسته که دانلودش کنند.
این کتاب درباره بیشعوری در دوره معاصر است. بله، بیشعوری! و تاثیر عمیقی که بیشعورها با نفوذ در اجتماع، سیاست، علوم، تجارت، دین و امثال اینها در دنیای معاصر می گذارند. به نظر نویسنده، بیشعورها احمق نیستند، اتفاقا بیشتر آنها نابغه اند؛ اما نابغه هایی خودخواه؛ مردم آزار، با اعتماد به نفس بالا و البته وقیح که نتیجه تیزبازی هایشان در نهایت به ضرر خودشان و اطرافیانشان می شود.
نویسنده با شوخ طبعی و یک عالمه ماجراهای ساختگی (اما در واقع بسیار شبیه به اتفاقاتی که هر روز دور و بر ما می افتد) نظریه من درآوردی خودش را مطرح می کند: بیشعوری یک بیماری مسری است و دارد دنیا را تهدید می کند! باید کاری کرد والا بیشعورها دنیا را نابود می کنند.
تعداد صفحات: 170

hadis90

New member
سلام
حالا اول بگید از کجا دانلودش کنیم ؟بعد واسش نظر سنجی بذارید........
نخواهده به چی نظر بدیم............:21:
ممنون

ahwan

New member
سلام حدیث خانم
بفرما اینم لینک دانلودش : ( لینک زیر رو Copy و در قسمت آدرس بار صفحه اینترنت Past کنید
bisho(www.panjereno.ir)

ahwan

New member
مهدیه خانم حتما بخونید و به همه توصیه کنید که اون کتاب رو بخونن - به درد من یکی که خیلی خورد

zanbagh

New member
پس بدردبخوره‏!یاشایدم خیلی تأثیرگذار ک تاتقی ب توقی میخوره ب طرف میگن بیشعور؛حتمامیخونمش ببینم این بیشعورچجوریه‏!‏‏!‏

leiliyebidel

New member
اوووووووووووووووه!170 صفه اس با فونت رییییز!!!:smiliess (9):
ینی من اگه بگم حال ندارم بخونمش بیشعورم دیگه؟؟!!:65d6a5d6s:
باشه..ولی یادتون باشه آدمو در برابر عمل انجام شده قرار دادید...:mad_majidonline: دقیقا مثه اولین جمله ی سخن پایانیش!
میخواستم ببینم بالاخره حرف حسابش چیه؟دیدم انگار مجبورم بخونم...:smilies:

epi_info

New member
کتاب بسیار جالبی بود. ممنون اهوان جان. با خوندن این کتاب فهمیدم بیشتر استادامون بیشعورن.:black_eyed:

ahwan

New member
خواهش می کنم فقط امیدوارم اشتباه در مورد دیگران نظر نداده باشی

sakar

New member
ممنون اهون جان کتاب جالبی بود و جالبتر اینکه هیچوقت یجا اینهمه مطلب راجع بیشعوری ندیده بودم و فکرم نمیکردم آدم بیشعوری باشم
این کتابو 20 سال پیش نوشتن و خیلیم واسه از بین بردن بیشعوری تلاش کردن اما اینجا تو جامعه ی ما همه با هم تعارف دارن و کسی به کسی نمیگه بیشعور
من که این کتابو خیلی جدی گرفتم خیلی بیشعورم
بهرحال جالب بود

skyy

New member
مرسی ازینکه لینکشو گذاشتین...
وقتی خوندمش نظرمو میگم...:a2d3:

shima.p

New member
من که بعد از خوندن این کتاب روز به روز دارم بیشتر میفهمم که ماها چقدررررررررررررررر بیشعور هستیم
همه جا پر از بیشعوره
من خودمم گاهی از این بیشعوری ها میکنم
من هر کسی رو که بیشعور بازی در میاره میبینم اولین چیز که میگم بهش اینکه این کتابو بخونه
خدایا کمک کن کمتر بیشعور بازی در بیارم
آمین

mahshid00

New member
من خیلی دوست دارم این کتابو بخونم دانلودشم کردم ولی باز نمی شه حالا چی کار کنم؟؟

negin125

New member
سلام ممنون ازکتاب خوبت کلا کتابایی که حقیقتو میگن مجوز چاپ نمیگیرن بازم ازین کتابا داشتی ممنون میشم در اختیارمون بزاری:rose:

رها45

New member
م.صفری متن امضات خیلی باحاله من خیلی وقتا اینو میگم اگه دنیا رو سرم اوار میشه اگه زندگیم تلخه ولی همین که پناهم خداست و احساس میکنم هوامو داره احساس میکنم که خودمو بهش نیازمند میدونم خودمو درگیرش میدونم خیلی چیزا راحت میشه گاهی وقتا حکمت گرفتاریامو همین میدونم که احساسش میکنم امیدوارم همیشه دستت تو دست خدا باشه

بالا