مطالعه گروهی ارشد اپیدمیولوژی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Iris

New member
سلام به دوستای خوبم ....
لطف کنید گزارش روزانه خوندنتواینجا بذارید اگرم مشکلی داشتیم با کمک همدیگه حلش کنیم ...

Iris

New member
لبخند بزنیم برامدگی گونه هایمان توان آن را دارد که امید رفته را باز گرداند...
گاهی قوسی کوچک میتواندمعماری بنایی را نجات دهد
:a2d3:

Lemen

New member
سلام دوستان اپید دوست
فردا تکمیل ظرفیت اعلام میشه
از خدا میخوام دل اونایی رو که امسال خیلی زحمت کشیدن و قبولی حقشون هست ، شاد کنه :rolleyessmileyanim:

mary jon

New member
سلام دوستان گلم آخ جووووووووووووووووووووووووون یه تاپیک جدید داریم پیش بسوی موفقیت

Iris

New member
سلام دوستان اپید دوست
فردا تکمیل ظرفیت اعلام میشه
از خدا میخوام دل اونایی رو که امسال خیلی زحمت کشیدن و قبولی حقشون هست ، شاد کنه :rolleyessmileyanim:

سلام آجی جون دیگه از تاپیک استرس زا نجات یافتیم (من نه منم):4d564ad6:

Iris

New member
سلام دوستان گلم آخ جووووووووووووووووووووووووون یه تاپیک جدید داریم پیش بسوی موفقیت

سلام ماری جون دیگه نبینم تنبلی کنی گوفده باشمممممممممممممممم(امضا: من نه منم):bunnyearsmiley:

eglo

New member
سلام بچه ها....تاپيك جديد مبارك.....
اميدوارم تاپيك موفقي داشته باشيم

fnpsh

New member
خوب پس گزارش کار کو.لااقل برنامه درس خوندنتون رو بنویسید و اینکه قراره چه کتابایی بخونید.بخصوص زبان
بابا یکی به منم کمک کنه تا راه بیوفتم

Lemen

New member
بیچه ها سلام
من از شهریور ماه واسه زبان، تافل رو شروع کردم، خیلی از کلماتش تو امتحان ارشد کاربرد داره
اصطلاحات رو هم از الان دارم فرهنگ میخونم و برنامه ریزی کردم که تا آذر ایشالا تمومش کنم
بیماریها رو هم بخاطر رفرنس های زیاد و گسترده ش شروع کردم
پس فعلا فقط زبان و اصطلاحات و بیماریها میخونم چون تو این درسا ضعف دارم
بعدش فرص رو میذارو رو اصول اپید و آمار و بهداشت عمومی چون تو این درسا رو براه ترم
برنامه ریزی کردم که 3 ماه آخر تا ازمون رو فقط تست کار کنم
چییییییییطوره؟؟؟؟

fnpsh

New member
من دارم از دست زبان دیوونه میشم
بعد 10سال دوبار خواندن واقعا مشکله.کسی میتونه یه راهنمایی کنه چی بخونم و چطوری که توی مغزم فرو بره!!!!درصدهای امسالم خوب بود فقط اصطلاحات و زبان بد بود .کمکم کنید قبول بشم .آخه طفلک گناه داره!!!!

epi_info

New member
برای خوندن زبان اول سعی کنید در حد متوسط رو به پایین گرامراتونو قوی کنید بعد بریرد رو رضازاده و لزگی.این که کاری نداری.مشکل شما اون ترس روحیه ای که تو وجودتون از زبان دارید.سعی کنید اونو از خودتون دور کنید

fnpsh

New member
سلام.چرا هیچکس نیست.همه قبول شدن؟؟؟کسی قرار نیست سال دیگه با من رقابت کنه!!!
پس لطف کنید درصدهای امسالتون رو بنویسید .

svi

New member
با توجه به مقاومت بیشتر ویروس هپاتیت در خارج بدن [هپاتیت

ممنون از شما دوست عزیز

دوستان توی مراقبت از بیماریهای واگیر در قسمت هپاتیت گروههای پر خطر چرا زندانیان را ننوشته

یعنی زندانیان جزوگروههای پرخطر در مورد هپاتیت ب نیست !!!!!!!!!!!

fnpsh

New member
فقط زندانیان با سابقه رفتارهای پرخطر و مدت اقامت بیش از 6 ماه
راهنمای کشوری مراقبت هپاتیت -1388

من دارم از دست زبان دیوونه میشم
بعد 10سال دوبار خواندن واقعا مشکله.کسی میتونه یه راهنمایی کنه چی بخونم و چطوری که توی مغزم فرو بره!!!!درصدهای امسالم خوب بود فقط اصطلاحات و زبان بد بود .کمکم کنید قبول بشم .آخه طفلک گناه داره!!!!
سلام دوست عزیز فک نکنم تو زبان هیشکی به اندازه من ضعیف بوده باشه من از دبیرستان و کنکور سراسری دنبال زبان نرفتم حتی کنکور کاردانی به کارشناسی زبانو صفر زدم تا کنکور ارشد منو مجبور کرد به زبان جور دیگه نگاه کنم و تونستم با خوندن مداوم تافل و بخشی از لزگی بتونم امسال تو کنکور ارشد زبانو به 33 درصد برسونم.................
نگران نباشید مهم خودتون هستید خواستن توانستن است:riz277:

بیچه ها سلام
من از شهریور ماه واسه زبان، تافل رو شروع کردم، خیلی از کلماتش تو امتحان ارشد کاربرد داره
اصطلاحات رو هم از الان دارم فرهنگ میخونم و برنامه ریزی کردم که تا آذر ایشالا تمومش کنم
بیماریها رو هم بخاطر رفرنس های زیاد و گسترده ش شروع کردم
پس فعلا فقط زبان و اصطلاحات و بیماریها میخونم چون تو این درسا ضعف دارم
بعدش فرص رو میذارو رو اصول اپید و آمار و بهداشت عمومی چون تو این درسا رو براه ترم
برنامه ریزی کردم که 3 ماه آخر تا ازمون رو فقط تست کار کنم
چییییییییطوره؟؟؟؟

سلام اجی گلم ایشالا موفق باشی منم اصطلاحات بیماریها بهداشت عمومی و زبان (تافل و همون لغات ارشد)رو میخونم
الان بیماریها (پارک)رسیدم به تب زرد
اصطلاحات حرفAرو تموم کردم
بهداشت(پارک)50 صفه
تافل2 درس و 2صفه لغات کنکور ارشدپزشکی رو خوندم
تاریخ15.7.92

Iris

New member
خوب پس گزارش کار کو.لااقل برنامه درس خوندنتون رو بنویسید و اینکه قراره چه کتابایی بخونید.بخصوص زبان
بابا یکی به منم کمک کنه تا راه بیوفتم

مبانی:گوردیس و مازنر
بیماریها:فریدون عزیزی و پارک ودستورالعمل ها
اصطلاحات:فرهنگ اپید کیومرث ناصری
زبان تافل ولزگی
امار:drsودرسنامه جامع امارزیستی ستار رضایی
اینا منابعی که خودم دارم ومیخونم البته واسه بیماریها جلد2دکتر حاتمی هست که من ندارمش که بخونم
برنامه خوندن فعلی من روزی 4یا5ساعته با خوندن بیماریها اصطلاحات زبان و بهداشت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا