مطالعه با دوستان

skyy

New member
کسی از بچه های پرستاری ویژه پایه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies-azardl (181

المی

New member
سلاممممممممممممممممممممممم.بله من هستم.فقط طرحی ام و شیفتام خیلی بد:smiliess (9):ولی خوشحال میشم با هم بخونیم و جلو بریم:smilies-azardl (113

skyy

New member
سلام.
ای بابا ولی و اما نیارید منم ترم 7 ام و کارآموزی دارم اما باید یه جوری شروع کرد به خوندن دیگه...
اول رفرنسارو مشخص کنیم.
واسه زبان من تافل، 504 تصویری و لزگی رو دارم اما نمیدونم کدومو بخونم...
بهم یه استاد گفت اول 504 تصویری بعد تافل بعد هم لزگی.
اما یه دانشجو ارشد بهم گفت فقط لزگی...
نظر شما چیه؟
واسه ویژه هم عسگری و ذاکری مقدم رو دارم. به همراه آی سی یو ملاحت نیکروان.
من تا آخر این هفته 5 درس 504 رو میخونم.
واسه آی سی یو هم تهویه مکانیکی، پرستاری از بیماران تحت جراحی قلب...
چطوره؟
شما هم نظر بدین...

skyy

New member
البته 504 رو در صورتی میخونم که لازم باشه تاحالا که خودم نمی دونم لازمه بخونم یا نه! آخه چند تا از درساشو خوندم دیدم واقعا به درد ارشد نمیخوره.
به نظر من اگه هم خواستیم 504 بخونیم فقط 12 کلمه مهم هر درسو بخونیم.

nazgol-khanom

New member
سلام دوستای خوبم.
من از استادم درمورد رفرنس برای خوندن زبان پرسیدم. این کتابو بهم معرفی کردند essential word for the toefle

nazgol-khanom

New member
راستی گفتن 504 به درد نمیخوره چون یه سری لغات توش هست که کاربرد زیادی نداره.
موفق باشید

المی

New member
سلام دوستان.من پارسال 504 رو تموم کردم.اتفاقا فک میکنم به درد میخوره.با خوندن یه لغت و مترادفاش کلی لغت یاد میگیرید.فقط لغتاشو بخونید.امسال هم میخوام لزگی رو شروع کنم.اکثر ارشدی ها توصیه اش میکنن:idea_majidonline:

hamid

New member
دوستان سلام
من حمید ذوالفقاری هستم ارشد پرستاری داخلی - جراحی دانشگاه شهید بهشتی تهران به طور اتفاقی با این سایت آشنا شدم . به خاطر ارادتون در شروع درس خودن آنهم گروهی بهتون تبریک می گم. کار سخت اما شرینی رو پیش رو دارین اگه در ابتدا هدفتون رو به روشنی انتخاب کنید و انگیزه هاتون رو تقویت کنید حتما موفق میشید. اگه کاری از دست من بر اومد در خدمتم.
zolfaghari777@yahoo.com موفق باشید

nazgol-khanom

New member
بچه ها........ چرا شروع نمیکنید؟؟؟:33: خب من امتحان دارم. امتحانام تموم بشه منم شروع میکنم.:smilies-azardl (181

skyy

New member
Salam bacheha sorry man netam terekide! Alanam ba gushi omadam bala, bacheha man dust daram bekhunam ama poshtkaro ruhiye bala nadaram! Pls help me...
Vase zaban qarare dvd b dastam berese lezgi bekhunam, b nazaretun aval ms bekhunam bad vije behtar ni?!! Vase ms darsayi mese tanafos, kolie, qalb, asab, bad vije, bad age vaqt bud baqie ms...
Nazar bedin, khaheshan vase taqviate ruhie chikar mikonid?!
Merciiii aqa hamiiiid...

skyy

New member
Man momkene ziad nayam net, b khatere modem ama ba gushi miam sohabatatuno delgarmiatuno mibinam....
Doosetun daram movafaq bashiiid, ta bad, bye

nazgol-khanom

New member
اگه واقعا احساس نیاز به ادامه تحصیل داشته باشید انگیزه خودش درست میشه. گرچه خودمم بعضی وقتها بی انگیزه میشم.:dadad4:
من نمیدونم چی بگم..........:riz513: فکر کنم باتجربه ها بدونن.:idea_majidonline: بچه هاب باتجربه جواب بدین:smilies:

fallahi58

New member
المییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skyy

New member
Salam bax, dars mikhunid, nemikhunid?
Chikar mikonid?!
Chera hishki gozaresh nemide?
Hishki hamfekri nemikone!
Man in hafte ham icu mikhunam ham ccu, albate qesmatayi k qablan nakhundam, k takmil she beram soraqe test.
Dishab fasle tahvie mekaniki ro khundam.
Vali b test k negah kardam, hichi balad nabudam...........!!!!!!!

skyy

New member
Az icu fasle anatomi o jarahi qalb, az ccu fasle bimarihaye qalbi(atro schlors)

Bachiiiiiiiaaaaa, active bashid toro khoda....

Ta manam sharj sham,

karayimun mire bala!

nazgol-khanom

New member
باور کنید من درس دارم.:smilies-azardl (181 باید امتحانای ترم رو بخونم. ccu و icu هم هنوز نخوندیم.:dadad4: اگه درس نداشتم حتما همکاری میکردم.:smilies:

بازم میگم بچه های باتجربه وفارغ التحصیل جواب بدین. یکم همکاری کنید دیگه.:mad_majidonline:

بالا