استعداد تحصیلی

Hamidvet

New member
آیا استعداد تحصیلی تو آزمون وزارت بهداشت هم هست؟! ...

cnidaria_cnida19

New member
نه.در وزارت علوم هست.........استعداد + زبان در سوالات کنکورشون هست.مدرک زبان رو هم در طی تحصیلشون در مقطع دکترا باید کسب کنند.در بهداشت باید قبل از کنکور دکترا مدرک زبان رو ارسال کنین و در سوالات کنکور این دو مورد نیست

Hamidvet

New member
نه.در وزارت علوم هست.........استعداد + زبان در سوالات کنکورشون هست.مدرک زبان رو هم در طی تحصیلشون در مقطع دکترا باید کسب کنند.در بهداشت باید قبل از کنکور دکترا مدرک زبان رو ارسال کنین و در سوالات کنکور این دو مورد نیست

مرسی از جوابتون سنیدریا ...
پس بدبختی های کنکور وزارت علومم کم نیستاااا ...

fd1368

New member
آیا استعداد تحصیلی تو آزمون وزارت بهداشت هم هست؟! ...

بله استعداد تحصیلی هست.ا ایا گرفتن مدرک زبان برای شرکت در ازمون 93 الزامی است من مدرک زبان ندارم و این ارادمو برای خوندن داره ضعیف میکنه لطفا جواب بدید.ممنوووووون:smiliess (1):

fd1368

New member
سلاااام دووووستاااان شماااا همه مدرک زبانتونو گرفتید و براشون ارسال میکنید یعنی من امسااال نمیتوونم شرکت کنم

b.nafas

New member
بچه ها این قضیه استعداد تحصیلی و آزمون زبان ماله دکترا است دیگه به ارشد که ربطی نداره ..:smiliess (2):

Hamidvet

New member
بله استعداد تحصیلی هست.ا ایا گرفتن مدرک زبان برای شرکت در ازمون 93 الزامی است من مدرک زبان ندارم و این ارادمو برای خوندن داره ضعیف میکنه لطفا جواب بدید.ممنوووووون:smiliess (1):

در صورتیکه مایلید آزمون وزارت بهداشت شرکت کنید باید مدرک زبان بگیرید / در صورتیکه مایلید وزارت علوم شرکت کنید داخل خود آزمون کنکور ، سوالات زبان آورده میشه و نیازی به مدرک نیست .

- - - Updated - - -

بچه ها این قضیه استعداد تحصیلی و آزمون زبان ماله دکترا است دیگه به ارشد که ربطی نداره ..:smiliess (2):

خب ما هم واس آزمون دکترا میگیم دیگه نفس ؛ شما راحت باش :)

Soroush Star

New member
امروز با استاد ( استاد تمام ) رشته انگل شناسی مون صحبت کردم ، از دانشگاه ولز فارغ التحصیل شده بود ، مدرک نهاییش ایمنوپارازیتولوژی هست که خارج کشور گرفته ...
در مورد این رشته ایمنوپارازیتولوژی پرسیدم گفت یکی از فیلد های رشته پارازیتولوژی در خارج هستش که چون تز رساله دکترا روی اون کار میکنی پس بعنوان آخرین مدرکت ثبت میشه .

راجب تاثیر معدل ارشد در آزمون دکترا پرسیدم ، گفت هیچ تاثیری مبنی بر اینکه دانشجویان ممتاز با معدل الف بدون کنکور بتونن در کنکور دکترا قبول بشن وجود نداره یعنی بدون کنکور دکترا صرفاً با داشتن معدل الف نمیشه پذیرفته شد .

یکسری سوالات دیگه در آینده از استادمون میپرسم .

حمیدجان ، قصدم در مورد درس بیوشیمی خوندن کتاب برای کنکور هست .

و اینکه کتاب حشره شناسی ، حشره شناسی پزشکی دانشگاه تهران تالیف 2 نفر دکتر زعیم و دکتر نعیمی .

بالا