عكس خوابگاه

bacillus.bs

New member
بچه ها عكس از خوابگاهتون بگيريد بزاريد اين جا
و اسم دانشگاهتون هم بنويسيد كه اين خوابگاه مال كدوم دانشگاهه
از غذا هاي سلفتونم دوست داشتيد عكس بزاريد

profsor

New member
به عجب تاپیکی بشه اینج اینقده عکس و سوژه دارم که نگووحالا اول کاری بهترین غذای دانشگاهمونو البت تو زمونه فراوونی ببینین (آخه الان که اوضاع ......)تا بقیه عکسا رو هم آماده کنم !آخه یهوو بزارم ممکنه بعضیا از درس و دانشگاه انصراف هم بدن!

خورش فسنجون!!رنگش متفاوته ولی اسمش که این بود!:25r30wi:
این عکس در سال 90 بوده الان که دیگه ازین خبرا نیس!

آخرین ویرایش:

padide

New member
به عجب تاپیکی بشه اینج اینقده عکس دارم که نگووحالا اول کاری بهترین غذای دانشگاهمونو البت تو زمونه فراوونی ببینین (آخه الان که اوضاع ......)تا بقیه عکسا رو هم آماده کنم !آخه یهوو بزارم ممکنه بعضیا از درس و دانشگاه انصراف هم بدن!

دانشگاه ما تو فسنجوناش هویج میریزه من که اولا فکر میکردم پیازه نمیخوردم بعدش کشف شد چی هست.

bacillus.bs

New member
منم فردا ديگه ميرم
عكس ميگيرم ميزارم اين جا
خوابگاه ما واقعا ديدن داره

bacillus.bs

New member
به عجب تاپیکی بشه اینج اینقده عکس و سوژه دارم که نگووحالا اول کاری بهترین غذای دانشگاهمونو البت تو زمونه فراوونی ببینین (آخه الان که اوضاع ......)تا بقیه عکسا رو هم آماده کنم !آخه یهوو بزارم ممکنه بعضیا از درس و دانشگاه انصراف هم بدن!

ميگم اين فسنجونه كه همش ابه
ايا مرغي هم درونش وجود دارد؟
يا مرغشو پرسنل ميخورند خخخخخخخ

Hamidvet

New member
اینم حیاط خوابگاه قبلی من ... (در حالت نزول رحمت الهی)

190220121367.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behnaz.h

ROJO

New member
خدارو شکر که ما تو خوابگاه نبودیم ایشالا در آینده هم نیستیم میترسم خون راه بیفته ازونجایی که تحمل کسیو تو اتاقم ندارم:sdasdasd: خخخخخ

ROJO

New member

میگم این عکسو نیگه داشتی از سال 90 لابد مزش خوب مونده زیر زبونت خواستی جلو چشت باشه خخخخخخ

Hamidvet

New member
خدارو شکر که ما تو خوابگاه نبودیم ایشالا در آینده هم نیستیم میترسم خون راه بیفته ازونجایی که تحمل کسیو تو اتاقم ندارم:sdasdasd: خخخخخ

اوه اوه ، خدا بخیر کنه .. خخخخخخ :25r30wi:

cheshmak

New member
من خوابگاهي نبودم...ولي براي يه دوره مجبور شديم بريم بيمارستان يكي از شهرستان ها ...اونجا يه 10 روزي تو خوابگاه بوديم..خيليم خوش گذشت

انقد بامون وسيله برديم..از خوراكي گرفته تا........نميدونم انگار فكر كرديم قرار قحطي بياد
....:25r30wi:

يخچال رو مشاهده كنيد

r877_03042012068.jpg

profsor

New member
میگم این عکسو نیگه داشتی از سال 90 لابد مزش خوب مونده زیر زبونت خواستی جلو چشت باشه خخخخخخ

خوابگاه نبودي نميدوني كه شايد واس شوما فقط يه عكسه ولي واس ما :tonguesmiley:اينا همش خاطرس

Milad*

New member
این رو چند شب پیش خودمون درست کردیم ... یادش بخیر چطور آبکش کردیم...ولی قدر ماکارونی خونه رو دونستم

این هم غذای دانشگاهمون:smiliess (5):

bahar.zr93

New member
این رو چند شب پیش خودمون درست کردیم ... یادش بخیر چطور آبکش کردیم...ولی قدر ماکارونی خونه رو دونستم این هم غذای دانشگاهمون
انگار غذاهای دانشگاتون خیلی خوش مزه است.... دانشجوها از فرط اشتیاق!!!!! ظرفها رو با دندون گاز زدن انگار....
من خوابگاهي نبودم...ولي براي يه دوره مجبور شديم بريم بيمارستان يكي از شهرستان ها ...اونجا يه 10 روزي تو خوابگاه بوديم..خيليم خوش گذشت انقد بامون وسيله برديم..از خوراكي گرفته تا........نميدونم انگار فكر كرديم قرار قحطي بياد....:25r30wi: يخچال رو مشاهده كنيد
r877_03042012068.jpg
چشمک جان شماهم تعارف نکن.... یه کم برس به خودت جانم..... یخچال داره منفجر میشه اصلا!!!!

ROJO

New member
lol میلاد سیب زمینی ماکارونیت شرف داره به کل غذای یونیتون ,اون چیه با کباب! سوپ:wacsmiley:

nazanin s

New member
من که درسم تموم شده باورتون میشه حتی یه دونه عکس هم از دانشگاه نگرفتم؟حتی با بچه ها!!!!!حتی توی بیمارستان و... کلا از دوران دانشجوییم عکس ندارم :sad::dadad4: ولی غذاهاش افتضاح بود!

بالا