پاتوق بچه های دامپزشکی

vet lab sciences

New member
سلام دوستان.
دیدم هر انجمنی برا خودش یه پاتوقی داره با خودم گفتم پس چرا ما دامپزشکیا نداشته باشیم!:21:
ضمنا امروز به حول قوه ی الهی اولین اولویتم ، یعنی دانشگاه بوعلی سینا همدان قبول شدم.:a2d3::thumbsupsmileyanim:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ferantic

BBT

New member
ایول رضا اومد یونی ما :4d564ad6::4d564ad6:
تبریک میگم عزیزم
خیلی خوشحال شدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

b.nafas

New member
سلام دوستان.
دیدم هر انجمنی برا خودش یه پاتوقی داره با خودم گفتم پس چرا ما دامپزشکیا نداشته باشیم!:21:
ضمنا امروز به حول قوه ی الهی اولین اولویتم ، یعنی دانشگاه بوعلی سینا همدان قبول شدم.:a2d3::thumbsupsmileyanim:

سلام به به ایشالله که موفق باشی و پاتوقتون حسابی گرم باشه :rose:

TaTi

مدیر بخش
به به .... می بینم که بزنم به تخته ، یکی پیدا شد بین بچه های دام پزشکی تا سرشو از لابلای کتاباش بیرون بیاره ... و اینجا یه پاتوق تاسیس کنه !!!
دست شما مرسی آقا رضا ...
درسته میگن بچه های دام پزشکی خیلی خیلی درسخون هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره ؟ اینجوریاس؟؟؟؟؟
:smilies-azardl (181خداییش سخت هم هست درساتون!
البته دور از جونه علی آقا !

BBT

New member
اره تاتی این رضا که میبینی 24 ساعت سرش تو کتاب بود انجمن هم میومد همش دنبال درساش بود

fidelity

New member
سلام دوستان.
[/QUOT
تبریک می گم دوست عزیز .علوم ازمایشگاهی قبول شدی ؟

ferantic

New member
سلام دوستان.

به به بت تبریک میگم :rose:

امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی

ferantic

New member
اره تاتی این رضا که میبینی 24 ساعت سرش تو کتاب بود انجمن هم میومد همش دنبال درساش بود

ولله این اقا رضایی که من میشناسم شبانه روز در حال مطالعس و الگوی بسیار خوبی واسه دیگرانه

vet lab sciences

New member
یه دقه من نبودم ببین چه خبر شده!!!!:smiliess (15):
TaTi_BBT_ferantic جان:smiliess (4): ، اااااااااااااای باااااااااابااااااااا
چقدر خجالتمون دادید!!!!!!!
نگید اینجوری من خجالت می کشم!!:14:
مهندس TaTi هرچقدر هم درسخون باشم _که نیستم_ از شما درسخون تر نیستم!!:25r30wi: دوستان شما یه سری به انجمن های بهداشت و صنایع غذایی بزنید ، متوجه میشید من چی می گم!!
درسته بچه های دامپزشکی خیلی خیلی درسخونن ولی من اینطوری نیستم!!
منظور از علی آقا کیه مهندس؟؟!!
بله دوست عزیز fidelity . متشکر.
درسته دکتر majid واقعا سنگین تر و بهایی که بش میدن به مراتب کمتر از پزشکیاس.

BBT

New member
ولله این اقا رضایی که من میشناسم شبانه روز در حال مطالعس و الگوی بسیار خوبی واسه دیگرانه

به داش فری
خوبی ؟
جای سارا خالی
دیگه شکلک نمیذاری ؟
بله بله رضا الگوی ما بید

بالا