دامپزشکی ارومیه یا علوم تحقیقات؟

Milad*

New member
سلام
ببخشید برای این مبحث تاپیک زدم...
من امروز دامپزشکی آزاد قبول شدم (علوم تحقیقات)
از طرفی سراسری هم ارومیه قبول شدم:33:
حالا نمی دونم کدوم بهتره
فاصله ارومیه تا خونمون 900 کیلومتر
ولی تهران 140 کیلومتر

تو رو خدا کمک کنید که فردا باید برم ثبت نام:wacsmiley:

drmajid45

New member
از نظر مالی در چه وضعیتی قرار داره خونواده ی شما
از نظر عاطفی وابستگیت چه طوره به خونوادت؟؟
میخوای کار علمی زیادی بکنی یا فقط دکتراتو میخوای بگیری؟

Milad*

New member
از نظر مالی بد نیسیتم و از نظر عاطفی بالا....
می خوام زودتر کار برام پیدا بشه...ولی کار علمی هم دوست دارم انصافا

drmajid45

New member
دانشگاه ارومیه خب از نظر اینکه دانشگاه سراسری هست یه سری مزایا از جمله خوابگاه و هزینه پایین و این چیزا داره
اما دانشگاه علوم تحقیقات یه دانشگاه مظرح در زمینه دامپزشکیه استادای عالی امکانات عالی
شما ساکن کدوم شهر هستید

Milad*

New member
قم هستیم
قم تهران خیلی راحت میشه رفت آمد کرد
خوابگاه خودگردان پیدا میشه؟؟
هزنیش چنده؟

drmajid45

New member
من بودم علوم تحقیقات رو انتخاب میکردم
نزدیکی راه نداشتن مشکلات فرهنگی با مردم ارومیه
اره بابا چیزی که زیاده پانسیون
حالا از دوستان تهرانی بپرسی بیشتر راهنمایی میکنن

sara25

New member
تبریک میگم دوست عزیز:rose:
از نظر هزینه شاید سراسری بهتر باشه ولی علوم تحقیقات یه چیز دیگه س، من لیسانسو اونجا خوندم از نظر تجهیزات آزمایشگاهی خیلی عالیه، مطمین باش پشیمون نمیشی اگر بری علوم تحقیقات!

Milad*

New member
ممنون از دکتر مجید
بازم دوستان راهنمایی کنند وقت خیلی خیلی کمه:whistle:

Hamidvet

New member
من از علوم تحقیقات هیچی نمیدونم فقط میدونم ارومیه از دانشگاههای مادر و قدیمی در دامپزشکی ایران هست ..

economic

New member
من کارشناسیمو ارومیه بودم
دامپزشکی ارومیه خیلی بالاس دانشجوهاش اعتماد ب نفس بالایی دارن
وقتی روزانه قبول شدی دلیلی نداره بری ازاد
همه چیم بستگی ب خود دانشجو داره
اگه خودت نخای مطمئن باش اکسفوردم باشی هیچ فرقی نداره
از لحاظ فرهنگیم مشکلی نیس
چون ماشالا ارومیه ایا خیلی مهمون نوازن
علوم تحقیقاتم نمیدونم ولی هر چی باشه ازاده
واقعا شهریه هاش کمرشکنه اونم 7 سال

varia

Well-known member
سلام
ببخشید برای این مبحث تاپیک زدم...
من امروز دامپزشکی آزاد قبول شدم (علوم تحقیقات)
از طرفی سراسری هم ارومیه قبول شدم:33:
حالا نمی دونم کدوم بهتره
فاصله ارومیه تا خونمون 900 کیلومتر
ولی تهران 140 کیلومتر

تو رو خدا کمک کنید که فردا باید برم ثبت نام:wacsmiley:

سلام دوست گرامی.
دانشکده دامپزشکی دانشگاه اورمیه از دانشکده های مادر برای این رشته محسوب میشه. به احتمال زیاد دیر یا زود به فکر ادامه تحصیل میافتی،متاسفانه دانشگاههای سراسری از لحاظ اخذ دانشجو برای تخصص و phd به دانشگاه مقطع قبلی توجهی میکنند بخصوص آزاد یا سراسری بودنش!
دانشگاه علوم تحقیقات که امکانات آموزشی خوبی داره ولی دامپزشکیشو اطلاعی ندارم.
دانشگاه اورمیه شاید بجرات بگم که بهترین دانشکدش دامپزشکیشه،خیلی از اساتید مطرح و صاحب نظر دامپزشکی کشور در این دانشکده هستند.
هزینه رو در نظر بگیر،بستگی به وضع مالیت. ولی من جای شما بودم اون هزینه رو برای دانشگاه آزاد پرداخت نمیکردم. شش سال میتونی تموم کنی، رفت و آمد هم که امروزه دیگه راحت شده.
بازم نظر خانوادتو بپرس و بدون که دامپزشکی دانشگاه آزاد لااقل 30-40تومن خرج داره.

pary

New member
حالا من یک سوال دارم برای تخصص دامپزشکی ارومیه با تهران خیلی توفیر داره ؟
داداشم تخصص رتبه اش دو شد اما تهران قبول نشده حالا با همه رویاهای خراب شده اش داره میره ارومیه میشه اطلاعاتی در موردش بهم بدید
ممنون

به نظر من ارومیه.چون سراسریه.درس خون حرفه ای یعنی کسی که درس می خونه تا با علمش درامد کسب کنه نه کسی که پول بده درس بخونه.مثل اینکه به علی کریمی بگی بیا بازی کن پول هم بده:motat:

drmajid45

New member
باید شرایط روحی اون فرد رو هم دید
شاید دوری راه براش مشکل باشه و نتونه درسای عادی رو هم بخونه

varia

Well-known member
حالا من یک سوال دارم برای تخصص دامپزشکی ارومیه با تهران خیلی توفیر داره ؟
داداشم تخصص رتبه اش دو شد اما تهران قبول نشده حالا با همه رویاهای خراب شده اش داره میره ارومیه میشه اطلاعاتی در موردش بهم بدید
ممنون

دانشکده دامپزشکی تهران اولین رتبه بین دانشکده های دامپزشکی ایران رو داره. مسلما تهران بهتره، ولی اورمیه هم دامپزشکیش جزئ بهترینهاست. کدوم رشته شرکت کرده بودند داداشتون؟؟
اساتید دانشکده ارومیه و امکانات دانشکده ارومیه تقریبا در حده دانشکده تهرانه ولی شهر تهران و موسساتی که اونجا هستند امتیازهای مثبتی هستند که اورمیه نداره(کمتر داره!). از چه بابتی اطلاعات میخواستید؟!!

مانیا

New member
به نظر من ارومیه.چون سراسریه.درس خون حرفه ای یعنی کسی که درس می خونه تا با علمش درامد کسب کنه نه کسی که پول بده درس بخونه.مثل اینکه به علی کریمی بگی بیا بازی کن پول هم بده:motat:

سلام
علیرغم احترام فراوانی که برای نظرتون قائلم باید عرض کنم فرمایشتون خیلی یک طرفه است
من کسی رو می شناسم که ارشد سراسری قبول شده بود ولی صرفا یخاطر مشکل بیماری پدرش دانشگاه آزاد رو انتخاب کرد تا در کنار خانواده اش باشه کسی که هم درس خوند و هم کار کرد تا هزینه تحصیلش رو بپردازه همین آدم 5 مقاله آی اس آی داره و مطمئنم دکترا هم قبول میشه پس همه افرادی که دانشگاه آزاد میرن صرفا پول نمیدن که مدرک بگیرن

varia

Well-known member
سلام
علیرغم احترام فراوانی که برای نظرتون قائلم باید عرض کنم فرمایشتون خیلی یک طرفه است
من کسی رو می شناسم که ارشد سراسری قبول شده بود ولی صرفا یخاطر مشکل بیماری پدرش دانشگاه آزاد رو انتخاب کرد تا در کنار خانواده اش باشه کسی که هم درس خوند و هم کار کرد تا هزینه تحصیلش رو بپردازه همین آدم 5 مقاله آی اس آی داره و مطمئنم دکترا هم قبول میشه پس همه افرادی که دانشگاه آزاد میرن صرفا پول نمیدن که مدرک بگیرن

فکر کنم نظر ایشون کلیات بود که کاملا هم صحیح هست. ولی این دلیل نمیشه همه دانشجوهای دانشگاه آزاد اونجور باشند.

شاید در جشنواره ها دانشجویان دانشگاه آزادی ای دیده بشند که رتبه میارند،نمیشه گفت همه این طور هستند.

foroozan

New member
بنظرمنم علوم تحقیقات بهتره.
حداقلش اینه که دلت واسه خانوادت تنگ شد 2ساعته خونه ای.
دخترخاله منم ساکن قم هست ولی ارشد علوم تحقیقات میخونه.فک کنم یه شبی رو که میمونه خوابگاه گرفته.باز خواستی ازش واست میپرسم:smilies-azardl (113

بالا