منابع مطالعاتی مفید برای امتحان جامع علوم پایه دندان

kourosh1980

New member
دلت شاد و لبت خندان بماند
برایت عمرجاویدان بماند
خدارا میدهم سوگند برعشق
هرآن خواهی برایت آن بماند
بپایت ثروتی افزون بریزد
که چشم دشمنت حیران بماند
تنت سالم سرایت سبز باشد
برایت زندگی آسان بماند
تمام فصل سالت عید باشد
چراغ خانه ات تابان بماند
سال نو مبارک

miss.marya

New member
من تقریبا 84 به بعو خوندم.ولی بعضی از دوستام 89 به بعدو خوندن که پاس شدن.مهم همون یک ماه اخره

miss.marya

New member
علوم پایه امسال فرق داشت.به امید نمره دادن این علوم پایه نباش

miss.marya

New member
من پزشکی ام.دندون هم خوندم
ولی دوستام نخوندن
الان که وقت داری بخون

a_67

New member
بچه ها کدام رو بخوانم برای علوم پایه؟؟دندان
کدام درسها به ترتیب مهمه؟
درسنامه علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی ج 2مجموعه اول دوره‌های اخیر1388-1379 (آزمون‌های طبقه‌بندی شده1/2)
درسنامه جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی میر مجموعه دوم: آزمونهای طبقه بندی شده (تکمیلی1378-1368)
همه سالهارو؟

با سلام
تا جایی که بنده فهمیدم، توی این آزمون درسی به معنای مهمتر که بشه گفت هر سوالش نسبت به سوال یه درس دیگه مهم تره، وجود نداره؛ ولی درسی که تعداد سوالش بیشتره مهم تره؛ مثل آناتومی و فیزیولوژی و ...
این آزمون نمره منفی هم نداره.
من خودم این آزمون رو ندادم ولی از بچه هایی که شرکت کردن، اینو شنیدم که هر چی تست کار کنید به نفعتونه اونم تست های اخیر رو...
من جای شما بودم، چون پیش زمینه درسا رو دارم، درسنامه میر رو به طور موازی با تست های اخیر کار میکردم و می خوندم... بعدش اگه فرصتی بود سوالای قدیمی رو هم میخوندم... بعدش اگه باز هم فرصتی بود، میرفتم درسایی که سوال ازش زیاد میاد رو مفهومی تر هم میخوندم....همین
موفق باشید.
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: medical

dr raha.y

New member
y chize dige bporsam???rptbeye khub avordan tu in azmun kare sakhtie???ch juri mishe???age etelaati darin mishe behem komak konid lotfan??

dr.reyhaneh

New member
سلام
من ورودی بهمنم
تابستون93 علوم پایه دارم
از الان بخونم زود نیست؟؟

rezaaaaa

New member
y chize dige bporsam???rptbeye khub avordan tu in azmun kare sakhtie???ch juri mishe???age etelaati darin mishe behem komak konid lotfan??

salam,man khodam rotbeye tak raghami avordam-khob age bekhai kare mohemi anjam bedi bayad yek meghdari sakhtio tahamol koni ama ba dashtane eradeye ghavi va faghat 5-6 mah khundan mishe be rahati natijeye khubi begiri.tedade soala 200ta hast ke bayad hadeaghal 100 begiri ke albate komak mikonan.tedade soale har darso age bekhai bayad tedade vahedesho dar 6 zarb koni,bazam age soali dashti bepors,movafagh bashi

helesa

New member
salam
man olumpayam esfand mahe be nazaretun kei shoru konam behtare? ham lazeme ya faghat mir?kodum seri az soala ? kheili dus daram rotbeye tak raghami biaram

mahsa tdp

New member
سلام به همه.
خوندن وا3 علوم پایه به 1ماه بیشتر زمان نیاز نداره.من کتاب ابی میر رو سوالات 84تا91 رو خوندم نمرمم 153 شد.
فقط یه مسئله ای که جدیدا بیان شده اینه که حد نصاب پاسی وا3 شهریور امسال 70% نمرات 5% اول دانشگاه ها هست.
بنظرتون آیا این به ضرر بچه هاست یا نه؟؟؟؟؟

rezaaaaa

New member
salam
man olumpayam esfand mahe be nazaretun kei shoru konam behtare? ham lazeme ya faghat mir?kodum seri az soala ? kheili dus daram rotbeye tak raghami biaram

age mikhai faghat pass shi 1mahe akhar ketabe abie mir soalate 86 be baad! age mikhai nomreye khub begiri ya rotbe biari az mehr shoru kon ke behet feshar vared nashe! ruzi 2-3 saat bekhun akhare hafte ham 5-6 saat! dar zemn az ketabe zarde mir shoru kon ke ta ghabl az bahman tamum she va dar 1mahe akhar faghat ketabe aabi testaye 82 be baad.ketabaye darsi ham aslan lazem nist faghat age tu darsi moshkel dashti mituni bekhuni! good luck

بالا